PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطا در اکسترکت کردن فایل rar

M.etallic.A
14-12-2008, 23:55
یه نرم افزاری دانلود کردم از اینترنت که چند فایل rar به صورت پارت بندیه... وقتی اکسترکت میکنم ارور میده و فایل اصلی برنامه اکسترکت نمیشه. پارتهای یک و دو و سه رو وقتی باز میکنم این خطا رو میدن :

! E:\Installation Software\apart3.rar: The file "???" header is corrupt

اما فایلهای 4 تا 7 این خطا رو نمیدن. میدونم مشکل از فایل مربوطه س ولی ناقص هم دانلود نشده دقیقا 102 مگابایت که باید باشه هست اما خطا میده. اینطور که معلومه هدر فایل ناقص مونده. حالا سوال من اینه که راهی برای حل این مشکل و ترمیم فایل هست یا اینکه من مجبورم دوباره 300 مگابایت دانلود کنم ؟

Mr.K2
15-12-2008, 00:00
یه نرم افزاری دانلود کردم از اینترنت که چند فایل rar به صورت پارت بندیه... وقتی اکسترکت میکنم ارور میده و فایل اصلی برنامه اکسترکت نمیشه. پارتهای یک و دو و سه رو وقتی باز میکنم این خطا رو میدن :

! E:\Installation Software\apart3.rar: The file "???" header is corrupt

اما فایلهای 4 تا 7 این خطا رو نمیدن. میدونم مشکل از فایل مربوطه س ولی ناقص هم دانلود نشده دقیقا 102 مگابایت که باید باشه هست اما خطا میده. اینطور که معلومه هدر فایل ناقص مونده. حالا سوال من اینه که راهی برای حل این مشکل و ترمیم فایل هست یا اینکه من مجبورم دوباره 300 مگابایت دانلود کنم ؟

فکر میکنم اگر فایل سوخته باشه و یا ناقص باشه بشه با نرم افزار seg manager درستش کرد ..

اگر ناقص باشه ..

M.etallic.A
15-12-2008, 00:13
از کجا میتونم این برنامه رو بگیرم ؟

M.etallic.A
15-12-2008, 00:24
برنامه رو دانلود کردم. ببینم جواب میده یا نه.

Mr.K2
15-12-2008, 00:34
برنامه رو دانلود کردم. ببینم جواب میده یا نه.

البته توجه داشته باشید که اگر لینک رپید باشه یا غیر مستقیم باشه باید یه جوری مستقیمش کنید ..

اگر رپید باز دارید یا اکانت پرمیوم دارید راحت تره و گرنه باید یه جوری لینک رو مستقیم کنید ..

moslem.b
15-12-2008, 07:44
کلیه بحث های مربوط به فشرده سازی و برنامه های فشرده ساز در اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M.etallic.A
15-12-2008, 10:08
البته توجه داشته باشید که اگر لینک رپید باشه یا غیر مستقیم باشه باید یه جوری مستقیمش کنید ..

اگر رپید باز دارید یا اکانت پرمیوم دارید راحت تره و گرنه باید یه جوری لینک رو مستقیم کنید ..

ببخشید من متوجه منظور شما نشدم. من این فایلها رو دانلود کردم و روی سیستمم هستن. در ضمن اون برنامه seg manager هم کاری از پیش نبرد و همون خطا رو میده.

Mr.K2
15-12-2008, 12:26
ببخشید من متوجه منظور شما نشدم. من این فایلها رو دانلود کردم و روی سیستمم هستن. در ضمن اون برنامه seg manager هم کاری از پیش نبرد و همون خطا رو میده.

منطظورم اینه .

اگر فایل ناقص باشه میتونتید به وسیله این برنامه فقط قسمتهایی رو که ناقص هستند دانلود کنید و بچسبونید به فایل که این برنامه خودکار این کارو میکنه ..
که برای ترمیمش باید لینک مستقیم فایل رو داشته باشید ..

M.etallic.A
15-12-2008, 12:38
آهان حالا فهمیدم. چرا اتفاقا لینک مستقیم هم دارم ولی چطور میشه اینکارو کرد تو برنامه ؟

Mr.K2
15-12-2008, 13:17
آهان حالا فهمیدم. چرا اتفاقا لینک مستقیم هم دارم ولی چطور میشه اینکارو کرد تو برنامه ؟

seg manager>tools>repair single file

بعد فایل خراب رو انتخاب میکنید و در کادر پایینش هم URL همون فایل اما مستقیم رو وارد میکنید بعد میزنید اسکن ..
بعد مشخص میشه که چه مقدار سوخته که باید دانلود بشه .. که توی قسمت segments مشخصه ..

بعد میزنید دانلود ..

البته این روش رو من جای دیگه استفاده کرده بودم شاید اینجا هم جواب بده ..

M.etallic.A
15-12-2008, 14:34
seg manager>tools>repair single file

بعد فایل خراب رو انتخاب میکنید و در کادر پایینش هم URL همون فایل اما مستقیم رو وارد میکنید بعد میزنید اسکن ..
بعد مشخص میشه که چه مقدار سوخته که باید دانلود بشه .. که توی قسمت segments مشخصه ..

بعد میزنید دانلود ..

البته این روش رو من جای دیگه استفاده کرده بودم شاید اینجا هم جواب بده ..

اما تو ماله من تو tools گزینه repair single file نداره. ورژن ماله من اینه : Beta 0.9.1.0

Mr.K2
15-12-2008, 17:43
اما تو ماله من تو tools گزینه repair single file نداره. ورژن ماله من اینه : Beta 0.9.1.0

از ورژن 9.8.0 استفاه کنید