PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ساختن درایو مجازی ؟؟؟

amirepsilon
18-12-2008, 00:38
سلام
چطور میتونم بدون رایت سی دی فایل های iso رو ببینم و حتی فایل هاشو کپی کنم و تغییر بدم و بعدا رایت کنم ؟
ممنون

Ship Storm
18-12-2008, 00:47
سلام
چطور میتونم بدون رایت سی دی فایل های iso رو ببینم و حتی فایل هاشو کپی کنم و تغییر بدم و بعدا رایت کنم ؟
ممنون

خوب یک نرم افزار مثل NERO رو نصب میکنی ورژن 8 مثلا یا 7 چون ورژن 9 این امکان رو نداره (البته من هنوزز کشف نکردم:31:) بعدش میرید از START>ALL PROGRAM>NERO>Nero Toolkit وبعد Nero ImageDrive رو فعال میکنید حالا میرید تو کنترل پنل میبینید آیکنش اضافه شده بعدش روش دوبار کلیک میکنید تا اجرا بشه و تیک ENABLE FIRST DRIVE رومیزنید یه چند لحظه طول میکشه و درایو مجاری رو براتون درست میکنه حالا تو همون Nero ImageDriveمیرید توی سربرگ FIRST DRIVE و فایلتون رو بارگذاری میکنید و اینجا میتونید فایلتون رو ویرایش و اضافه و حذف کنید و بعدش یک کپی از محتوای فایلی که ویرایش کردید و آماده رایت کردن هستش توی هارد بگیرید و بعد روی درایو مجازی که تو MY COMPUTER درست شده کلیک راست کنید و EJECT رو بزنید حالا برید تو NERO و یا هر نرم افزار دیگه ای و عمل رایت کردن رو انجام بدید
موفق باشید :11:

moslem.b
18-12-2008, 13:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] only Alcohol 120%

mohammad.clergyman
18-12-2008, 18:33
اگر میخواهین یه برنامه کم حجم برای ساخت درایو مجازی از اینترنت دانلود کنین سراغ نرو و الکحال نروید

بلکه این برنامه را سرچ کنید که بسیار کم حجم و با کارایی بالاست

virtual daemon manager

amirepsilon
19-12-2008, 12:45
از همه ممنون
ولی دوست من هرچی گشتم تو نرو چیزایی که شما گفتی پیدا نکردم
nero 7 room

amirepsilon
02-01-2009, 10:21
دوستان پس یه رایهنمایی بکنید
اخریش چیکار کنم ؟
ساده ترین راه توی وین ویستا چیه ؟
ممنون

A H P
02-01-2009, 10:44
با سلام
با استفاده از برنامه ی DAEMON Tools Lite 4.30.3 :
ابتدا برنامه ی بالا رو از لینک پایین دانلود کنید :
حجم : 7 Mb

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نحوه ی نصب و استفاده از برنامه :
ابتدا فایل فشرده ی بالا رو با یک برنامه ی فشرده سازی مانند Winrar باز کنید سپس روی فایل daemon4303-lite
دویاره کلیک کرده نصب را با کلیک بروی Next پیش ببرید سپس به جایی می رسید که باید سیستم را رس استارت کنید (خوده برنامه به شما اطلاع مدهد بگذارید سیستم را رسی استارت کند) بعد از بالا آمدن ویندوز پنجره ای به منظور ادامه ی نصب بالا می آید با کلیک روی Next و بدون تعغییر تنظیمات برنامه رو نصب کنید بعد از این که برنامه نصب شد درو ویندوز ویستا از منوی استارت روی All Programs کلیک کنید سپس یک منوی Highlight شده با رنگ زرد مشاهده می کنید روی ان کلیک کرده و از منوی درونی که بیرون میآید روی Daemon tools کلیک کنید سپس آیکنی به قسمت سیستم تری در تسک بار به آیکن های شما اضافه می شود روی آن کلیک کرده از منوی ضاهر شده روی منوی پایین تر کلیک کرده پنجره ای باز می شود که از شما محل فایل ایمیج را می خواهد فایل ایمیج را به منظور باز کردن به برنامه بدهید

از قابلیت های بسیار خوب برنامه مجانی بودن آن و سازگاری کامل آن با ویندوز ویستا

موفق باشد

آنتی
02-01-2009, 12:40
به نام خدا
بهترین برنامه برای ساختن درایو مجازی مسلما Alcohol 120 است ولی برای ویرایش Iso buster بهترین گزینه است
مــــــوفــــــق باشــــیــــد