PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میتونم جلوی Email های تبلیغاتی را بگیرم ؟

mahdi1535
13-12-2008, 20:03
Inbox میل من مرتب از ایمیل های تبلیغاتی پر میشه . چطور میتونم جلوی این میلها را بگیرم تا وارد صندوق Mailنشه ؟ امیلم هم تو Yahooهست

mahdi7610
13-12-2008, 22:45
Inbox میل من مرتب از ایمیل های تبلیغاتی پر میشه . چطور میتونم جلوی این میلها را بگیرم تا وارد صندوق Mailنشه ؟ امیلم هم تو Yahooهست
سلام

آموزش بلاک کردن ایمیل در یاهو

1- وارد قسمت ایمیل یاهو بشوید. =>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سپس ایمیل فردی که دیگر نمی خواهید از او ایمیلی دریافت کنید را کپی کنید. ( بر روی ایمیل کلیک کنید ، ایمیل فرستنده در مقابل From نوشته شده است ) مطابق عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سپس در صفحه اصلی، بالا سمت راست ، پایین Search ، در کنار Mail Upgrade عبارت Options را انتخاب کنید. مطابق این عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- بر روی Block Addresses کلیک کنید. مطابق عکس :

3- آدرس ایمیل را در کادر وارد کرده و بر روی Add Block کلیک کنید. مطابق عکس :

------------------------------------------------

آموزش بلاک کردن ایمیل در جی میل

1- وارد Gmail بشوید. در کنار ایمیل ای که نمی خواهید دیگر از آن ایمیلی دریافت کنید، تیک گذاشته، از More Actions عبارت Filter Messages Like This را انتخاب کنید مطابق عکس :

2- بر روی Next Step کلیک کنید :

3- در کنار Delete It تیک گذاشته و Create Filter را کلیک کنید:

gigfa
موفق باشید .

deadboy66
14-12-2008, 01:40
ايني كه شما گفتي فك نكنم به درد اين دوستمون بخوره چون همه ايميلاي تبليغاتي كه از يه آدرس نميان ولي مطلب خوبي بود من نميدونستم.منم همين مشكل رو تو جي ميلم دارم.قك كنم مربوط به تيكي كه وقت عضويت تو ياهو يا جي ميل كليك ميكنيم و مربوط به ايميلاي تبليغاتي ميشه همون اول نبايد اون تيك رو ميزديم

►◄we are the p u n i s h e r►◄
¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´¶¶´´´´
´´´´´´¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´´´´´´´¶¶¶´´´´´´´´´ ¶
¶´´´´´¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´¶ ´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´´´ ´´´¶¶
¶¶´´´´¶¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´¶ ¶´´´´´´¶´´´´´´´´´¶¶¶¶¶´´´ ´´´´¶¶¶
´¶¶¶´´´´¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´´ ´¶¶¶´´´´´´¶¶´´´´´´´´¶¶¶¶¶ ¶´´´´´¶¶¶¶¶¶´
´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´ ¶¶¶¶´´´´´´´¶¶¶´´´´´¶¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´¶¶¶´´´¶¶ ¶¶¶¶¶´´´´´¶¶¶¶´¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´´´¶¶
¶¶¶´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´
´¶¶¶¶¶¶´´´´´´´¶¶¶¶¶´¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´¶¶¶¶ ´´´´´´¶¶¶¶¶
´¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´ ´´´´´´´´´¶¶
¶¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´ ´´¶¶¶
´¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´ ´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´ ´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶
´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´ ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´¶¶¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´
¶¶¶¶´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶´´´´´´´¶¶¶´
¶¶´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶¶¶:´´¶¶¶¶´´:¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´ ´´´´´´´´´¶¶´
¶´´´´´´´´´´´¶¶¶¶´¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶¶¶´¶¶¶¶¶¶´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶´´´´´´´´¶´
´´¶¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´¶¶¶¶
´´´¶¶¶¶´´¶¶¶¶´´¶¶¶¶´´´¶¶¶ ¶¶´¶¶¶¶¶¶´¶¶¶´¶¶¶¶
´´´¶¶¶´´´¶¶´´´¶¶¶¶´´´¶¶¶´ ´´´¶¶¶¶´´´¶¶´´¶¶
´´´´¶¶´´´´¶´´´´¶¶¶´´´¶¶´´ ´´´¶¶¶´´´´¶´´´¶¶
´´´´¶´´´´´´´´´´¶¶´´´¶´´´´ ´´¶¶*

befermatooo
20-12-2008, 19:02
من از یک ایمل تا حدودی مشخص روزی 10 تا ایمیل دریافات میکنم که همش تبلیغاتیه !!!

هر کاری کردم بازم میفرسته

ایمیل هاش هم فرق داره اما موضوع یکیه ؟؟؟

چه کنم ؟؟؟

mahdi7610
21-12-2008, 12:30
نحوه ي خروج از گروه هاي ياهو

اگر احساس مي کنيد که جديدا ايميل هاي تبليغاتي برايتان زياد مي آيد و مرتب بايد اونها رو پاک کنيد و اين وقت زيادي از شما مي گيرد بهتر است هر چه زودتر جلوي اين کار را بگيريد .

براي اين کار ابتدا بايد شما وارد گروهاي ياهو شويد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و سپس با زدن دکمه Sign In و وارد کردن ID و Password خودتون وارد گروهاي ياهو که شما عضو ان شده ايد شويد .

حالا در سمت چپ تمام گروه هايي را که در آنها عضو هستيد را مي بينيد , که در بالاي آن نوشته شده MY Groups و در جلوي آن نوشته شده Manage بر روي آن کليک کنيد تا به صفحه مديريت گروه هاي خود برويد .

حالا در اين صفحه بايد بر روي دکمه ي Edit My groups , کليک کنيد

خب در اين صفحه شما گروه هايي رو که به زور شما رو مجبور به عضويت در آنها کرده اند را از قسمت Leave Groups انتخاب و بر روي دکمه save changes کليک کنيد .

موفق باشيد .