PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز روی لپ تاپ hp

digizack
22-12-2008, 00:40
سلام دوستان لطفا اگه می تونید کمک کنید:

من یک لپ تاپ HP Pavilion dv6000 با ویندوز XP و دو درایو C 100 گیگ و D 4 گیگ دارم که این قضیه برام پیش اومد : از روی بیکاری سی دی Xp جدیدی روش گذاشتم و دکمه Upgrade رو زدم .بعد از تموم شدن نصب با تعجب دیدم ویندوز فبلیم سر جاشه و حالا یکی دیگه هم رو لپ تاپمه. در ضمن موقع نصب یه درایو F 2 گیگ هم بهم نشون می داد.... چند روز پیش تصمیم گرفتم یه سرو سامونی بدم.با کم عقلی درایو C رو فرمت کردم به خیال اینکه بعد از نصب ویندوز جدید درایو D رو هم فرمت میکنم و دوباره یه ویندوز دارم اما ..... این اتفاق که نیفتاد هیچ حالا تازه فهمیدم هیچ CD درایوری برا ی نصب سخت افزارام ندارم و اون XP که بار اول نصب کرده بودم هم سر جاشه. حالا سوالم اینه:

-اگه درایو C و D رو فرمت کنم و از اول یه ویندوز نصب کنم بعدا میتونم درایورها رو بدون مشکل نصب کنم ؟ یا باید اون درایو F که موقع نصب هم بهم نشون می داد فرمت کنم و بعد مثلا روی D ویندوز نصب کنم.

-درایور از کجا بیارم ؟

خواهش میکنم هر راهنمایی که میتونید بکنید.منتظرم

gamekhor2007
22-12-2008, 05:55
1.اولا بهت توصیه میکنم از ویندوز ویستات یه بکآپ بگیری.2.اگر واقعا میخوای XP نصب کنی اول بگرد و درایور هاشو پیدا کن و بعدا برای نصب اقدام کن.بنظر من همون ویستا خیلی بهتره.اشتباه من رو انجام نده.مدل لبتابت رو دقیق نگفتی.برای درایورiهامیتونی از یکی از این سایت ها بگیری:
1.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید