PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام بين iphone 3g و X1 و HTC HD گير كردم كمك كنيد.

soshiance
15-12-2008, 18:06
سلام من ميخوام گوشي بگيرم ولي بين iphone3G و HTC HD و X1 موندم قبلا در گذشته دور jam داشتم ولي خيلي حال نكردم براي من پخش موسيقي و تصويري خوب مهم هست ولي دوربين نه خيلي- ميخوام كيفيت خوبي lcd داشته باشه و زير نور خورشيد به خوبي معلوم باشه با اينكه 2 تا از گوشي ها ويندوز موبايل هست و يكي ديگه مكينتاش و مقايسه درست نيست ولي خب من گير كردم.ممنون ميشم كمكم كنيد
من 2 سال پيش w950 رو 600.000 تومان خريدم بعد رفتم n73 خريدم ولي اصلا حال نكردم ديدم گوشيه ديگه اي هم نيومده كه حال بده بعدا w960 اومد كه گرون بود 700 بود n73 رو فروختم دوباره w950 خريدم با اينكه p1 هم موجود بود ولي بچه ها گفتن تو پخش به پاي w950 نميرسه مخصوصا افكت هايي كه هنگام پخش داره الانم ازش راضي هستم معمولا خيلي كم پيش مياد بخوام من عكس بگيرم جايي كه حدس بزنم شايد عكس بگيرم دوربين ميبرم .در مورد بلوتوس هم استفاده كمي دارم زياد نيازم نميشه چون از هر كسي چيزي قبول نميكنم فقط از دوستام كه تو كار گوشي واردن و ميدونن گوشي شون ويروسي نيست .
با اين اوضا پيشنهاد شما چيه. در مورد omnia هم تحقيق كردم خوشم نيومد البته رو اسم سامسونگ هم يه مقدار حساسيت دارم.
قيمت IPHONE3G 16 gig 800
قيمت htc HD 900
قيمت x1 870

ali racer
15-12-2008, 18:29
با توجه به عذم نیاز شما به ذوربین و بلوتوث همچنین یه پلیر عالی
همون آیفون بهترین گزینه اس
اچ دی هم نمیشه گذشت چون نسبت به ایکس وان هم ال سی دی بهتری داره هم دوربین بهتری
ایکس وان فقط یه کیبورد اضافی داره

soshiance
15-12-2008, 18:54
از اينكه وقط گزاشتي جواب دادي ممنون

soshiance
15-12-2008, 18:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ELVIS PRESLEY
15-12-2008, 19:02
منم نظرم ایفونه.
البته این عکس ایپاده.
از لحاظ کیفیت تصویر و شفافیت که از اون دوتا سر تره. کیفیت پخش فیلم و موسیقی هم که دیگه بیخیال.لامصب سینمای خانگیه.از لحاظ گرافیک و زیبایی منو ها و برنامه ها و راحتی کار باهاش که هیچی. تبلیغااته گوشی رو نگاه کن.
قیافه ش هم که نیاز به گفتن نداره.

این مشخصاته فنیشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوالی بود در خدمتیم.

soshiance
15-12-2008, 19:09

soshiance
15-12-2008, 19:10
مطالب زير وعكس ها از اقاي ninja3000sh ميباشد
مقایسه LCD گوشیهای XPERIA X1i و ایپاد تاچ(که همانند ایفون هست) و نوکیا N95 8GB .
1:همه عکسها رو در سایز اصلی LCD تنظیم کرده ام برای XPERIA X1i سایز 480*800 و برای ایپاد 320*480 و برای N95 8GB سایز 240*320 تو کامپیوتر تنظیم کرده ام.
2:روشنایی هر سه تا هم روی 100 درصد تنظیم کرده ام.

البته من يه چيزي راجبه آيپاد بگم كه متاسفانه يك نقطه ضعفي نسبت به آيفون داره كه به Dark effect يا Negative black effect معروف شده

كمي ال سي ديش از آيفون تيره تره و مخصوصا عكسا و فيلما رو تيره و تاريك تر نشون ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GiggleClub
15-12-2008, 20:09
شما که کیفیت پخش ویدیو و آهنگ برات مهمه و همین طور lcd مطمئن باش با خرید آیفون پشیمون نمیشی....

