PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Ulead VideoStudio 11

mshiraz.2009
19-12-2008, 21:31
با سلام دوستان...

من بعد از نصب Ulead VideoStudio 11 هنگام اجرا با یه عرور مواجه شدم.
میشه کمک کنید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lord_ashkan_z
20-12-2008, 19:26
اگر شما از كامل و بي نقص بودن پكي كه از روي اون برنامه را نصب كرده ايد مطمدن هستيد:

اگر كرك(CRACK) دارد آن را نصب كنيد.
همچنين اكثر برنامه هايي كه جديدا به بازار عرضه شده است به يك سري پك ها مثل Microsoft Framework ، windows Installer ، visual basic run time ، Java Run Time و... نياز دارند برنامه را پاك كن و قبل از نصب مجدد اين پك ها را نصب كن

mshiraz.2009
09-01-2009, 16:44
با سلام.

دوست عزیز من از کارت تی وی porshe استفاده می کنم و از موقعی که این کارت تی وی روو خریدم دیگه برنامه عرور میده!!!

Ehsan PCbase
09-01-2009, 19:30
سلام
اقا من هم یه مشکلی با این برنامه دارم . تا دیروز داشتم با این برنامه کار می کردم ولی امروز که بازش می کنم این کادر میاد و برنامه اجرا نمیشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sin2x=2sinxcosx
10-01-2009, 11:04
احتمالا اون کارت تي وي يه برنامه به خصوصي که نداشت ؟
ميگم شايد ulead تو هارد نصب بود ، بعد شما برنامه موجود در CD درايور کارت تي وي رو نصب کردين و فايل هاي Ulead رو رونويسي کرده .
فقط يه حدس بود نخنديد . يه بار امتحان کنين .

sin2x=2sinxcosx
10-01-2009, 11:06
سلام
اقا من هم یه مشکلی با این برنامه دارم . تا دیروز داشتم با این برنامه کار می کردم ولی امروز که بازش می کنم این کادر میاد و برنامه اجرا نمیشه

اين مشکل فکر مي کنم از باگهاي ويندوزه . ربطي به خود يوليد نداره . شما اون ++Visual C رو که پاک نکردين ؟
اوني که قبل از نصب يوليد مي خواد نصب کنه ؟

Ehsan PCbase
10-01-2009, 13:10
روی click here که کلیک می کنم کادر زیر رو نشون میده :

mosafer2007
02-05-2009, 07:46
سلام دوستان من با يوليد 10 كاركردم و تصميم گرفتم كه از يوليد 11 استفاده كنم ولي متاسفانه هنگام نصب با اين پيغام مواجه ميشوم

a fatal has occurred while installing

و برنامه از نصب خارج ميشود و با توجه به ايجاد اين مشكل يوليد 10 را از سيستم حذف كردم ولي باز اين مشكل رفع نشد

ويندوز عوض كردم باز درست نشد

با ويندوز ديگري امتحان كردم نشد

ولي روي يك كامپيوتر ديگر اين برنامه را نصب كردم و به راحتي نصب شد

كسي مي دونه علت چيست و مشكل كجاست كه من نمي توانم اين برنامه را روي كامپيوتر خودم نصب كنم.