PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این پیغام یعنی چی؟

wahid2003vj
18-12-2008, 20:18
با سلام

یه سری سیستمم ویروسی شد وقتی ویروس کشی کردم روی هر کدوم ار درایوام که کلیک میکردم این پیغام زیر رو میداد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته وقتی ویندوز عوض کردم اون درایوی رو که توش ویندوز جدید رو نصب کردم به راحتی مثل قبل باز شد

البته این درایو رو وقت نصب ویندوز فرمت کردم

southpole
20-12-2008, 16:18
با سلام خدمت شما.
من قبلا هاردم رو با پارتیشن مجیک 6 پارتیشن بندی کردم. بعد ار مدتی ویندوز خراب شد و دوباره نصبش کردم. )XP)(ویندوز XP قبلی رو پاک کردم) میخواستم یکی از درایو ها رو به NTFS تبدیل کنم که با ران کردن پارتیشن مجیک این error رو میده. چیکار کنم؟

Hossein bandarie
20-12-2008, 22:04
با سلام خدمت شما.
من قبلا هاردم رو با پارتیشن مجیک 6 پارتیشن بندی کردم. بعد ار مدتی ویندوز خراب شد و دوباره نصبش کردم. )XP)(ویندوز XP قبلی رو پاک کردم) میخواستم یکی از درایو ها رو به NTFS تبدیل کنم که با ران کردن پارتیشن مجیک این error رو میده. چیکار کنم؟

از قرار معلوم بايد دو هاردديسك رو سيستم نصب باشه . اگر اين حدس درست باشه به احتمال زياد پارتيشن مجيك قادر به شناسايي كامل پارتيشنها نيست . بهترين راه استفاده از خود ويندوزه . از طريق سطر فرمان ( Command Prompt ) :
convert drive /fs:ntfs
رو بديد و به جاي Drive اسم درايو رو وارد كنيد مثل :
convert d: /fs:ntfs
البته هر چند كه اين فرمان درايو رو بدون از دست رفتن اطلاعات فرمت ميكنه ولي گرفتن پشتيبان قبل از فرمان بد نيست .

با سلام

یه سری سیستمم ویروسی شد وقتی ویروس کشی کردم روی هر کدوم ار درایوام که کلیک میکردم این پیغام زیر رو میداد

البته وقتی ویندوز عوض کردم اون درایوی رو که توش ویندوز جدید رو نصب کردم به راحتی مثل قبل باز شد

البته این درایو رو وقت نصب ویندوز فرمت کردم
به احتمال زياد ويروس جدول آدرس دهي رو تخريب كرده يا به اون آسيب رسونده . فعلا تنها راهي كه به نظرم ميرسه گرفتن پشتيبان و فرمت كردن درايوهاست و بعد بازيابي از طريق پشتيبان .