PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همراه اول ایرانسل را به چالش طلبید

iman_s
17-12-2008, 00:51
متن خبر:
به مناسبت عید غدیر خم سیم کارت های اعتباری همراه اول از روز عید تا 12 بهمن ماه سال جاری به قیمت 12 هزار تومان و به روز واگذار می گردد.
روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: به مناسبت گرامیداشت عید غدیر خم و سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن عزیزمان قیمت سیم کارت های اعتباری همراه اول در فواصل این دو رویداد تاریخی از 34 هزار تومان به 12 هزار تومان کاهش یافته و بصورت به روز واگذار می شود.
در این گزارش آمده است: از این مبلغ 10 هزار تومان قیمت سیم کارت و 2 هزار تومان شارژ اولیه خواهد بود که هزار تومان آن جهت قبض ثبت نام در دفاتر و 11 هزار تومان دیگر توسط بانک (بانک های ملی، ملت و صادرات) اخذ خواهد شد.
این گزارش می افزاید: در این راستا مهلت کارت شارژهای 5 هزار تومانی از 2 ماه به 4 ماه، کارت شارژهای 10 هزار تومانی از 4 ماه به 10 ماه و کارت شارژهای 20 هزارتومانی از 10 ماه به 20 ماه افزایش می یابد.
در این گزارش تأکید شده است : پس از اتمام مهلت های مذکور و عدم خرید شارژ جدید، به مدت 2 ماه سیم کارت یکطرفه و پس از آن به مدت یکسال شماره حفظ خواهد شد.
در پایان این گزارش آمده است: از اول دی ماه واگذاری سیم کارت های اعتباری در تمام دفاتر خدمات ارتباطی سراسر کشور به روز می شود و تا قبل از آن برخی دفاتر سیم کارت ثبت نامی را چند روزه واگذار خواهند کرد.

روابط عمومي شركت ارتباطات سيار ايران اعلام كرد: براساس
مفاد قانون ماليات بر ارزش افزوده نرخ ماليات مكالمات در سيم كارت هاي همراه اول از 6 درصد به 3 درصد كاهش يافت.
در اين گزارش آمده است: اين كاهش 50 درصدي مالیات در قبوض دوره مهر و آبان (1/7/87 تا 1/9/87) سیم کارت دائمی منظور گرديده است.

سیمکارت اعتباری همراه اول شد 12 هزار تومن که 2000 تومنش اعتبار مکالمه هست.ثبت نامش هم به روز هست و هر وقت به دفاتر امور مشترکین بری میتونی خیلی راحت بخری.
کارت شارژ 5 هزار تومنی هم به زودی به بازار میاد و مدت زمان استفاده از کارت شارژ هم افزایش یافت.gprs و mms هم داره راه میفته.مالیاتش هم کمتر شده.تعرفه هاش هم که از ایرانسل کمتره.آنتن دهیش هم که قابل مقایسه با ایرانسل نیست و ایرانسل هنوز حرفی برای گفتن نداره.
فقط اگه زودتر gprs و mms همه سیمکارتهاش فعال بشه و کارت شارژ ارزونترش به بازار بیاد(شایعه شده که قراره 2000 تومنیش بیاد) دیگه کمتر کسی هست که سراغ ایرانسل بره.
البته مطمئنا ایرانسل هم بیکار نمیشینه و دست به عکس العمل متقابل میزنه.
قبلا شایعه بود که در عید نوروز ممکنه سیمکارت ایرانسل بشه 7000 تومن ولی با این وضعیت ممکنه سیمکارت ایرانسل در طرح زمستانی این شرکت کاهش پیدا کنه یا اینکه همون سیمکارتهای 10000 تومنی با 10000 تومن شارژ به بازار بیاد.
ولی چیزی که در این بین مهمه ذینفع شدن مشترکین این دو شرکت هست:10:

arman4459
17-12-2008, 02:14
ایمان جان اولا نمیدونم چرا همراه اخر فکر تقلید از ایرانسل افتاده.همراه آخرها باید دعا بجون ایرانسل کنن که باعث شکستن قیمت ها شده در مورد اینترت و ام ام اس بگم فعلا تو چند شهر محدود این سرویس ها عرضه شده و تا عرضه سراسری و کلی خیلی زمان نیاز داره و ضمنا توان شبکه همراه اخر تو زمینه اینترنت بسیار ضعیف طبق اطلاعیه خودشون فقط 900 میتونن همزمان استفاده کنن.ضمنا ایرانسل طرح های تشویقی داره که همراه اخر از اون محروم و باید تو خواب ببینه

اما با جمله آخر شما شدید پایه ام که رقابت بین این دو بنفع مشترک

lopez
17-12-2008, 13:50
سیم کارت ایرانسل واسه دی یا 5 تومن میشه یا 7 تومن با 5 تومن شارژ یعنی مجانی پوشش شبکه تا آخر87 در تمام شهرهای ایران و تا 88 در کل کشور حالا رقابت جدی میشخ تازه ایرانسل زیر ساخت در اختیار نداره و اگر نه که همراه اول رو برشکست می کرد خدماتش هم بهتره ولی در کل این رقابت به سود مصرف کننده هست باید دید که این رقابت چگونه میشه ؟

iman_s
18-12-2008, 01:47
یمان جان اولا نمیدونم چرا همراه اخر فکر تقلید از ایرانسل افتاده.همراه آخرها باید دعا بجون ایرانسل کنن که باعث شکستن قیمت ها شده در مورد اینترت و ام ام اس بگم فعلا تو چند شهر محدود این سرویس ها عرضه شده و تا عرضه سراسری و کلی خیلی زمان نیاز داره و ضمنا توان شبکه همراه اخر تو زمینه اینترنت بسیار ضعیف طبق اطلاعیه خودشون فقط 900 میتونن همزمان استفاده کنن.ضمنا ایرانسل طرح های تشویقی داره که همراه اخر از اون محروم و باید تو خواب ببینه

اما با جمله آخر شما شدید پایه ام که رقابت بین این دو بنفع مشترک
در مورد تقلید تو این زمینه باهات مخالفم.این میشه رقابت واسه کم نیاوردن.همراه اول قبلا تنها بود و واسه خودش بسته به شرایط زمانی پول از مردم میگرفت ولی وقتی یک رقیب پیدا میشه مطمئنا باید کاری کنه تا پیشش کم نیاره.الان با این کارهایی که کرده میتونه دوباره مشترکان زیادی رو جلب خودش کنه و مهمترین برگ برنده اش هم پوشش خوبش هست.البته واسه مشترکین ایرانسل هم خوب میشه.چون ایرانسل از پارسال تا الان طرحهاش مضخرفتر از قبل میشه و هر دفعه که طرح جدید میده نسبت به طرحهای قبلیش به صرفه نیست ولی ممکنه با این عمل دوباره طرحهاش مثل قبل بهتر بشه.
بازم خوش به حال امثال ما که با قیمت کمتر میتونیم از سیمکارتهاشون استفاده کنیم

Ba SaFa
18-12-2008, 03:19
همراه اول می خوات
دیگه یواش یواش ایرانسل رو کنار بزنه...

sam_mjm
18-12-2008, 05:01
خدا کنه بیاد همین ایرانسل دروشو ببنده یه اپراتوره دیگه بیاد. . .

خیلی سیاست کثیفی داره ایرانسل باهاش حال نمیکنم. سرکیسه میکنه. . .
اولش یه جوره بعد که خرش از پل گذشت و همه سیمکارتاش پخش شد سرویس دهی سو آورد پایین که به نظر من تو هر تجارتی باید سرویس دهی همیشه 20 از 20 باشه حالا قیمت متغییر باشه خیالی نیست ولی. . . برعکسه

moz
19-12-2008, 00:28
آخیش
ای ول
دم همراه اول گرم
ایرانسل خیلی دزدی می کنه از مردم
با این کار همراه اول امیدوارم که حواس ایرانسل جمع بشه

arman4459
19-12-2008, 00:51
در مورد تقلید تو این زمینه باهات مخالفم.این میشه رقابت واسه کم نیاوردن.همراه اول قبلا تنها بود و واسه خودش بسته به شرایط زمانی پول از مردم میگرفت ولی وقتی یک رقیب پیدا میشه مطمئنا باید کاری کنه تا پیشش کم نیاره.الان با این کارهایی که کرده میتونه دوباره مشترکان زیادی رو جلب خودش کنه و مهمترین برگ برنده اش هم پوشش خوبش هست.البته واسه مشترکین ایرانسل هم خوب میشه.چون ایرانسل از پارسال تا الان طرحهاش مضخرفتر از قبل میشه و هر دفعه که طرح جدید میده نسبت به طرحهای قبلیش به صرفه نیست ولی ممکنه با این عمل دوباره طرحهاش مثل قبل بهتر بشه.
بازم خوش به حال امثال ما که با قیمت کمتر میتونیم از سیمکارتهاشون استفاده کنیم

منم از خدامه این دو تا اپراتور روز به روز بیشتر با هم رقابت کنن البته نه در حرف و شعار و بخوان اون یکی رو بکوبن بلکه تو عرضه خدمات با کیفیت تر.کاش همراه اول یک سری تعرفه تشویقی هم میداد اون وقت میتونستن خوب رفاقت کنن اما متاسفانه این یکی فعلا برای همراه اول در کار نیست.

رقابت همراه اول و ایرانسل برنده اصلی مردم

iman_s
19-12-2008, 23:23
درسته ولی اون موقع باز میگید همراه اول تقلید میکنه :دی

keuo
20-12-2008, 01:09
تو سایت خودش که فعلا اجازه ثبت نام نمیده

amini_bio
20-12-2008, 08:40
تعرفه هاش هم که از ایرانسل کمتره
كي همچين حرفي زده؟
شما مقايسه كنيد ديگه همچين حرفي نمي زنيد.
مثلا قيمت اعتباري ايرانسل به همراه وال 85 تومان هست.
ولي قيمت اعتباري همراه اول به ايرانسل بيش از 90 تومان.

لطفا يكم فكر كنيد بعد حرف بزنيد.

shahshahani
20-12-2008, 11:19
خدا کنه بیاد همین ایرانسل دروشو ببنده یه اپراتوره دیگه بیاد. . .

خیلی سیاست کثیفی داره ایرانسل باهاش حال نمیکنم. سرکیسه میکنه. . .
اولش یه جوره بعد که خرش از پل گذشت و همه سیمکارتاش پخش شد سرویس دهی سو آورد پایین که به نظر من تو هر تجارتی باید سرویس دهی همیشه 20 از 20 باشه حالا قیمت متغییر باشه خیالی نیست ولی. . . برعکسه

آخیش
ای ول
دم همراه اول گرم
ایرانسل خیلی دزدی می کنه از مردم
با این کار همراه اول امیدوارم که حواس ایرانسل جمع بشه

آهانــــــــــــ....... نمردیم و معنی سرکیسه کردن رو هم فهمیدیم....
اون موقع که هر سیم کارت رو یه میلیون میفروختن اسمش سرکیسه کردن نبود.اما حالا که طرح های تشویقی نرخ هاش بالا پایین میشه اسمش سرکیسه کردن هست؟
همونجور که از اسمش پیداست این طرح ها تشویقی هستن و حتی اگه کلا حذف هم بشه کسی نمیتونه اعتراض کنه به ایرانسل.اگه کلا حذف کنه تازه میشه مثل همراه آخر....
تازه میتونی انتخابشون هم نکنی.در صورت انتخاب نکردن هم باز تعرفش کمتر از همراه آخره.چه برسه با طرح تشویقی.....

ایرانسل اگه میخواست دزدی کنه دنباله روی سیاست های دزد اول میشد.مثلا میتونست سیمکارت با شماره ی روند رو 4444444 تومن بفروشه یا سیمکارتی که هزینه تولیدش 500 تا تک تومنی هست رو 360000 تومن به مردم غالب کنه اونم تازه با اسم نویسی و نوبت و صف وایسادن:13:

کمی انصافــــــــــــــــــــ ـــــــــــ.....

amini_bio
20-12-2008, 12:19
درضمن همراه اول موقتا با 12 تومن يك سيم كارت ميده با 2 تومن شارژ اوليه
در حالي كه ايرانسل با 10 تومن 2 تا سيم كارت ميده با 6 تومن (5 + 1) شارژ اوليه

نكته ديگه اين كه سرعت gprs ايرانسل كجا و همراه اول كجا؟!!

به نظر من همراه اول در همه ضمينه ها از ايانسل عقبه.
فقط داره پول 2 تا برتريشو مي خوره:

1. دولتيه و هر جا دلش خواست دكل ميزنه. در حالي كه ايرانسل را دولت و شهرداري ها كلي باهاش مبارزه مي كنند و نمي ذارند دكل هاشو همه جا بزنه و شبكشو گسترش بده.

2. قديميتره. و مشتركينش چند ميليون بيشتر از ايرانسلند.

همين و بس

mostafaeshghi
20-12-2008, 15:28
دوستان عزیز ! به چند نکته ی کوتاه فقط بسنده میکنم و یا علی

این تیتر بسیار مزخرف انتخاب شده ! چون دقیقا این ایرانسل بود که مخابرات را به چالش کشید تا اینکه الآن مجبور شده قیمت سیمکارتهاشو بیاره پایین و نه برعکس ....

در ضمن دقت کنید که شما اگر برنامه ریزی دقیق کنید با توجه به برنامه ریزیهای شرکت ایرانسل میتونید برید یه سیمکارت اعتباری بخرید 10 هزار تومان ، 5 هزار تومان که عتبار داره در بعضی مناسبتها 5 هرار تومان هم رایگان میده که این عملا پول خطتان درمیاد و همچنین یه سیم کارت مجانی هم میگیرید ! واقعا این قضیه با سیم کارتهای مخابرات اصلا قابل قیاسه ؟!؟!؟!؟؟

sam_mjm
20-12-2008, 18:25
بحث سر خدماته... یک شرکت یا بیزینسی که یک خدمات خوبی ارایه میده و کارش میگیره باید با همین هدف دوباره پیگیر بهتر کردن خدمات باشه نه بدتر کردن......!!!!