من کلیپ hd رو با بیتریت 6000 تبدیل می کنم میریزم رو گوشیم (آیفون) هر کی می بینه نیم ساعت مغزش هنگ می کنه....

در صورتی که اکثر گوشیها بیتریت بالای 400 هنگ می کنن :دی

mstf666
15-12-2008, 20:30
آیفون .....

s-a-l-i-m
15-12-2008, 20:40
شما که کیفیت پخش ویدیو و آهنگ برات مهمه و همین طور lcd مطمئن باش با خرید آیفون پشیمون نمیشی....

من کلیپ hd رو با بیتریت 6000 تبدیل می کنم میریزم رو گوشیم (آیفون) هر کی می بینه نیم ساعت مغزش هنگ می کنه....

در صورتی که اکثر گوشیها بیتریت بالای 400 هنگ می کنن :دی
اون قدیم بود...................الان گوشیای زیادی امدن که ملت کف کنند باهاش
اگه هر کدام رو خریدی به ما هم بگو............که چی گرفتی

mamad6280
15-12-2008, 20:50
شما حتما حتما آیفون بخر که واسه خودت ساخته شده

کیفیت تصویر که حرف نداره ال سی دی هم همینطور

صدا تو هدفون بینظیره به خاطر جزئیاتی که شاید تو بقیه گوشیها معلوم نباشه و اینقدر موزیک گوش دادن لذت بخش میشه که آهنگهایی رو که یه موقع دوست نداشتی رو هم با لذت گوش میدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mojtaba-MCI
15-12-2008, 21:46
بین اینا x1 رو انتخاب می کنم...

D o l f i n
15-12-2008, 22:06
خوده این عزیز از اولم آیفون می خواسته چون تمام مواردش با ایفون جور بوده
منم با این چیزایی که می خوای حتما آیفون رو پیشنهاد میدم

soshiance
15-12-2008, 22:55
بچه ها از راهنمايي هاي همتون ممنون راستش بعضي از مغازه دار ها اينقدر روش عيب گذاشتن و بد گفتن و يه سري مغاله هاي انتقادي كه در موردش خوندم منصرفم كرده بود خيلي ها ميگن كه قابليت هاش بدرد ايران نميخوره - براي هر چي بايد پول بدي نرم افزار بريزي - mms نداره - هر اهنگي بخواي روش نميتوني به عنوان زنگ بزاري -هنگ كنه بايد وايسي باطريش تموم شه - اگر ريست كني كل نرم افزارات ميپره- از همه مهمتر اين سري يعني سري 3G پشت قابش جنسش خوب نيست ترك ميخوره . راستي هدفون 3.5 بهش ميخوره ؟؟
من داشتم ديگه پشيمون كامل ميشدم و ميخواستم برم ipod touch بگيرم و همين گوشيم و هم داشته باشم.
در مورد اينا اگر راهنماييم كنيد ممنون ميشم.

soshiance
15-12-2008, 23:10

s-a-l-i-m
15-12-2008, 23:17
هدفون 3.5 می خوره اما میگن برا خودش رو بهتر مچ می کنه.........

soshiance
15-12-2008, 23:19
البته تو عكس مشكيش زيبا تر به نظر ميرسه ولي از نزديك...

soshiance
15-12-2008, 23:20
براي خودش هدفونش سادس از اينايي كه ميره تو گوش نيست درسته ؟؟؟

s-a-l-i-m
15-12-2008, 23:46
تو 3 جی مثل اینکه in ear هست........اما 2 جی ساده هست.........

Reza82N
16-12-2008, 02:05
بچه ها از راهنمايي هاي همتون ممنون راستش بعضي از مغازه دار ها اينقدر روش عيب گذاشتن و بد گفتن و يه سري مغاله هاي انتقادي كه در موردش خوندم منصرفم كرده بود خيلي ها ميگن كه قابليت هاش بدرد ايران نميخوره - براي هر چي بايد پول بدي نرم افزار بريزيmms نداره - - هر اهنگي بخواي روش نميتوني به عنوان زنگ بزاري -هنگ كنه بايد وايسي باطريش تموم شه - اگر ريست كني كل نرم افزارات ميپره- از همه مهمتر اين سري يعني سري 3G پشت قابش جنسش خوب نيست ترك ميخوره . راستي هدفون 3.5 بهش ميخوره ؟؟
من داشتم ديگه پشيمون كامل ميشدم و ميخواستم برم ipod touch بگيرم و همين گوشيم و هم داشته باشم.
در مورد اينا اگر راهنماييم كنيد ممنون ميشم.

