PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در استفاده از مودم dial-up

CG_
21-12-2008, 01:07
سلام من یه مشکل در مورد مودم داشتم که با عرض معذرت، یکم هم طولانیه و احتیاج به یکم توضیح داره:

من حدود 4 ساله که دارم از این مودم استفاده می کنم اما حدود 1 ماهه که به یه سری مشکل بر خوردم.

اولیش اینه که بعضی موقع ها که دارم disconnect می کنم، وقتی روی گزینه dc کلیک می کنم، صدای تق مودم مبنی بر قطع شدن اتصال نمیاد و آیکون connection از tray icon نمیره. تو این موقع، فقط مجبورم که کامپیوتر رو ریستارت کنم و بدون ریستارت هم نه connection م قطع میشه، نه 2باره می تونم connect شم. البته این مشکل در یک دهم مواقع پیش میاد اما باز هم برام مشکل ساز شده.

دومیش اینه که بعد از حدود 10 دقیقه connect بودن، یه error میاد که توش نوشته:

svchost.exe - Application error
The instruction at "0x001f1cb0" referenced at "0x001f1cb0". The memory could not be "written”.
Click on OK to terminate the program
Click on CANCEL to debug the program

و بعد از این، دیگه عدد receive م بالا نمیره و عملا انگار disconnect شدم، اما در واقع نشدم. وقتی هم روی گزینه disconnect کلیک می کنم بعضی مواقع disconnect میشه که در این مواقع، دیگه نمی تونم connect بشم و باز هم error میده و بعضی مواقع حتی disconnect هم نمیتونم بشم و عجیب تر از همه این که یهو theme ویندوز هم classic میشه و بعد دوباره به xp style بر می گرده. وقتی هم ریستارت می کنم، ویندوز با پیغامی مبنی بر وجود مشکلی جدی، بالا میاد و من اجباراً روی گزینه don't send کلیک می کنم:

To help protect your computer, Windows has closed this program.
Name: Generic Host Process for Win32 Services
Publisher: Microsoft Corporation

اما با وجود این دو مشکل، باید بگم که این چند وقته، من با این مودم کلی fax هم فرستادم و راحت کار کرده. بعید هم می دونم که مشکل از ویندوز یا ویروس باشه. چون تا حالا چند بار ویندوزم رو هم نصب کردم.

به نظر شما مشکل از خود مودم می تونه باشه، یا از خط تلفن یا چیزای دیگه؟
لطفاً راهنماییم کنین. مرسی. :31:

shahramcat
21-12-2008, 01:49
مشکل از ویندوز شما هست ....

حتما پارتیشن c رو فول فرمت کن ... قبل از نصب ویندوز حتما پارتیشنهای دیگرو با آنتی ویروس که آپدیت باشه چک کن و بعد ویندوز رو نصب کن .....

CG_
21-12-2008, 09:43
مشکل از ویندوز شما هست ....

حتما پارتیشن c رو فول فرمت کن ... قبل از نصب ویندوز حتما پارتیشنهای دیگرو با آنتی ویروس که آپدیت باشه چک کن و بعد ویندوز رو نصب کن .....

از پاسختون ممنونم. حتماً امتحان می کنم.