PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : win32 auotorun worm پاک نمیشه

balaban25
15-12-2008, 10:39
سلام
من نود32 آپدیت دارم یه مموری کارت گوشی و یه فلش دارم که هردوتا ویروسهای win32/autorun wormوwin32/kryptik.cj trojan را دارن وموقعی که مموری به کامپیوتر وصل میکنم آننتی ویروس اونارو میشناسه پاک میکنه بعد مبره توی folder restore و از اونجا هم پاک میکنه اما دوباره بر میگرده .....هی پیغام هم میده که پاک شد....اما دوباره بر میگرده و پاک میکنم...خلاصه این ویروس پاک نمیشه فورمت هم نیمخوام بکنم......این برنامهAutorunRemover رو هم نصب کردم اما نشون نمیده...بی زحمت راهنماییم کنید:11: متشکر

p_s_m
15-12-2008, 16:52
انتی ویروستون چیه؟

balaban25
15-12-2008, 17:39
انتی ویروستون چیه؟
گفتم نود 32 nod32,usb security,autorun remover اما هیچ کدوم کارساز نیست چون پاک منن دوباره بر میگرده رو مموری:19:

آنتی
15-12-2008, 23:02
به نام خدا
سلام دوست عزیز
اینو امتحان کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد: این برنامه را اجراکن وقتی برنامه باز شد (ظاهرا این برنامه چینیه به همین دلیل برای بار اول شاید کارکردن بااین برنامه سخت باشه)
همه گزینه ها بجز یکی تیک خورده .شما ابتدا آن گزینه رافعال و بعد بعد بروی مربع بزرگ سمت راست که عکس دارد بالا کلیک کن

p_s_m
16-12-2008, 07:18
به احتمال زیاد شما آنتی ویروس رو درست تنظیم نکردین به بخش مربوط به تنظیمات نود32 در انجمن یه سری بزنید

balaban25
16-12-2008, 10:01
به نام خدا
سلام دوست عزیز
اینو امتحان کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد: این برنامه را اجراکن وقتی برنامه باز شد (ظاهرا این برنامه چینیه به همین دلیل برای بار اول شاید کارکردن بااین برنامه سخت باشه)
همه گزینه ها بجز یکی تیک خورده .شما ابتدا آن گزینه رافعال و بعد بعد بروی مربع بزرگ سمت راست که عکس دارد بالا کلیک کن
دست گلت درد نکنه درست شد ...فکر می کنم کامپیوتر ویروسی بود نه مموریها...چون وقتی برنامه رو اجرا کردم بعدش اون یکی مموری گذاشتم اصلا ویروس نشون نداد .....احتمالا از کامپیوتر میرفته به مموری آنتی ویروس پیغام میداده...
جالب تر اینکه بعد فورمت مموری بازم ویروس بود بنظرم این یعنی کامپوتر ویروسی بوده؟!