احتمالا منظورشون نرم افزارايي بوده كه به اينترنت مربوط ميشه ! اگه اين نبوده پس بفرماييد چي بوده؟ اگه منظور همين بوده كه باقي گوشي ها هم از اين قائده مستثني نيستند خود شما هم حتما مي دونيد!
يعني چي ؟ اگه منظورت نرم افزاراشه كه خودت عكس زير رو ببين !!! همه اينها رايگان هستو همينطور آموزش نصبش تو سايت هاي مختلف هست كه اگه خواستي پيغام خصوصي كنم برات - آپديت و آنلاك و جيلبريك هم كاملا رايگانه كه باز هم آموزشش تو سايت هاي مختلف هست و باز هم اگه خواستي....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميتوني از نرم افزارهاي فراووني كه براي ام ام اس هست استفاده كني از جمله swirly mms

ميشه دوست عزيز !

اولا هنگ تو كار آيفون نيست ! در ثاني اگه يه روزي هنگ كرد با خونسردي دكمه ي Home و Power رو كه چند ثانيه نگه داري شاهد ري استارت شدن آيفون خواهي بود ! پس اگه كسي گفته بايد وايسي تا باطري تموم كنه از اين قضيه بي خبر بوده

اون ريست نيست و ريستور هست كه نرم افزارت مي پره در واقع ريستور اينجوري برات بگم كه مثل فلش كردن ميمونه يا همون فرمت كلي كه در ساير گوشي ها هم به همين صورته پس نگران اين هم نباش عزيز !

تري جي ندارم اما دوستاني كه تري جي دارن كاملا راضي هستند - و منكر اين نميشم كه در مورد ترك خوردن و حتي آتش گرفتن آيفون تري جي گزارشاتي ارائه شده اما فكر مي كنم اين مسائل مربوط به توليد اوليه اين گوشي بود و الان ديگه به چشم نمي خوره كسي شكايتي در اين مورد داشته باشه- ولي باز هم من نظري در اين مورد نمي گم و واگذار مي كنم به خودت - اما سخت نگير - اگه اينطوري بود اين همه تري جي نداشتن

اگه تبديلشو داشته باشي آره مي خوره ! من يه زماني گرفتم 7 تومن الان خبر ندارم چنده

ممكنه بپرسي فروارد اس ام اس داره يا نه >>> جواب : بله داره . نرم افزار Bite SmS
اينم يه عكس كه هم ساپورت زبان فارسيشو ببيني در چه حده هم فروارد اس ام اس رو ببيني

از نظر موزيك و گيم و نرم افزار خيالت تخت .
اينم يه عكس از محيط بسيار جذاب بازي پوكر .

من دبليو 950 رو به خاطر موزيك گرفتم ولي به گرد پاي آيفون هم نميرسه.
اينم يه عكس از محيطش با تمي به اسم -Vista mobile

دوست عزيز من بهت آيفون رو پيشنهاد مي كنم و 101 درصد بهت اطمينان مي دم هيچوقت از سر و كله زدن باهاش خسته نخواهي شد ! اينا همه رو نوشتم چون احساس كردم دلت پيش آيفون گيره.

بازم سوالي داشتي در خدمتم

والسلام

saman65
16-12-2008, 04:52
من بود htc hd میگرفتم.

saman65
16-12-2008, 04:53
من بود htc hd میگرفتم.