قبول دارم ایرانسل در مجموع خدماتش بهتر و بیشتره ولی این دلیل نمیشه از این موقعیت سواستفاده کنه و خدماتشو تا لبه مرز بکشه پایین.

درسته کار ایرانسل به ظاهر غلط نیست ولی هرجای دنیا و تو هر کاری حق با مشتری بوده و هست و این که خدمات رو کمتر کنه همیشه نارضایتی مشتری رو به بار میاره

shamabady
20-12-2008, 18:44
بحث سر خدماته... یک شرکت یا بیزینسی که یک خدمات خوبی ارایه میده و کارش میگیره باید با همین هدف دوباره پیگیر بهتر کردن خدمات باشه نه بدتر کردن......!!!!

قبول دارم ایرانسل در مجموع خدماتش بهتر و بیشتره ولی این دلیل نمیشه از این موقعیت سواستفاده کنه و خدماتشو تا لبه مرز بکشه پایین.

درسته کار ایرانسل به ظاهر غلط نیست ولی هرجای دنیا و تو هر کاری حق با مشتری بوده و هست و این که خدمات رو کمتر کنه همیشه نارضایتی مشتری رو به بار میاره

نگاه از طرز صحبت شما تو پست قبلیتون میشه برداشت کرد که منظور شما اینه که فقط ایرانسل داره اینجا مردم و سرکیسه میکنه و بنده خدا همراه اول داره با قیمت مناسب کیفیت خیلی خوبی هم میده و کسی رو هم سرکیسه نمیکنه که خودت هم میدونی همچین قضیه ای نیست
من بار ها گفتم الانم دوباره میگم:
همراه اول مزخرف ایرانسل از اون مزخرفتر تالیا که اصلا ولش کن
ولی مطلبی هست اینه که ایرانسل بهترین به خاطر تکنولوژی برترش خدمات نوین ترش قیمت های کمترش و کیفیت بهترش ( این کیفیت وتو شهر خودمون میگم -از همه لحاظ بهتره- باز نپرید سرم ) مشتری مدار بودنش و... که تو اپراتورهای دیگه دیده نمیشه
بنابراین نتیجه میگیریم باید فعلا ایرانسل و با تمام نقایصش تحمل کنیم چون از اونای دیگه بهتره تا زمانی که اپراتوره بهتری بیاد یا این که اونای دیگه ازش جلو بیافتن:27:

sam_mjm
20-12-2008, 18:53
بنابراین نتیجه میگیریم باید فعلا ایرانسل و با تمام نقایصش تحمل کنیم چون از اونای دیگه بهتره تا زمانی که اپراتوره بهتری بیاد یا این که اونای دیگه ازش جلو بیافتن:27:

با اینکه منظور منو نفهمیدین ولی کاش به اینجا که (به قول خودت) تحملش کنیم نمیرسید و جایگاه خودشو داشت

amini_bio
20-12-2008, 19:51

وقتی رقیبش از مرحله پرته! ایرانسل هم می تونه هر قری خواست بیاد.
ولی اگه یه رقیب درست و حسابی داشت، اونوقت مجبور میشد بیشتر رضایت مشتریاشو جلب کنه.

sam_mjm
20-12-2008, 23:50
وقتی رقیبش از مرحله پرته! ایرانسل هم می تونه هر قری خواست بیاد.
ولی اگه یه رقیب درست و حسابی داشت، اونوقت مجبور میشد بیشتر رضایت مشتریاشو جلب کنه.

ما هم منتظر رقیب قدر تری هستیم بلکه دری به تخته بخوره:46:

iman_s
21-12-2008, 02:07
آهانــــــــــــ....... نمردیم و معنی سرکیسه کردن رو هم فهمیدیم....
اون موقع که هر سیم کارت رو یه میلیون میفروختن اسمش سرکیسه کردن نبود.اما حالا که طرح های تشویقی نرخ هاش بالا پایین میشه اسمش سرکیسه کردن هست؟
همونجور که از اسمش پیداست این طرح ها تشویقی هستن و حتی اگه کلا حذف هم بشه کسی نمیتونه اعتراض کنه به ایرانسل.اگه کلا حذف کنه تازه میشه مثل همراه آخر....
تازه میتونی انتخابشون هم نکنی.در صورت انتخاب نکردن هم باز تعرفش کمتر از همراه آخره.چه برسه با طرح تشویقی.....

ایرانسل اگه میخواست دزدی کنه دنباله روی سیاست های دزد اول میشد.مثلا میتونست سیمکارت با شماره ی روند رو 4444444 تومن بفروشه یا سیمکارتی که هزینه تولیدش 500 تا تک تومنی هست رو 360000 تومن به مردم غالب کنه اونم تازه با اسم نویسی و نوبت و صف وایسادن:13:

کمی انصافــــــــــــــــــــ ـــــــــــ.....

حالا درسته که اگه ایرانسل نیود ممکن بود خیلیها هنوز تو کف سیمکارت میموندند ولی به قول خودت کمی انصاف.
منم سال 73 یک کامپیوتر خریدم حدود 600هزار تومن.به نظرت اون زمان قیمت دوو اسپیرو چند بود؟
اگه ایرانسل هم اون زمان بود همین کار رو میکرد.یا حتی اگه همین الان هیچ اپراتوری تو ایران نباشه و یک اپراتور برای اولین بار بیاد چنین کاری رو میکنه و اپراتور بعدیش هم برای اینکه بتونه بازار رو بدست بیاره مجبوره زیرفروشی کنه.
در مورد شماره های رند هم اینقدر مطمئن نباش.به جز اوایل که طرح شماره طلایی (برای جلب مشتری.اولین تیلیغ ایرانسل بعد از مکالمه با هرکجا فقط 499 ریال این بود که خودتون شماره تون رو انتخاب کنید)بودش و خیلی از شماره ها هم نمیشد انتخاب کرد دیگه ایرانسل شماره رند بیرون نداه.الان هم شماره ای که توش 4 تا صفر باشه یا یک عدد 4با پشت سر هم تکرار شده باشه نیستش.به نظرت کجان؟ چند وقت دیگه صبر کن میفهمی.

iman_s
21-12-2008, 02:12
دولتيه و هر جا دلش خواست دكل ميزنه. در حالي كه ايرانسل را دولت و شهرداري ها كلي باهاش مبارزه مي كنند و نمي ذارند دكل هاشو همه جا بزنه و شبكشو گسترش بده.
میتونست بدون لجبازی آنتن شیرینگ کنه نه اینکه اعلام خودمختاری کنه.

4870x2
21-12-2008, 06:22
بالاخره ایرانسل بیچاره شد
ایرانسل رو من فقط این رو بگم اوایل با 2 تومان اس ام اس مجانی می شد(طرح قرمز) ولی حالا که سیم کارت هاش رو فروخت با 45 هزار تومان هم مجانی نمی شه (طرح طلایی دو ستاره)
من خودم ایرانسل داشتم دیگه گوشیم از بس دنبال انتن داشت می گشت نزدیک بود بسوزه ولی الان راحت شدم و یه همراه اول اعتباری گرفتم کاملا هم ازش راضیم

amini_bio
21-12-2008, 08:11
میتونست بدون لجبازی آنتن شیرینگ کنه نه اینکه اعلام خودمختاری کنه.
من زياد وارد نيستم ولي به نظرم تكنولوژيشون كلا متفاوته و نميشه باهام باشه انتنشون.

