PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک!! ویروسی که نمیذاره انتی ویروس نصب کنم!!!

qo0oick
12-12-2008, 18:18
سلام دوستان...
من دیروز به طور کاملاً اتفاقی فهمیدم که سیستمم ویروسی شده!
مثل اینکه Kazme Gheyz باشه البته نسخه ی قبلی نه! این یکی فرق می کنه..
به هیچ وجه نمیذاره انتی ویروس نصب کنم...
نه Nod و نه Kasper
کلافه شدم به خدا :41:
2بار هم ویندوز عوض کردم ولی نشد...
Home Page هم نمی تونم تغییر بدم!
روی این لینک قفل شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
چی کار کنم؟
کمکم کنید ممنون میشم...

shahramcat
12-12-2008, 18:22
شما با استفاده از داس و سی دی بوتیبل hiren bootcd 9.5 سیستم و تمام درایورهارو چک کن اول .

سیستم رستور رو هم خاموش کن .

David.Jn
12-12-2008, 18:53
سلام
من هم این ویروس رو گرفتم حالا با Kaspersky_Emergency بوت شدم اومدم بالا و وبروسها را شناسایی کرد ولی یه علامت تعجب بغلشون بود اسکن که تموم شد راست کلیک کردم دیدم هیچ گرینه ای برای پاکسازی نداره همونجوری ولش کردم گفتم شاید خودش موقع پیدا کردن پاکسازی هم میکرده.
ولی سیستم که اومد بالا دوباره همون آش و همون کاسه.
حتی ویندوز هم نصب کردم که اولش خوب بود ولی با نصب یه برنامه Exe دوباره فعال شد.
بیگد من باید چه بلایی سر این بیارم.

rassool
12-12-2008, 19:10
سلام
من هم این ویروس رو گرفتم حالا با Kaspersky_Emergency بوت شدم اومدم بالا و وبروسها را شناسایی کرد ولی یه علامت تعجب بغلشون بود اسکن که تموم شد راست کلیک کردم دیدم هیچ گرینه ای برای پاکسازی نداره همونجوری ولش کردم گفتم شاید خودش موقع پیدا کردن پاکسازی هم میکرده.
ولی سیستم که اومد بالا دوباره همون آش و همون کاسه.
حتی ویندوز هم نصب کردم که اولش خوب بود ولی با نصب یه برنامه Exe دوباره فعال شد.
بیگد من باید چه بلایی سر این بیارم.
از انتی ویروس avast استفاده کن.100% حل میشه البته از اخرین نسخه سایتشم
avast.com

aaaammmm87
12-12-2008, 19:12
سلام
به طور كاملا خلاصه ميگم.
خوب شما بعد از نصب ويندوز هيچ درايوي رو به صورت عادي باز نكنيد (يه لحظه درايو باز نكن پسر تا بگم) .خوب اول folder optiont رو به شكل تصوير زير بزار (تنظيمات رو ميگم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درايو ها تو به اين صورت كه ميگم باز كن
از ادرس بارت اون بالا اسم درايو و دو نقطه رو تايپ و اينتر كن (به اين صورت :c) وقتي كه باز شد چند تا فايل ميبيني يكي يه فايل هست به اسم autoran.inf‌و فايل Exe همين كظم غيظ اين دو تا رو Shift+del كن . و اين كار رو واسه بقيه درايو هات انجام بده .(دقيقا به همين صورت كه گفتم . )نكته اگه درايوت رو با دابل كليك باز كني ويروس فعال ميشه
خوب شما تا اينجا ويروس رو پاك و غير فعال ساخته ايد ولي بهتر است واسه اطمينان بيشتر يه انتي ويروس نصب كنيد و سيستم رو اسكن كنيد

p_s_m
12-12-2008, 21:33
اینجا رو ببینید :