ELVIS PRESLEY
16-12-2008, 10:03
یک نکته بگم راجع به جنس بدنه ی تری جی.
4‏ ماه پیش وقتی سری اول اومد تو بازار به خاطر دلایلی قاب پلاستیکی پشت گوشی ترک میخورد.اونم از هر 6 تا گوشی یکی دچار این مشکل میشد. که اونم شایعه ای بیش نبود.
یارو با گوشی کشتی گرفته ترک خورده انداخته پای اپل.
اون اتش سوزی هم قضیه ش اینه. یک بچه ننه ی خارجی انقد با گوشی مدام کار کرده بود داغ شده بود. گذاشته بودش تو جیبش به خاطر گرماش پاش قرمز شده .اینو کرد یه ماجرایی و گفت ال میکنم بل میکنم.
با خیال راحت 3 جی رو بخر. درسته که میگن مشکلات زیاد داره اما همه ی مشکلاتش با برنامه های که اومده حل شده. الا بلوتوثش .
که دعا میکنیم حل نشه.
با انصاف ترین فروشگاه که ایفون داره.
‏(دفینه-طبقه (یادم نیست) علادین)

GiggleClub
16-12-2008, 14:26
اول از Reza82N و Elvis تشکر می کنم بابت توضیحاتشون

بعدش همون طور که Elvis گفت، با انصافترین مغازه علاالدین در رابطه با آیون دفینه هستش، و علاوه بر قیمت پایینی که بهت میده بسیار خوش برخورده (که اکثر مغازه دارای علاالدین این جور نیستن)

آدرس: علاالدین - طبقه 4 - واحد 479
تلفن: 66752875

soshiance
16-12-2008, 15:00
بچه ها از همتون بابت راهنمايي هاتون ممنونم مخصوصا از REZA82N و ELVIS PRESLEY و GIggleClub,

من يه جايي خوندم امكان سرچ موزيك تو قسمت پلير نداره ؟؟؟
و اينكه اهنگ دلخواهم و ميتونم به عنوان زنگ انتخواب كنم.؟؟؟؟

در اخر سفيد شيك تره يا مشكي

اگر قرار شد مشكي بگيرم 8 ميگيرم چون بيشتر نياز ندارم و 100 تومان هم ارزونتره ولي سفيد فقط 16 داره ولي اگر سفيد خوشگلتره سفيد ميگيرم.
بعد از كيريسمس بگيرم ؟؟؟؟ چون اپل داره 15 درصد به خاطر سال نو تخفيف ميده .
از كجا بدونم انلاك فكتوري هست يا نه ؟؟

ELVIS PRESLEY
16-12-2008, 15:11
قسمت موزیکش خیلی جالب و قشنگه.
چند بخش داره.
تو قسمت ال سانگش
بغل صفحه ازa ‎تا z ‎نوشته. رو حرف اول اهنگت کلیک میکنی برات میاره.
نظر من16 هست. مطمعنی 8 کافیته؟
اگه کیفیت پخش فیلمشو ببینی حتی خطبه های نماز جمعه رو هم کانورت میکنی میریزی روش. تازه حجم برنامه ها و بازی هاش خیلی زیاده. یه بازی ساده 100 مگیه.
سفید به جلوش نمیاد ولی خیلی قشنگتر از مشکیه.و گرونترینه.

ELVIS PRESLEY
16-12-2008, 15:16
سوال دومی رو ندیدم.
بابا اون مال ورجن1.0.0
بود که نمیشد. الان 7-8 تا ورجن جدیدی تر اومده. خیلی کمبوداش حل شده.
الان هر اهنگی که بخوای از تو ایتونز از تو بخش رینگتون تبدیل میکنی میریزی رو گوشی.

GiggleClub
16-12-2008, 15:18
خواهش می کنم دوست عزیز، وظیفست.............

در مورد رینگتون، خیالت راحت باشه، اینم سند:

در مورد سرچم، به شکل نوکیا و .. امکانش نیست، ولی سمت راست حروف الفبا رو نوشته که میتونید راحت آهنگا رو پیدا کنید، برای اینکه متوجه بشید:

