PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین و سبکترین برنامه برای Defrag در ویندوز XP را می خواستم

jedivssith
19-12-2008, 17:43
درود

من دنبال سبکترین برنامه که رم را زیاد اشغال نکند و در عین بهترین نرم افزار در نوع برای Defragmentation هارد می خواهم که روی ویندوز اکس پی سرویس پک 2 نصب کنم.
برنامه Perfect Disk 2008 را نصب کردم که بعد از چند ثانیه از شروع به کار ویندوز و استارت آپ وارد یک صفحه خطای ویندوز می شدم و برایم هیچ راهی جز نصب مجدد ویندوز در حالت Safe Mode نگذاشت و از خیر و ضررش گذشتم .
نسخه 2008 از شرکت O&O را نیز نصب کردم که رم را اشغال می کرد و اصلا معلوم نبود دارد کار می کند یا نه و هیچی ازش متوجه نشدم . حالا اگر غیر از اینها برنامه خوبی را می شناسید معرفی کنید یا لینک معتبر با سریال محبت نمائید. رم سیستم من 256 هست و سی پی سلرون 1700. پس یک برنامه سبک و در چند کاره برای منظم کردن فایلهای هارد معرفی کنید.

با سپاس فراوان
بدرود

huti_421
19-12-2008, 18:53
Auslogics Disk Defrag | دفراگمنت کردن (فایلها را از پراکنندگی درآوردن) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Vopt a fast defragmenter| نرم افزار يکپارچگي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

UltraDefrag یکپارچه ساز قدرتمند / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیشنهاد من : O&O Defrag / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])