بالاخره ایرانسل بیچاره شد
ایرانسل رو من فقط این رو بگم اوایل با 2 تومان اس ام اس مجانی می شد(طرح قرمز) ولی حالا که سیم کارت هاش رو فروخت با 45 هزار تومان هم مجانی نمی شه (طرح طلایی دو ستاره)
من خودم ایرانسل داشتم دیگه گوشیم از بس دنبال انتن داشت می گشت نزدیک بود بسوزه ولی الان راحت شدم و یه همراه اول اعتباری گرفتم کاملا هم ازش راضیم
دقيقا روز به روز داره خدماتشو كم مي كنه.
چون بيشتر از 15 ميليون مشتري جذب كرده ديگه.
ولي جالبيش اينه كه با كم كردن خدمات بازم نسبت به همراه اول خدماتش بيشتره!!

جا تا جا آنتن دهي فرق دره.
تو خونه ما دقيقا برعكسه. همراه اول به سختي يه sms سند مي كنه.
ولي ايرانسل فول آنتن ميده.

YAMAHA-FZ16
21-12-2008, 09:20
سلام!یه سوالی برام پیش اومده !!!نمیدونستم کجا بپرسم!!!
من هند هستم !اینجا در هر استان بیش از 4 اپراتور فعال وجود داره که از لحاظ امکانات و قیمت شدیدا با هم مبارزه میکنند!منظورم در هر استان اینه که توی یه استان یه اسم سیمکارت ممکنه باشه توی استان دیگه شکرت دیگه ای خدمات میده!ولی عجب اند عجیب هست که من تا حالا یه بار هم اون دکلهایی که شبیه ابوالهول هستند رو در سطح هر دو شهر بنگلور و پونا در دو استان مختلف هند ندیدم!!!دلیلش چیه؟؟که تو ایران دو تا شرکت نمیتونند با هم کنار بیان و در ضمن این همه دکل زشت در سطح شهر نصب میشه؟؟؟؟؟

shahshahani
21-12-2008, 09:54
ما هم منتظر رقیب قدر تری هستیم بلکه دری به تخته بخوره:46:

مطمئن باش هر رقیب دیگه ای هم که بیاد مثل ایرانسل فشار های زیادی روش میارن و نمیزارن رقیب جدی براشون بشه.:27:

حالا درسته که اگه ایرانسل نیود ممکن بود خیلیها هنوز تو کف سیمکارت میموندند ولی به قول خودت کمی انصاف.
منم سال 73 یک کامپیوتر خریدم حدود 600هزار تومن.به نظرت اون زمان قیمت دوو اسپیرو چند بود؟
اگه ایرانسل هم اون زمان بود همین کار رو میکرد.یا حتی اگه همین الان هیچ اپراتوری تو ایران نباشه و یک اپراتور برای اولین بار بیاد چنین کاری رو میکنه و اپراتور بعدیش هم برای اینکه بتونه بازار رو بدست بیاره مجبوره زیرفروشی کنه.
در مورد شماره های رند هم اینقدر مطمئن نباش.به جز اوایل که طرح شماره طلایی (برای جلب مشتری.اولین تیلیغ ایرانسل بعد از مکالمه با هرکجا فقط 499 ریال این بود که خودتون شماره تون رو انتخاب کنید)بودش و خیلی از شماره ها هم نمیشد انتخاب کرد دیگه ایرانسل شماره رند بیرون نداه.الان هم شماره ای که توش 4 تا صفر باشه یا یک عدد 4با پشت سر هم تکرار شده باشه نیستش.به نظرت کجان؟ چند وقت دیگه صبر کن میفهمی.

اینجا جای بحث کردن نیست
اگه خواستی من تو پیغام خصوصی جوابتو میدم.
موفق باشی.:10:

sam_mjm
21-12-2008, 23:23
مطمئن باش هر رقیب دیگه ای هم که بیاد مثل ایرانسل فشار های زیادی روش میارن و نمیزارن رقیب جدی براشون بشه.:27:

قبول دارم منم هیچ حسابی باز نکردم ولی اگه دولتی رو کنار بذاریم بین تو تا شرکت خصوصی خیلی رقابت بالا میگیره وگرنه به قوله شما همراه اول که مثه پدر خوانده:3: میمونه از اون 2تا یکی شل بیاد باید جمع کنه بره خط ثابت راه بندازه:27:

amini_bio
22-12-2008, 08:06
امروز اپراتور سوم هم مشخص ميشه.
تا چه شود

myfortune
22-12-2008, 08:09
جدي الان همراه اول 12000 شده؟
پس چرا هيچ جا اعلام نكردن؟

ar.behnam
22-12-2008, 11:35
عجب کل کل توپی ، جفتشون به فکر منافع خودشون هستند ، فقط یه کم به درامدشون فکر کنید اونوقت میبینید که یه شخصی با یه بنز 300 میلیونی تو یه خیابون اصلا تعجبی نداره ... و برین دنبال آرم ایرانسل بگردین تو ماشینیش ! اونوقت ما بیچاره ها نیشستیم با دوست دخترامون ذوق میکنیم واسه هم love میترکونیم به نفع ایرانسل

mostafaeshghi
23-12-2008, 23:11
سلام!یه سوالی برام پیش اومده !!!نمیدونستم کجا بپرسم!!!
من هند هستم !اینجا در هر استان بیش از 4 اپراتور فعال وجود داره که از لحاظ امکانات و قیمت شدیدا با هم مبارزه میکنند!منظورم در هر استان اینه که توی یه استان یه اسم سیمکارت ممکنه باشه توی استان دیگه شکرت دیگه ای خدمات میده!ولی عجب اند عجیب هست که من تا حالا یه بار هم اون دکلهایی که شبیه ابوالهول هستند رو در سطح هر دو شهر بنگلور و پونا در دو استان مختلف هند ندیدم!!!دلیلش چیه؟؟که تو ایران دو تا شرکت نمیتونند با هم کنار بیان و در ضمن این همه دکل زشت در سطح شهر نصب میشه؟؟؟؟؟

دوست عزیز به احتمال فراوان سیستم اونجا ماهواره ای هست و نیاز به این دکل بازی ها نیست !

ایرانسل هم میخواست همین کارو بکنه ولی مخابرات نگذاشت ! خب به هر حال همه ایرانسل میخریدند دیگه اونموقع ! ولی با حماقت مسئولان مربوطه ما همچنان به سیستم 10 سال پیش مبادرت ورزیدند و همچنان ادامه میدند و .......

shamabady
24-12-2008, 00:36
دوست عزیز به احتمال فراوان سیستم اونجا ماهواره ای هست و نیاز به این دکل بازی ها نیست !