ضمن اینکه با وجود CoverFlow خیلی نیاز به سرچ نیست:

s-a-l-i-m
16-12-2008, 15:33
خوشم میاد شادمهر رینگ تون هست............اونم شاهکارش
فقط سفید رو بگیر که از 2 کیلو متری ملت برن تو جوب

soshiance
16-12-2008, 17:13
سلام بازم از راهنمايي هاتون ممنون خيلي خوشم اومد از اين گوشي .
راستي به اون شماره و چند تاي ديگه هم زنگ زدم چقدر گرون شده من 4-5 روز پيش 800-790 طبقه همكف قيمت داشتم ولي الام ميگن 830 -860 تومان .گفتن iphone كلا گرون شده فكر كنم اپل منظورش 15 درصد افزايش بوده .پلاك 475 هم كه گفتين گفت تو دبي گرون شده و مغازه ها تا كيريسمس بستس .8گيگ قديمي رو هم ميداد 600 .
چيكار كنم .؟؟؟؟

GiggleClub
16-12-2008, 17:29
اووووووووو
8 گیگ قدیمی 600 ؟؟؟

بابا چه خبره

من یه 8 گیگ قدیمی داشتم، 20 روز پیش فروختم 450 ......
کاش نیگه میداشتم الان می فروختم

soshiance
17-12-2008, 12:14
درسته حق با elvisه

در مونه طبیعتا قیمت آیفون کام یه خبر خوش بدم: بالاخره موفق شدند کامل آنلاکش کنند....

تو وبلاگشون هم نوشتن 31 دسامبر ریلیز میشه برنامشون................................

سلام دوستان.
اگه dev-team بتونه آنلاک نرم افزاری کنه طبیعتا قیمت آیفون کاهش پیدا میکنه .
یعنی ما میتونیم منتظر کاهش قیمت باشیم و اون موقع بخریم؟
ممنون.

به نظرتون ميتونه رو قيمت تاثير داشته باشه

mamad6280
17-12-2008, 13:03
طبیعتا از این به بعد ممکنه تقاضا برای خرید بیشتر بشه و در نتیجه قیمت بره بالا

اما من بعید میدونم قیمت تغییر چندانی بکنه مگر اینکه خود اپل در آستانه معرفی گوشی جدیدش قیمت تری جی رو بیاره پایین

اتفاقی که برای توجی افتاد که اونم از 100 دلار بیشتر نیست و تاثیر اون 100 دلارم تا برسه به ایران میشه 50 دلار

مخلص کلوم اینکه خیلی به تغییر قیمت آیفون دلخوش نباشین

GiggleClub
17-12-2008, 16:24
آره، تغییر چندانی نخواهد کرد...........

soshiance
17-12-2008, 18:07
من بین 8 و 16 گیر کردم مخصوصا سفید و مشکی کدوم شیک تره همه میگن سفید ولی تو نظر سنجی به مشکی رای دادن

GiggleClub
17-12-2008, 18:25
سفید در کل شیک تره، ولی به جلوش نمی خوره یکم..... اثز انگشتم روش نمی مونه زیاد
من دو روز سفید دستم بود، پول لازم بودم ردش کردم

mamad6280
17-12-2008, 18:41
آره وقتی ال سی دی خاموشه خوب رنگش سیاهه اونوقت پشتش سفیده که یه خورده ناهمگونه ولی اگه جلوش معلوم نباشه و ملاک فقط پشتش باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب سفیدش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهتره

16 هم طبیعتا بهتر از 8 ولی اگه زیاد آهنگ و فیلم نمیریزی یا میتونی هر چند وقت یه بار عوضشون کنی میتنوی با 8 هم کنار بیای

D o l f i n
17-12-2008, 22:12
من 8 گیگش رو دارم ولی حالا که میبینم اشتباه کردم 16 نگرفتم با این همه برنامه بازی حیفه 16 نگیری

ELVIS PRESLEY
18-12-2008, 09:16
یه باره دیگه گفتم.
برنامه ها و بازی های ایفون به خاطره رابط گرافیکیشون حجم بالایی دارن. یه بازی معمولیش 100 مگ حجم داره.
حالا اگه بخوای ویدئو بریزی که هیچی.
به نظر من که 16 گیگ هم کمه.
اگه مثل ایپاد 32 گیگ میداد بیرون خیلی بهتر بود.
شما که داری پوله رو میدی .یه کم بالاتر بده در عوضش خیالت راحت باشه.

soshiance
18-12-2008, 14:07
يه سوال اگر كسي iphone داشته باشه ميتونم با استفاده از واي فاي باهاش ارتباط بگيرم و اطلاعات بدم و بگيرم ؟؟؟؟؟