qo0oick
13-12-2008, 01:24
سلام
به طور كاملا خلاصه ميگم.
خوب شما بعد از نصب ويندوز هيچ درايوي رو به صورت عادي باز نكنيد (يه لحظه درايو باز نكن پسر تا بگم) .خوب اول folder optiont رو به شكل تصوير زير بزار (تنظيمات رو ميگم)
درايو ها تو به اين صورت كه ميگم باز كن
از ادرس بارت اون بالا اسم درايو و دو نقطه رو تايپ و اينتر كن (به اين صورت :c) وقتي كه باز شد چند تا فايل ميبيني يكي يه فايل هست به اسم autoran.inf‌و فايل Exe همين كظم غيظ اين دو تا رو Shift+del كن . و اين كار رو واسه بقيه درايو هات انجام بده .(دقيقا به همين صورت كه گفتم . )نكته اگه درايوت رو با دابل كليك باز كني ويروس فعال ميشه
خوب شما تا اينجا ويروس رو پاك و غير فعال ساخته ايد ولي بهتر است واسه اطمينان بيشتر يه انتي ويروس نصب كنيد و سيستم رو اسكن كنيد
مرسی دوست عزیز این کارا رو کردم ولی بازم اجازه نمیده :41:

از انتی ویروس avast استفاده کن.100% حل میشه البته از اخرین نسخه سایتشم
avast.com
تا می خوام نصبش کنم کلاً Setup بسته می شه!
ای خــــــــــــــــــــــــ ـــدا
دارم دیوونه میشم تو رو خدا کمک کنین !

qo0oick
13-12-2008, 12:43
دوستان این پیغام هم تقریباً هر 10 دقیقه یک بار میده!
راه حلی نداره؟:41:

aaaammmm87
13-12-2008, 14:04
مرسی دوست عزیز این کارا رو کردم ولی بازم اجازه نمیده :41:

تا می خوام نصبش کنم کلاً setup بسته می شه!
ای خــــــــــــــــــــــــ ـــدا
دارم دیوونه میشم تو رو خدا کمک کنین !

دوست عزيز اين كارهايي رو كه بهتون گفتم رو دقيقا انجام دادي ؟‌ (مطمئنن يكي از مراحل رو اشتباه انجام داده ايد).

masoudtr
13-12-2008, 14:46
دوستان این پیغام هم تقریباً هر 10 دقیقه یک بار میده!
راه حلی نداره؟:41:
عجب ویروس بی تربیتی:31:
ویندوز عوض کن خودت را راحت کن

ahriman323
13-12-2008, 14:59
لازم نیست ویندوز عوض کنی توی صفحه 2 تاپیک سیستم های الوده انتی ویروس را گذشته فقط بای یک کلیک و یه ریستارت بعدش مشکل حله!! هم برای ورژن 1 هم برای ورژن 2 جواب میده!!

qo0oick
13-12-2008, 15:20
دوست عزيز اين كارهايي رو كه بهتون گفتم رو دقيقا انجام دادي ؟‌ (مطمئنن يكي از مراحل رو اشتباه انجام داده ايد).

ویندوز عوض کردم کارارو کردم فک می کنم حل شد... تا ببینم دیگه ازش اثری پیدا میشه یا نه!
عجب ویروس بی تربیتی:31:
ویندوز عوض کن خودت را راحت کن

آره بابا خیلی بد دهنه :دیکاره این اقا کاظم دیگه.

rassool
14-12-2008, 13:06
جواب سوال شما رو امروز توی روزنامه جام جم زده بود
Q: یک ویروس وارد کامپیوترم شده که نمیگذارد هیچ ضدویروسی بالا بیاید برای حذف ان چه باید کرد؟؟؟
سیستم را در حالت safe mode راه اندازی کنید وسپس ضدویروس را اجرا کنید. چنانچه این کار عملی نشد ازضد ویروسهایی که در محیط داس سیستم راجستجو کنید.
منظورش ضد ویروس هایی هست که به صورت boot هستند شما میتونید از ضد ویروس کسپراسکای 2008 یا 2009 استفاده کنید.ضمنا بعد از از اسکن اگه چیزی پیدا کرد پیشنهاد من اینه ویندوز روهم عوض کنی و بعد یه ضد ویروس قوی مثل avast یا avira حتما نصب کنی.