ایرانسل هم میخواست همین کارو بکنه ولی مخابرات نگذاشت ! خب به هر حال همه ایرانسل میخریدند دیگه اونموقع ! ولی با حماقت مسئولان مربوطه ما همچنان به سیستم 10 سال پیش مبادرت ورزیدند و همچنان ادامه میدند و .......

فکر کنم شما در مورد شبکه های تلفن همراه ماهواره ای هیچ اطلاعاتی ندارید
تلفن همراه ماهواره ای فقط به درد مناطق خاص مثل بیابانها اقیانوسها و کوها و جاهایی که کلا هیچ اپراتوری آنتن نمیده میخوره
این نوع شبکه دارای گوشی های مختص خود هست که فقط باید از اون ها استفاده بشه و همیشه باید در دید مستقیم ماهواره باشه مثلا شما نمیتونید در زیر سقف از یک تلفن همراه ماهواره ای صحبت کنید و دارای دارای پهنای باندی کم هستند و کیفیت صدایی مانند کیفیت gsm ندارند و همچنین دارای تعرفه های نجومی هستند به طور مثال شرکت ثریا که در ایران تلفن ماهواره ای ارائه میده هر دقیقه مکالمش 870 تومنه یعنی یه چیزی حول و هوش 17 برابر سایر خطوط همچنین تماس با این شبکه ها هم همچین هزینه نجومی داره و همانطور که گفتم فقط در موارد خاص کاربرد های خاص خودش را دارد
اگر اینطور که شما میگید بود که الان نسل gsm کلا از بین رفته بود چون یک همچین اپراتورهایی پوشش جهانی دارند و یک اپراتور کل دنیارو پوشش میده نیازم نیست هر کشوری برای خودش اپراتو بزنه (همین ثریا تو ایران نماینده یکی از این اپراتور های ماهواره ایست) ولی میبینید که این طور نیست و تو همه کشور ها دارند از نسل های 2.5 و 3 و 3.5 تلفن همراه استفاده میکنند و هنوز دارند رو نسل 4 نیز کار میکنند
و در ضمن قرداد ایرانسل برای حداقل نسل 2.5 بسته شده و همچنین قابل ارتقا به نسل های بالاتر میباشد و راه اندازی تلفن ماهواره ای اصلا در حد تخصص و بودجه ایرانسل نیست و اینها شایعاتی بیش نیست که ملت درست کردند

mostafaeshghi
24-12-2008, 10:59
فکر کنم شما در مورد شبکه های تلفن همراه ماهواره ای هیچ اطلاعاتی ندارید
تلفن همراه ماهواره ای فقط به درد مناطق خاص مثل بیابانها اقیانوسها و کوها و جاهایی که کلا هیچ اپراتوری آنتن نمیده میخوره
این نوع شبکه دارای گوشی های مختص خود هست که فقط باید از اون ها استفاده بشه و همیشه باید در دید مستقیم ماهواره باشه مثلا شما نمیتونید در زیر سقف از یک تلفن همراه ماهواره ای صحبت کنید و دارای دارای پهنای باندی کم هستند و کیفیت صدایی مانند کیفیت gsm ندارند و همچنین دارای تعرفه های نجومی هستند به طور مثال شرکت ثریا که در ایران تلفن ماهواره ای ارائه میده هر دقیقه مکالمش 870 تومنه یعنی یه چیزی حول و هوش 17 برابر سایر خطوط همچنین تماس با این شبکه ها هم همچین هزینه نجومی داره و همانطور که گفتم فقط در موارد خاص کاربرد های خاص خودش را دارد
اگر اینطور که شما میگید بود که الان نسل gsm کلا از بین رفته بود چون یک همچین اپراتورهایی پوشش جهانی دارند و یک اپراتور کل دنیارو پوشش میده نیازم نیست هر کشوری برای خودش اپراتو بزنه (همین ثریا تو ایران نماینده یکی از این اپراتور های ماهواره ایست) ولی میبینید که این طور نیست و تو همه کشور ها دارند از نسل های 2.5 و 3 و 3.5 تلفن همراه استفاده میکنند و هنوز دارند رو نسل 4 نیز کار میکنند
و در ضمن قرداد ایرانسل برای حداقل نسل 2.5 بسته شده و همچنین قابل ارتقا به نسل های بالاتر میباشد و راه اندازی تلفن ماهواره ای اصلا در حد تخصص و بودجه ایرانسل نیست و اینها شایعاتی بیش نیست که ملت درست کردند

دوست عزیز ممنون از اطلاعاتتون ! ولی شک ندارم که ایرانسل قرار بوده خیلی خیلی بیشتر از این امکانات و طرح بده ولی نگذاشتند ! واینی هم که من گفتم حالا نه به این معنایی که شما گفتی باشه بلکه قرار بود سیستم آنتن دهی و اینها را با نسل جدیدتری کار بندازند که خب باز هم نگذاشتند ! (مطمئنا اطلاعات من از دهان مردم نیست و بلکه کاملا موثق است !

iman_s
26-12-2008, 00:43
احتمالا میخواسته دکلهاشو رو ماهواره نصب کنه :دی
کی نزاشته؟ همراه اول؟دولت؟شهرداری؟ محیط زیست؟
شما که اطلاعاتت موثقه بگو.

mostafaeshghi
26-12-2008, 01:40
احتمالا میخواسته دکلهاشو رو ماهواره نصب کنه :دی
کی نزاشته؟ همراه اول؟دولت؟شهرداری؟ محیط زیست؟
شما که اطلاعاتت موثقه بگو.

دوست عزیز ! سعی کنید احترام متقابل را حفظ کنید ! اخه این چه وضع حرف زدنه!؟ تیکه کنایه میخواید بندازید اینجا جاش نیست !

اون که کی نگذاشته را دیگه اکثریت میدونند ! لزومی نداره من تکرارش کنم! خیلی موضع روشن و واضح است. و نیازی به توضیح اضافه نداره !

iman_s
26-12-2008, 03:41
خوب اگه اون دفعه با طعنه کنایه بود الان بدون کنایه میخوام مدرک موثق بدی.
مقصر هم حتما همراه اوله دیگه.
شهرداری میگه نمیتونه به هر اپراتوری واسه یک دکل زمین بدم.(حساب کن اگه واسه هر دکل هم بخواد حداقل 2 متر زمین بده کلا چقدر میشه). زیباسازی میگه نباید این همه آنتن به این صورت تو شهر باشه.میگن باید سایت شیرینگ کنند و همراه اول و تالیا این سیستم رو قبول میکنند ولی ایرانسل خودش رو تافته جدا بافته میدونه و میخواد مستقل باشه و میگه شهرداری کارشکنی میکنه و زمین به ما نمیده.
قضیه mms هم به این حدی که میگن نبود و اگر هم کار همراه اول بود باز هم از راه قانونی بود.
این قضیه هم شده مثل فیلم دایی جان ناپلئون و تمام مشکلات ایرانسل کار انگلیسیهاست نه ببخشید همراه اولیهاست.
خط ایرانسل منم دیروز آنتن نداشت فکر کنم همراه اول جلوشو گرفته بود :دی

ir-dgm
26-12-2008, 09:52
دوست عزیز ! سعی کنید احترام متقابل را حفظ کنید ! اخه این چه وضع حرف زدنه!؟ تیکه کنایه میخواید بندازید اینجا جاش نیست !