حالا اگر گوشي طرفم htc بود يا مثلا p990 در كل گوشي هايي كه واي فاي دارن ميتونم ارتباط بگيرم و اطلاعات بدم و بگيرم؟؟؟؟؟

و اين كه نت بوكم توشيبا هست با واي فاي اون چي ؟؟؟؟؟؟ بدونه اينكه گوشي رو به نت بوك وصل كنم ميتونم توش چيزي بريزم ؟؟؟

GiggleClub
18-12-2008, 15:16
تنها راه انتقال فایل: از طریق usb

soshiance
18-12-2008, 15:55
خيلي ممنون:19:

:40::40::40:
قلب من براي iphone ميتپد

mamad6280
18-12-2008, 18:00
يه سوال اگر كسي iphone داشته باشه ميتونم با استفاده از واي فاي باهاش ارتباط بگيرم و اطلاعات بدم و بگيرم ؟؟؟؟؟

حالا اگر گوشي طرفم htc بود يا مثلا p990 در كل گوشي هايي كه واي فاي دارن ميتونم ارتباط بگيرم و اطلاعات بدم و بگيرم؟؟؟؟؟

و اين كه نت بوكم توشيبا هست با واي فاي اون چي ؟؟؟؟؟؟ بدونه اينكه گوشي رو به نت بوك وصل كنم ميتونم توش چيزي بريزم ؟؟؟

تنها راه انتقال فایل: از طریق usb

یه برنامه ای توی اپ استور هست به اسم Discover که دقیقا برای ازتباط وای فای با دیگر وسایلی که وای فای دارن هست

کارش هم خیلی جالبه وقتی شما وای فایت روشن باشه برای آیفونهای دیگه سرچ میکنه من خودم امتحان نکردم با آیفونهای دیگه رو (من خودم آیپاد تاچ دارم) ولی وقتی امکانش رو گذاشته حتما میشه دیگه

باید اون پاینن آیکون Browse رو بزنی تا آیفونهای دیگه رو پیدا کنه

بنا براین جواب سوال اولت حتما مثبته و میتونی

اما سوال دوم رو شک دارم و مطمئن نیستم اما فک میکنم بشه ایشالا آیفونت رو که خریدی برنامه رو از اینجا دانولد کن و خودت امتحان کن فک کنم بشه

اما سوال سوم در مورد انتقال فایل با وای فای اون کاری که خودم کردم رو میگم

ما تو ادارمون اکسس پوینت داریم وقتی من به اکسس پوینت وصل شدم(و به اینترنت) همین برنامه ازم خواست که یک آدرسی رو تو مرورگرم تایپ کنم منم تایپ کردم

خیلی جالبه چون دیدم یه فولدر از آیپادم رو که همین برنامه میشناستش روی ال سی دی کامپیوتر آورد

اونوقت کلی فایل با حجم بالا رو ریختم تو آیپادم، بالای 200 مگ در کمتر از 2 دقیقه جالبه بدونید هیچ وقت

نتونستم با بلوتوث بالای 10 مگ فایل ترنسفر کنم چون مرتب قطع میشد ولی حالا 200 مگ با وای فای تو 2

دقیقه فکرشو بکنین(تو اون لحظه داشتم به کوتاه فکری کسانی که خودشون رو واسه بلوتوث ... میکنن تاسف

میخوردم)

به هر حال من تونستم با این سیستم با وای فای فایل انتقال بدم اما چون خودم لپ تاپ ندارم نمیتونم با قاطعیت بگم اما بازم فک میکنم بشه

قابلیت های دیگه این برنامه اینه که میتونی روی فایلهات پسورد بذاری و همه فایلهای Pdf و Word و همه فایلها و عکسها و فیلمهایی که آیفون میخونه رو اجرا میکنه

البته اینم بگم که این برنامه مستقل از سیستم خود آیفون عمل میکنه یعنی برای دیدن فایلهات باید حتما از طریق همین برنامه بری

s-a-l-i-m
18-12-2008, 18:58
من هم تو مجله خوندم که میشه از طریق وای فای انتقال صورت بدی........من چون خودم psp دارم و دوستم هم اینو داره با هم دیگه این کار را انجام میدیم ولی فقط عکس رو میشه بدون برنامه فرستاد برای چیز هایه دیگه باید حتما برنامش رو بریزید......
تو این گوشی هم برنام رو که دوستمون گذاشتند پس میشه................
برای گوشی هایه دیگه هم این برنامه هست؟؟؟
{چون wifi سرعتش خیلی خیلی بیشتر از بلوتوث هست.....که همه می دونند}
راستی اگه کسی این رو تست کرد خبر بده چون واقعا این خبر برام مهمه.........

