PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شكستن قفل سی دی

shahabamo
15-01-2006, 11:16
salam dostan...
man hengame shekastane ghofle ye cd ghofldar be ye chize ajib barkhordam...hagme bazi fileha hodode 3gig va hagme kole posheha 160gig bod :ohno: ...vali belakhare tonestam ghoflo beshkanam hala faghat monde moshkele hagme fileha ..lotfan age baladin komak konin ..savab dare...

kazemfdisk
15-01-2006, 11:30
سلام دوست عزيز
شما از سيدي ايميج گرفتيد با چي ايميج گرفتيد بيشتر توضيح بدبد
يا حق

shahabamo
15-01-2006, 11:43
bale aziz,ba clone image gereftam ...hagme image hamoon 800meg hast vali age tosh dast bebary yeho hagmesh ziad mishe...

kazemfdisk
15-01-2006, 11:55
دوست عزيز ببين اگر قفل رو شكستي ديگه تمومه
اون همينجوريه مشكلي نيست
منظور شما اينه كه فايلها رو حجمشو كم كنيد درسته
وگرنه حجم ايميج 800 مگه مگه نه
ولي اون فايلها رو نميشه حجمش رو كم كرد
يا حق

Suse
15-01-2006, 12:17
دوست عزيز ما يه تاپيك در مورده شكستن قفل سي دي ها و انواع اين قفل ها داريم.به آدرس زير برو.توضيح چيزي را كه دنبالشي مي توني پيدا بكني :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشين

مهران
15-01-2006, 15:52
دوست عزیز این خودش یک نوع قفله و طوری تنظیم شده که وقتی سی دی رام فایل رو از رو Cd میخونه حجم اون فایل چند برابر مقدار واقعی اون میشه تا شما نتونید اون رو مجددا رایت کنید . اگه شما فقط موفق شده باشید که اون رو روی هارد ذخیره کنید دلیل نمیشه که فقل اون رو شکسته باشید .

shahabamo
18-01-2006, 09:43
na azizam man tonestam on ro write konam va hata ye kami ham toosh dast bordam.va autorunesh ro ham avaz kardam.faghat mondam chera vaghti ye kam bishtar dastkarish mikonam hagmesh ziad mishe...

mehdi_7070
18-01-2006, 10:19
دوست عزیز !
شما این مسئله را به صورت دقیق و البته به زبان فارسی بیان کنید تا دوستان قفل شکن بتوانند شما را راهنمایی کنند .
این مسئله را باید در جای خودش بیان کنید .
با تشکر

shahabamo
18-01-2006, 14:22
سلام دوستان
مشكل من اين است كه وقتي با هزار مكافات ايميج گرفتم ايمج رو نميشد خيلي دستكاري كرد...تا دستكاريش ميكردم
حجمش به صورت وحشتناكي زياد ميشد...حالا چيكار كنم

Mohammad Modarresi
23-01-2006, 03:42
ببخشيد دوستان اين بخش كه در مورد سي دي هاي قفلدار هست كامل نيست من تمام روش هايي كه گفته شده رو در مورد يه سي دي كه ماله شركت معتبريم نيست امتحان كردم ولي جواب نداد.

shahabamo
23-01-2006, 11:07
از دوستان اصفهانی کسی تا حالا قفل سی دی قرمز (red) رو شکونده؟

Suse
23-01-2006, 15:27
بله من شكوندم.واسه ايميج گرفتنش از بليند رايت استفاده كن. بعد با Ultera iso قفل حجميش را بردار. بعد با Deamon tools رايتش كن.البته واسه رايتش به يك CD 800 مگابايتي نياز داري(خودش هم روي 800 مگا بايتيه)

سوال ديگه اي داشتي بپرس

mehdi_7070
23-01-2006, 15:48
دوستان !
یه کمی مراعات کنید .
اصلا این جا جای بحث کردن درباره قفل نیست .
این جوری نظم انجمن هم بهم می زنید .
کسی هم اگه سوال می خواد بپرسه باید توی تاپیک قفل شکستن مطرح کنه .
در ضمن آقا امین ! شما هم جواب سوال را که اینجا نباید بدی . دوستان دیگه این جا ادامه ندید .
با تشکر

mehdi_7070
23-01-2006, 16:26
دوستان عزیز !
من جوابتون را توی همون تاپیک مذکور نوشتم ، شما هم از اینجا ادامه ندید و به لینک زیر مراجعه کنید .

Meisam
23-01-2006, 17:11
دوستان عزیز !
من جوابتون را توی همون تاپیک مذکور نوشتم ، شما هم از اینجا ادامه ندید و به لینک زیر مراجعه کنید .
سلام
دوستان عزیز لطفا برای ایجاد نظم بیشتر ادامه بحث رو در تاپیک مخصوص " بحث و گفتگو در مورد قفل سی دی ها (شکستن و گذاشتن انواع قفل)" دنبال کنید ...

این تاپیک رو برای نظم انجمن قفل میکنم

ممـنــون :)
مـیـثــم