اون که کی نگذاشته را دیگه اکثریت میدونند ! لزومی نداره من تکرارش کنم! خیلی موضع روشن و واضح است. و نیازی به توضیح اضافه نداره !
تایید میشه....
ما باید با هم دوست و رفیق باشیم نه این که یه هم دیگه تیکه بندازم...
اونایی که خودتون میشناسید جلوی خیلی از کارها را گرفته اند اینم یکیش....
تازه یادشون افتاد که باید gprs . mms را فعال کنند دیشب کلی تبلیغ کردن و گفتن بریم توی سایتشون برای اطلاعات بیشتر رفتیم هیچی نبود....

Mahdi_P30
26-12-2008, 18:41

فکر کنم این از اون نوع حرفای جدید و در عین حال سرکاریی بود که یه زمانی یکی از اپراتورای کال سنتر شرکت (ش.ش) میزد تا اثبات کنه که دولت نمی ذاره ایرانسل کار کنه!!!!:41:
منکر دخالت دولت در عدم ارائه بعضی سرویسا نیستم ولی این دیگه از اون حرفا بود!!

دوست عزیز ممنون از اطلاعاتتون ! ولی شک ندارم که ایرانسل قرار بوده خیلی خیلی بیشتر از این امکانات و طرح بده ولی نگذاشتند ! واینی هم که من گفتم حالا نه به این معنایی که شما گفتی باشه بلکه قرار بود سیستم آنتن دهی و اینها را با نسل جدیدتری کار بندازند که خب باز هم نگذاشتند ! (مطمئنا اطلاعات من از دهان مردم نیست و بلکه کاملا موثق است !
فکر می کنم منبع ایشونو بالا لو دادم که البته آشناشون هست و منم هر دو تاشونو میشناسم!!!:27:
کاش منبع مطمئن تری هم برای استناد پیدا میشد!!!

mostafaeshghi
26-12-2008, 18:50
فکر کنم این از اون نوع حرفای جدید و در عین حال سرکاریی بود که یه زمانی یکی از اپراتورای کال سنتر شرکت (ش.ش) میزد تا اثبات کنه که دولت نمی ذاره ایرانسل کار کنه!!!!:41:
منکر دخالت دولت در عدم ارائه بعضی سرویسا نیستم ولی این دیگه از اون حرفا بود!!

فکر می کنم منبع ایشونو بالا لو دادم که البته آشناشون هست و منم هر دو تاشونو میشناسم!!!:27:
کاش منبع مطمئن تری هم برای استناد پیدا میشد!!!

دوست عزیز! برداشت از حرفهای من کاملا ازاده ! ولی موقع ترویج و انتشار عقایدتون یه مقدار از قوه ی تعقل استفاغده کنید !

به صراحت میگم که قبل افتخار آشنایی با همچنین دوستی به انحاء دیگر در جریان مسائل ایرانسل به طور کامل بودم! که فکر نمیکنم بتونی حدسش بزنی ! مطمئنا اون چیزی که شما در مورده من فکر میکنی حتما صحیح نیست !

در مورد قضیه ی ماهواره ای شدن هم خواستید براتون دلیل میارم (دوست داشتید به طور خصوصی دنبال کنید و نه اینجا... ) !

خواهشا برداشتهایی میکنید را اینقدر با اعتماد به نفس منشر نکنید ! بنده به طور کامل تمام حرفهاتون را تکذیب میکنم !

و اصلا و ابدا تمایلی ندارم دیگه این بحث را ادامه بدم! چون مسلما مثل خیلی از بحثهای دیگه فایده ای نداره ! حالا اگر واقفعا علاقه مند به مباحثه هستید! متیونم به طور خصوصی باهاتون در ارتباط باشم در این زمینه!!!

shamabady
26-12-2008, 20:02
در مورد قضیه ی ماهواره ای شدن هم خواستید براتون دلیل میارم (دوست داشتید به طور خصوصی دنبال کنید و نه اینجا... ) !

من خیلی مشتاقم دلایلتون رو بدون
دوست خوب تلفن ماهواره ای در حد جهانیه دولت ایران چی کارست که بخواد بزاره یا نزاره
من موندم شما رو چه اساسی فکر میکنید ایرانسل میخواسته سرویس ماهواره ای بده اون پست من رو که در این رابته نوشته بودم خوندید
همونجور که گفتم تلفن ماهواره ای در حال حاضر فقط کاربرد های خاص خودش رو تو مناطق خاص داره و اصلا قابل استفاده برای اپراتور موبایلی که میخواد داخل شهر ها و.. غیره آنتن بده به درد نمیخوره تو پیشرفته ترین کشور های جهان هم هنوز برای استفاده تلفن همراه در داخل شهر ها از تلفن همراه ماهواره ای استفاده نمیشه چه برسه به ایران
البته با پیشرفت تکنولوژی این امر در آینده محقق میشه ولی هنوز تکنولوژی در اون حد نیست

mostafaeshghi
26-12-2008, 23:02
من خیلی مشتاقم دلایلتون رو بدون
دوست خوب تلفن ماهواره ای در حد جهانیه دولت ایران چی کارست که بخواد بزاره یا نزاره
من موندم شما رو چه اساسی فکر میکنید ایرانسل میخواسته سرویس ماهواره ای بده اون پست من رو که در این رابته نوشته بودم خوندید
همونجور که گفتم تلفن ماهواره ای در حال حاضر فقط کاربرد های خاص خودش رو تو مناطق خاص داره و اصلا قابل استفاده برای اپراتور موبایلی که میخواد داخل شهر ها و.. غیره آنتن بده به درد نمیخوره تو پیشرفته ترین کشور های جهان هم هنوز برای استفاده تلفن همراه در داخل شهر ها از تلفن همراه ماهواره ای استفاده نمیشه چه برسه به ایران
البته با پیشرفت تکنولوژی این امر در آینده محقق میشه ولی هنوز تکنولوژی در اون حد نیست

دوست عزیز ! فکر نمیکنم اطلاعات جفتمون در مورد مخابرات و تکنولوژیهای روز خیلی زیاد باشه ! و من هم خیلی وارد جزئیات نشدم! ولی این چیزی که شما میگی کاملا مفهمو است ولی با اون چیزی که من میگم مطمئنا فرق میکنه ! اگر دوست داشتید بیشتر صحبت کنیم خواهشا از راه یاهو مسنجر و دیگر راهها باشه ! به نظرم اینجا جای مناسبی برای این بحث نیست !

با تشکر از رعایت احترام متقابل و شعور بالا در مباحثه !

M Like Mother
27-12-2008, 03:55
حرف دوستمون mostafaeshghi درباره ی اینکه ایرانسل میخواست بصورت ماهواره ای در بعضی نقاط خدمات بده خیلی بی ربط نیست.

اما منظور موبایل ماهواره ای نیست. موبایل ماهواره ای که قضیش جداست که دوستان اشاره کردند.

اما اینی که دوستمون گفت رو خیلی وقت پیشها شاید یکسال و نیم پیش جایی تو نت خودندم.

