PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : pcmخطوط

shiraz13
15-12-2008, 16:32
اقا سلام همین الان بگم میخ واستم توی انجمن متفرقه تاپیک بزنم اما دسترسی نداشتم حالا دیگه هرجا خواستید انتقالش بدید حتی ترش اخه دلم پره باید دردودل کنم:41:
آقا همه می دونید که ما مشکل سرعت و دسترسی به برخی سایت ها به دلیل -------- داریم خوب همه دیال آپی ها نهایتا سرعتی که مودمشون نشون می دهد(آنچه ای اس پی به مدم می دهد نه با دست کاری)56 هست خوب حالا فک کنید سرعت شما 56 هم نباشه حتمی میگید چرا:5:
بله به دلیل این که خط شما پی سی ام هست خوب الان من خطم پی سی ام هست سرعتم 26 هست خداوکیلی ظلم نیست اداره مخابرات می گه که امکانش نیست مگه سیم کشی امکان میخواد اقا نه دلیلش این نیست اگه بخوان میشه تازه به قول خیلیل پارتی پیدا کن برات ردیف میکنه (آقا پارتی معرفی کن شیرینی بگیر)خوب اصلا چی هست این پیز سی ام اره بهت می گم:13:
پی سی ام وسیله ای(چینی) است که نصب می کنن و فقط یک خط میخ واد برای 64 تلفن فک کنید!!!شما که یک خط آدی دارید یک خط هست ما که داخل آپارتمان هستیم یک خط و 8 واحد که استفاده می کنن اره براشون مفت میفته نمی خوان پول سیم کشی بدن می گن امکاناتش نیست:27::2:
خوب واقعا ظلم هست پی سی ام دیتا نداره برای ای دی اس ال هم نیشه من الان اینترنت هوشمند دارم 24 ساعته ماهی 5000 تومان دانلود فری(پیشنهاد می کنم شما هم بیگری)اگه خطم پی سی ام نبود سرعتم 56 بود می تونستم بهتر استفاده کنم ولی >>>>......:18:
خوب من از شیراز هستم باور کنید 1 کیلومتر تا مرکز مخابرات نیست نکته جالب اینه که هم اسم من ابوذر هست هم مرکز مخابرات باید بزنم به سر خودم:41: اقا من از شیراز هستم خداحافظ
آقا هرکس در مرود پی سی ام و رفع مشکل پی سی ام می تواند کمک کنه یا علی مدد