PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به هيچ وجه ويندوز روي هاردم نصب نميشه

mehrdad_a
16-12-2008, 11:07
دوستان هارد من 160+ مكستور است
بعد از اينكه سيستم ويروسهاي زيادي گرفت مجبور شدم تمام درايوها رو فرمت كنم حتي پارتيشنها رو همه رو عوض كردم و مشكل از همونجا شروع شد و ديگه به هيچ وجه ويندوز نصب نميشه
يعني بعد از عمل فرمت كردن وقتي توي صفحه آبي با نوار زرد ميره توي مرحله كپي كردن فايلها خيلي طول ميكشه وحشتناك و بعد از اون اول مرحله گرافيكي نصب پيغام ارور ميده و مجبورم خارج بشم (چندين نسخه ويندوز تست كردم و با Acronic هم فرمت و پارتيشن بندي كردم جواب نداد)
تو رو خدا كمكم كنيد يك هفته است بي سيستمم
ممنون از همه اساتيد

jalal69
09-01-2009, 20:33
سلام داداش منم سيدي درايوم مشكل داشت اينجوري شد يعني فايلا ناقص كپي ميشد شايدم درايو سيت هم اكنيو نيست همين سيدي دراوت هم به من كه گفتن اپتيكالش خرابه 13 تومن خرجش ميشه منم رفتم يه نو ديويدي رام گرفتم 24 تومن همين حالا خود دانيد:20:فهلا

آنتی
16-01-2009, 13:27
به نام خدا
سلام دوست عزیز
این مشکل بیشتر مواقع از رم سیستم هست یک رم دیگه روی سیستم بذار ببین مشکلت حل میشه
موفق باشید

zodiac
16-01-2009, 13:44
دوستان هارد من 160+ مكستور است
بعد از اينكه سيستم ويروسهاي زيادي گرفت مجبور شدم تمام درايوها رو فرمت كنم حتي پارتيشنها رو همه رو عوض كردم و مشكل از همونجا شروع شد و ديگه به هيچ وجه ويندوز نصب نميشه
يعني بعد از عمل فرمت كردن وقتي توي صفحه آبي با نوار زرد ميره توي مرحله كپي كردن فايلها خيلي طول ميكشه وحشتناك و بعد از اون اول مرحله گرافيكي نصب پيغام ارور ميده و مجبورم خارج بشم (چندين نسخه ويندوز تست كردم و با Acronic هم فرمت و پارتيشن بندي كردم جواب نداد)
تو رو خدا كمكم كنيد يك هفته است بي سيستمم
ممنون از همه اساتيد
به احتمال زياد سيستم شما هنوز ويروسي هست و بوت سكتور هارد شما را آلوده كرده . يا اينكه بدليل تخريب هاي نوعي ويروس . هارد شما دچار نوعي بدسكتور غير فيزيكي شده . سعي كنيد با نرم افزارهاي موجود . هارد خود را بروش Low level Format قالب بندي كنيد و بعد ويندوز را نصب كنيد
موفق باشيد

A T E N A
06-02-2009, 15:53
مشکل از Power سیستم هست!
پاورت ضعیف شده احتمالا، ببر درستش میکنن، ولی بهت پیشنهاد میکنم عوض کنی پاورتو.

robin1345
04-05-2009, 08:09
سلام
تمام پارتیشن هات و پاک کن ( هارد را ziro کن) بعد با یک سی دس win xp sp2 سالم که جای دیگه جواب داده شروع به نصب کرده و توسط خود برنامه نصب win پارتیشن بندی کن

mostafa1364f6
09-05-2009, 05:59
1_power max
2-`پارتيشن بندي
3-اكتيو كردن البته ايكس پي معمولا خودش اينكار رو ميكنه
4-تست قطعات 1-خود هارد 90% هم كار كار هارد ساتا است 2- رم نيمسوز يا بي كيفيت 3-پايه فن cpu شل 4-گرما خارج نميشه
در كل هاردت رو صفر كن -پارتيشن بساز-اكتيو كن سي دي سالم بزار اگه جواب نداد تست قطعه

koorosh2500
09-05-2009, 14:25
به نام خدا
سلام دوست عزیز
این مشکل بیشتر مواقع از رم سیستم هست یک رم دیگه روی سیستم بذار ببین مشکلت حل میشه
موفق باشید

من هم چند وقت پیش دچار همین مشکل شدم و با تعویض رم درست شد. با شما موافقم.

happyboy_maram
17-05-2009, 09:39
دوست خوبم بنظر میرسه این مشکل از CD-ROM شما باشه با این توضیحاتی که دادی اما اگه ازسالم بودن DRIVE CD اطمینان داری مطمین باش که ویروسها به BOOT SECTOR هاردت آسیب رسوندن و باید LOW LEVEL FORMAT کنی./