شما تو ارتباطات زیر ساخت به سرعتهای زیاد و مطمئن نیاز دارید که فیبر نوری یکی از این تجهیزات است. اما تو بعضی موارد میتونید برای این ارتباط ( منظور در زیر ساخته ) از ماهواره کمک بگیرید. خصوصا در مناطق جغرافیایی نفوذ ناپذیر که امکان استفاده از تجهیزات غیر ماهواره ای وجود ندارد.

الان مگه ارتباطات بانکها از طریق ماهواره نیست یه چیزی تو اون مایه ها.

مثلا ایرانسل تو جنگلهای عباس آباد چند تا دکل میزنه اما چون فیبر نوری و زیر ساخت هنوز به اون مکان نرفته ( یا ایرانسل به هر دلیلی نمیخواد از اون استفاده کنه ) میاد تو یه مرکز یه دیش کوچیک مذاره که این دیش ارتباط این دکل ها رو با ماهواره مورد نظر بر قرار میکنه به این میگن موبایل ماهواره ای که مد نظر دوستمون بود و البته الان استفاده از ماهواره تو اشل بزرگتر داره استفاده میشه ولی تو اشل کوچکتر به ایرانسل این اجازه رو ندادند.

جالبه که هم اکنون هم خیلی ارتباطات مخابراتی توسط ماهواره انجام می شود ( تو همین شبکه موبایل).
اما ایرانسل میخواست با این ایده از دست یه سری زیر ساخت های تحمیلی فرار کنه.

هر چند استفاده از اون نوع ماهواره هم جز زیر ساخت حساب میشه!

Mahdi_P30
27-12-2008, 10:27
حرف دوستمون mostafaeshghi درباره ی اینکه ایرانسل میخواست بصورت ماهواره ای در بعضی نقاط خدمات بده خیلی بی ربط نیست.

اما منظور موبایل ماهواره ای نیست. موبایل ماهواره ای که قضیش جداست که دوستان اشاره کردند.

اما اینی که دوستمون گفت رو خیلی وقت پیشها شاید یکسال و نیم پیش جایی تو نت خودندم.

شما تو ارتباطات زیر ساخت به سرعتهای زیاد و مطمئن نیاز دارید که فیبر نوری یکی از این تجهیزات است. اما تو بعضی موارد میتونید برای این ارتباط ( منظور در زیر ساخته ) از ماهواره کمک بگیرید. خصوصا در مناطق جغرافیایی نفوذ ناپذیر که امکان استفاده از تجهیزات غیر ماهواره ای وجود ندارد.

مثلا ایرانسل تو جنگلهای عباس آباد چند تا دکل میزنه اما چون فیبر نوری و زیر ساخت هنوز به اون مکان نرفته ( یا ایرانسل به هر دلیلی نمیخواد از اون استفاده کنه ) میاد تو یه مرکز یه دیش کوچیک مذاره که این دیش ارتباط این دکل ها رو با ماهواره مورد نظر بر قرار میکنه به این میگن موبایل ماهواره ای که مد نظر دوستمون بود و البته الان استفاده از ماهواره تو اشل بزرگتر داره استفاده میشه ولی تو اشل کوچکتر به ایرانسل این اجازه رو ندادند.

جالبه که هم اکنون هم خیلی ارتباطات مخابراتی توسط ماهواره انجام می شود ( تو همین شبکه موبایل).

دوست من ، من تو اين مسائل تخصصي ندارم ،ولي يادمه گفته شد كه ايرانسل ميخواسته همون اول كل ايرانو با ماهواره پوشش بده
كلا بي تي اس
زدن زمان ميبره ، حالا چه ميخواد ارتباطش با ماهواره باشه چه با فيبر نوري!
من فكر ميكنم ، اينا همش توجيهه!
اون دوستمون هم كه يه حرفي زده ، حالا هم ميخواد بپيچونه

shamabady
27-12-2008, 14:59

تایید میشه

متاسفانه خیلی از مشکلات کیفی ایرانسل به خاطر مشکلات همین زیرساخت هاست که دست دولته
اگه میذاشتند ایرانسل تو این زمینه خودش کار میکرد الان کیفیت شبکش خیلی بیشتر بود

دوست من ، من تو اين مسائل تخصصي ندارم ،ولي يادمه گفته شد كه ايرانسل ميخواسته همون اول كل ايرانو با ماهواره پوشش بده
كلا بي تي اس
زدن زمان ميبره ، حالا چه ميخواد ارتباطش با ماهواره باشه چه با فيبر نوري!
من فكر ميكنم ، اينا همش توجيهه!
اون دوستمون هم كه يه حرفي زده ، حالا هم ميخواد بپيچونه

آقا من این همه توضیح دادم و دلیل آوردم که این کار عملی نیست والان هم اصلا منظور حرف های شمارو متوجه نمیشه بالاخره شما معتقدید که ایرانسل میخواسته پوشش ماهواره ای بده یا نه چون از هر پستتون یک جور برداشت میشه کرد

ولی این که دوستمون در مورد زیرساخت ماهواره ای گفتند کاملا عملیه والان همه جا داره استفاده میشه

M Like Mother
27-12-2008, 18:01
خلاصه ایرانسل میخواسته بصورت ماهواره ای پوشش بده نشده.

اما بعضی جاها اشتباه جا افتاد که ایرانسل میخواسته موبایل ماهواره ای بده!.

به قول معروف صوات بفرستین

الهم صل علی محمد و آل محمد

Maziar_69
30-12-2008, 13:45
خوب اگه اون دفعه با طعنه کنایه بود الان بدون کنایه میخوام مدرک موثق بدی.
مقصر هم حتما همراه اوله دیگه.
شهرداری میگه نمیتونه به هر اپراتوری واسه یک دکل زمین بدم.(حساب کن اگه واسه هر دکل هم بخواد حداقل 2 متر زمین بده کلا چقدر میشه). زیباسازی میگه نباید این همه آنتن به این صورت تو شهر باشه.میگن باید سایت شیرینگ کنند و همراه اول و تالیا این سیستم رو قبول میکنند ولی ایرانسل خودش رو تافته جدا بافته میدونه و میخواد مستقل باشه و میگه شهرداری کارشکنی میکنه و زمین به ما نمیده.
قضیه mms هم به این حدی که میگن نبود و اگر هم کار همراه اول بود باز هم از راه قانونی بود.
این قضیه هم شده مثل فیلم دایی جان ناپلئون و تمام مشکلات ایرانسل کار انگلیسیهاست نه ببخشید همراه اولیهاست.
خط ایرانسل منم دیروز آنتن نداشت فکر کنم همراه اول جلوشو گرفته بود :دی

شما اگه فکر کنی میبینی که هیچ کس از سود بدش نمیاد.
مطمئن باش سر این سایت شرینگ حتما یه مالیات یا یه پول قلنبه میخوان که ایرانسل زیر بار نمیره.
وگرنه مگه آدم عاقل بدش میاد که پوشش شبکش سریع همه جا رو بگیره و سیم بیشتر بفروشه؟؟؟
تالیا هم اگه میبینی قبول کرده با مخابرات دستش تو یه کاسست. پیمانکار مخابراته دیگه !!!