Reza82N
19-12-2008, 01:50
یه برنامه ای توی اپ استور هست به اسم discover که دقیقا برای ازتباط وای فای با دیگر وسایلی که وای فای دارن هست

آقا ميشه اينو تو يه سايت آپلود كني آخه مشكل وي پي ان دارم نمي تونم دانلود كنم..
در مورد اطلاعاتي كه دادي ممنون:11:

GiggleClub
19-12-2008, 10:25
آقا ميشه اينو تو يه سايت آپلود كني آخه مشكل وي پي ان دارم نمي تونم دانلود كنم..
در مورد اطلاعاتي كه دادي ممنون:11:

اینم Discover 1.0.7 که واست آپلودش کردم :11: :

soshiance
19-12-2008, 15:17
بچه ها من دارم شكست عشقي ميخورم:19: امروز رفتم علائدين از 800 تا 910 بود بيشتر 860 به بالا يكي هم ميگفت 800 ميگفت جعبه كوچيك با بزرگش فرقي نداره در كل با يارو حال نكردم مشكوك ميزد
ولي جايي كه ازش مطمئن بودم ميگفت 910 كه ميگفت از ايتاليا براش اوردن همكف هم ميگفت 900
يه چيزه ديگه يكي گفت رنگ سفيدش ليميتد هست اين يعني چي ؟
راستي شارژرش به پيريز ما ميخوره يا سري بايد بگيرم چون يكي در مورد شارژرش يه چيزايي ميگفت
راستي در مورد رنگ هم فكر كنم سفيد خوشم اومده شايدم چون تو فاز زمستونم با سفيد حال كردم
مشكيش بد جور جاي انگشت ميمونه
چيكار كنم الان كه كيريسمسه بعد سال نو قمري (محرم) تا كي دبي تعطيله چون به منم گفتن چون دبي تعطيل شده گرون شده

GiggleClub
19-12-2008, 17:22
یه هشت گیگ بگیر، خودتو خلاص کن...
اثر انگشتم یه invisible shield میگیری، هم گوشیت خراب نمیشه، هم اثر انگشت نمی مونه

Reza82N
19-12-2008, 18:49
اینم discover 1.0.7 که واست آپلودش کردم :11: :

آقا لينك سالمه ؟ ميشه يه تست كني حسين جان/براي من باز نميشه

GiggleClub
19-12-2008, 19:17
آقا لينك سالمه ؟ ميشه يه تست كني حسين جان/براي من باز نميشه

نمی دونم چش شده، ظهر باز میشد.....

یه جا دیگه آپلود کردم:

mamad6280
19-12-2008, 19:45
برای دانلود از Appstore میتونین از این برنامه استفاده کنین قبل دانلود برنامه رو ران کنین و تمام

در اصل خودش یه پیلتر شکمه که کار تغییر آی پی رو هم انجام میده

این پست بعد از چند دقیقه خود به خود نابود خواهد شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CaptainReza
30-12-2008, 14:06
سلام

من ميخوام سفارش بدم يكي از آمريكا برام 3g بياره. ميخواستم ببينم ميتونم همون 199 دلاريشو بگيرم؟

اينجا ميشه آنلاكش كرد؟

starn
30-12-2008, 15:33
بهنظر من یا x1 بگیر یا hd (کاملا سلیقه ای)

ELVIS PRESLEY
30-12-2008, 15:36
بابا نبش قبر میکنید چرا؟؟؟؟؟؟

طرف تصمیمشو گرفت و منتظر کاهش قیمت تری جی هست.

اره کاپیتان رضا. میشه انلاکش کرد.