PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد برنامه ساخت کلیپ های تلویزیونی

jointoweb
13-12-2008, 09:26
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و فعال انجمن .
دوستان می خواستم اگه لطف کنید برام توضیح بدید که این کلیپ های تلویزیونی رو با چه برنامه ای طراحی میکنن.
برای مثال :
اگر دقت کرده باشید توی برنامه تصویر زندگی که هر روز ظهر از شبکه یک پخش می شه وسط های برنامه یه آهنگ پخش می کنه که به همراه اون تصاویری رو نشون میده که افکت های واقعا زیبایی رو روی اونها گزاشتند.

یا مثلا یه برنامه با عنوان عصر بخیر بچه ها که معمولا از شبکه دو هر روز بعد از ظهر پخش می شه و وقتی مجری در حال صحبت کردنه پشت سرش بکگروند های مختلفی نمایش داده میشه یعنی این که پس زمینش عوض میشه مثل اینکه عکسمون رو توی فتوشاپ برداریم و بزاریمش روی یه عکس پس زمینه دیگه.

یا این که توی برنامه های صبگاهی که معمولا شبکه یک و دو پخش میکنن لوگوی برنامه معمولا بالا یا پائین برنامه نمایش داده میشه.

یا توی پیام های بازرگانی که طرف با دستش یه چیز مجازی رو ایجاد میکنه یا یه چیز رو خراب میکنه.

یا برنامه "عمو پورنگ" که از شبکه یک پخش میشه که خیلی جلو های جالبی توی برنامه به کار بردن مثلا موقعی که پورنگ داره شعر میخونه از بالا گل میریزه یا یه تکه ابر داره از بالا رد میشه و......

من از چند نفر سوال کردم و چند نوع جواب مختلف شنیدم مثلا بعضی از دوستان گفتند که این کلیپ هارو با برنامه
پریمایر درست میکنن و بعضی گفتن با برنامه تری دی مکس یا برنامه فلش ایم کار رو میشه انجام داد.

من که خداییش گیج شدم.

اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید و اسم دقیق برنامرو برام بگید وااااقعا ممنون میشم.

huti_421
13-12-2008, 17:26
نرم افزار Adobe Premier دوست عزیز !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این ها هم نرم افزار های خوبی هستن :

Video Edit Magic نرم افزار ی حرفه ای برای میکس و ویرایش فایل های ویدئویی / تمامی ورژنها در اینجا

Ulead Video Studio ویرایش فیلمهای ویدیویی / تمامی ورژنها در این تاپیک

Pinnacle Studio / تمام ورژنها در این تاپیک