اون جمله ی آخرت رو هم اگه یه سال پیش میگفتی شاید میشد باورش کرد اما الان؟؟؟؟؟؟

البته شاید برعکس باشه. چون دو سه روز پیش دوستم اومده بود خونه ی ما خطش 919 هست.
گوشیش رفت رو Emergency Call و از ایرانسل آنتن گرفت !!!! :31::31::31::31::31:

shamabady
30-12-2008, 14:31
شما اگه فکر کنی میبینی که هیچ کس از سود بدش نمیاد.
مطمئن باش سر این سایت شرینگ حتما یه مالیات یا یه پول قلنبه میخوان که ایرانسل زیر بار نمیره.
وگرنه مگه آدم عاقل بدش میاد که پوشش شبکش سریع همه جا رو بگیره و سیم بیشتر بفروشه؟؟؟
تالیا هم اگه میبینی قبول کرده با مخابرات دستش تو یه کاسست. پیمانکار مخابراته دیگه !!!

اون جمله ی آخرت رو هم اگه یه سال پیش میگفتی شاید میشد باورش کرد اما الان؟؟؟؟؟؟

البته شاید برعکس باشه. چون دو سه روز پیش دوستم اومده بود خونه ی ما خطش 919 هست.
گوشیش رفت رو emergency call و از ایرانسل آنتن گرفت !!!! :31::31::31::31::31:

باید بگم شما اشتباه میکنید این همراه اول که با شرینگ همکاری نمیکنه ایرانسل از همون روز اول آمادگی خودش رو برای هر نوع همکاری برای گسترش شرینگ اعلام کرده که اگه همراه اول همکاری میکرد تا الان راه افتاده بود

در مورد اون مسئله دوم هم باید بگم
اولا سایت شرینگ که هنوز راه نیافتاده و اگرم راه بیافته این جوری نیست که شما اگه یک جا همراه اول آنتن نداشت بره رو آنتن ایرانسل (به این قضیه میگن رومینگ نه شرینگ) شرینگ برای استفاده مشترک از آنتن هاست و فقط برای مناطقی هست که تعداد مشترکین کمه(مثل جاده ها) و به این صورت که روی یک آنتن که نصب میشه هم شبکه ایرانسل به اون وصل میشه هم شبکه همراه اول و مشترکان هر اپراتور از شبکه خودشون استفاده میکنند

حالا اون آنتنی که گوشی دوستت نشون میداده چی بوده :
کلا گوشی موبایل چه سیم داشته از هر اپراتوری چه نداشته باشه امواج تمام اپراتور ها رو میگیره حالا اگه تو این امواج موج اپراتور سیم کارت و پیدا کنه به اون شبکه وصل میشه و قدرت آنتن اون اپراتور رو نشون میده و اگه اون اپراتور اونجا آنتن نده و گوشی نتونه موج اون اپراتور رو پیدا کنه آنتنش میزان قدرت امواج اپراتور های دیگه رو تو اون منطقه نشون میده ولی نمیتونه به شبکشون وصل بشه قضیه اون گوشی هم این بوده (البته تو بعضی گوشی ها این جوریه و تو بعضی ها اگه اپراتور مورد نظرش رو پیدا نکنه هیچ آنتنی نشون نمیده)

iman_s
31-12-2008, 01:39
باید بگم شما اشتباه میکنید این همراه اول که با شرینگ همکاری نمیکنه ایرانسل از همون روز اول آمادگی خودش رو برای هر نوع همکاری برای گسترش شرینگ اعلام کرده که اگه همراه اول همکاری میکرد تا الان راه افتاده بود
شاید حق با تو باشه ولی به غیر از اینکه تو چند تا خبرگزاری این مطلب رو خوندم وزیر هم تو مصاحبه اش تو تلویزیون گفت که ایرانسل فعلا قبول نکرده.البته یکسال پیش.

shamabady
31-12-2008, 10:58
شاید حق با تو باشه ولی به غیر از اینکه تو چند تا خبرگزاری این مطلب رو خوندم وزیر هم تو مصاحبه اش تو تلویزیون گفت که ایرانسل فعلا قبول نکرده.البته یکسال پیش.

بابا خودت که دیگه این همه خبر و داری میبینی از کانال های دولتی که حالا یا خود وزیر یا یک مقام دولتی یا این که شایعه سازی یک سایت که همه ی حرف هاشون ضد و نقیض چون این قضیه شرینگ حداقل مال 1 سال و نیم پیش که ایرانسل پوشش خیلی کمی داشت و اصلا معقول نیست که بخواد با همچین چیزی مخالفت کنه

Maziar_69
31-12-2008, 22:02

در مورد اون مسئله دوم هم باید بگم
اولا سایت شرینگ که هنوز راه نیافتاده و اگرم راه بیافته این جوری نیست که شما اگه یک جا همراه اول آنتن نداشت بره رو آنتن ایرانسل (به این قضیه میگن رومینگ نه شرینگ) شرینگ برای استفاده مشترک از آنتن هاست و فقط برای مناطقی هست که تعداد مشترکین کمه(مثل جاده ها) و به این صورت که روی یک آنتن که نصب میشه هم شبکه ایرانسل به اون وصل میشه هم شبکه همراه اول و مشترکان هر اپراتور از شبکه خودشون استفاده میکنند

حالا اون آنتنی که گوشی دوستت نشون میداده چی بوده :
کلا گوشی موبایل چه سیم داشته از هر اپراتوری چه نداشته باشه امواج تمام اپراتور ها رو میگیره حالا اگه تو این امواج موج اپراتور سیم کارت و پیدا کنه به اون شبکه وصل میشه و قدرت آنتن اون اپراتور رو نشون میده و اگه اون اپراتور اونجا آنتن نده و گوشی نتونه موج اون اپراتور رو پیدا کنه آنتنش میزان قدرت امواج اپراتور های دیگه رو تو اون منطقه نشون میده ولی نمیتونه به شبکشون وصل بشه قضیه اون گوشی هم این بوده (البته تو بعضی گوشی ها این جوریه و تو بعضی ها اگه اپراتور مورد نظرش رو پیدا نکنه هیچ آنتنی نشون نمیده)

دوست من خودم میدونم که اگه آنتن نباشه میره روی آنتن فعال ترین اوپراتور و قدرتشو نشون میده.
من هم منظورم از اون جمله این بود که اونجا ایرانسل آنتن داشت و همراه اول خالی بود. :11:

iman_s
26-01-2009, 00:13
با شروع دهه فجر منتظر یک سری طرحهای جدید باشید.هم واسه همراه اول هم ایرانسل.
اخبار درگوشی زیادی به گوش میرسه.

arman4459
26-01-2009, 15:06
با شروع دهه فجر منتظر یک سری طرحهای جدید باشید.هم واسه همراه اول هم ایرانسل.
اخبار درگوشی زیادی به گوش میرسه.

البته از ايرانسل بعيد نيست اما همراه آخر مطمئنا هيچ كاري نميكنه تو اين 15 ساله آيا شما حتي و حتي 1 اس ام اس رايگان يا يك ثانيه مكالمه مجاني ديدي