vahid78
14-12-2008, 23:02
جواب سوال شما رو امروز توی روزنامه جام جم زده بود
q: یک ویروس وارد کامپیوترم شده که نمیگذارد هیچ ضدویروسی بالا بیاید برای حذف ان چه باید کرد؟؟؟
سیستم را در حالت safe mode راه اندازی کنید وسپس ضدویروس را اجرا کنید. چنانچه این کار عملی نشد ازضد ویروسهایی که در محیط داس سیستم راجستجو کنید.
منظورش ضد ویروس هایی هست که به صورت boot هستند شما میتونید از ضد ویروس کسپراسکای 2008 یا 2009 استفاده کنید.ضمنا بعد از از اسکن اگه چیزی پیدا کرد پیشنهاد من اینه ویندوز روهم عوض کنی و بعد یه ضد ویروس قوی مثل avast یا avira حتما نصب کنی.

اقا اسم یه ضدویروس که تو محیط داس کار میکنه را بگو داداش

rassool
14-12-2008, 23:29
تقریبا تمامی انتی ویروسها ورژن دارند که تحت داس ویروس کشی می کنند پاندا ،مکافی کسپر و...فقط خواستی ویروسکش بگیری بگو ویروس کش تحت داس می خوام.

p_s_m
15-12-2008, 00:28
اینجا رو ببینید :

rassool
15-12-2008, 14:36
تنها راه مقابله با ويروس kazme gheyz بدون استفاده از هر گونه آنتي ويروس ( خيلي مهم ) با سلام خدمت تمامي عزيزان.

امروز ميخوام بهترين و ساده ترين راه براي از ريشه كندن ويروس كظم غيظ را بهتون آموزش بدم.

البته لازمه كه به اين نكته اشاره كنم كه عده اي از دوستان با جديدترين آنتي ويروسهاي فعلي ميتوانند اين ويروس را پاك كنند. ولي ممكنه خيلي ها آنتي ويروسهاي جديد و آپديت شده در اختيار نداشته باشند.
يه نكته ي ديگري هم هست كه بايد متذكر بشم: در سايت ها و وبلاگ هاي اينترنتي آنتي ويروسهاي دست ساز زيادي تحت عنوان آنتي ويروس مخصوص از بين بردن ويروس كظم غيظ وجود دارد كه همشون الكي و بيخود هستند و اصلا درست كار نميكنند. پس بهترين راه آموزشي هست كه در زير براتون ميذارم:
===============================================
آموزش از بين بردن ويروس كظم غيظ:

مقدمه: اين ويروس وقتي در سيستم شما پراكنده ميشود وقتي كه شما صفحات my computer و يا درايوهايتان را باز ميكنيد اين ويروس فعال تر ميشود و اجازه ي باز كردن خيلي از سايت ها و عكس ها و ... را به شما نميدهد.

در مرحله ي اول بايد ويندوز كامپيوترتان را كاملا فرمت نماييد. و دوباره ويندوز را نصب كنيد. ولي به چند نكته ي خيلي مهم بايد توجه نماييد:

1:بعد از نصب ويندوز جديد ، به محض اينكه ويندوز شروع به كار كرد به هيچ وجح روي آيكون my computer و my dacument و حتي سطل آشغال تا پايان مراحل توضيح داده شده در زير كليك نكنيد.

2: از منوي استارت هيچ برنامه اي را هم اجرا ننماييد.

بعد بايد منوي استارت را باز كنيد و روس قسمت run كليك نماييد. در اين قسمت شما بايد در كادر مربوطه بنويسيد \:c يا d:\ ويا هر درايو ديگري كه در سيتمتون وجود داره و بعد روي ok كليك كنيد. ناگهان درايو c بريتان نمايش داده ميشود.
حالا بايد از كشوي ابزار بالاي صفحه ي درايو مورد نظر روي گزينه ي tools كليك نماييد و بعد از باز شده كشوي مربوطه قسمت folder option را انتخاب نماييد ، در پنجره ي باز شده (فولدر آبشن) روي گزينه ي view كليك كنيد و بعد قسمتي را ميبينيد كه يه سري گزينه هاي تيك دار و .... وجود داره . حالا شما بايد قسمت show hidden file and folders و بعد هم 2 گزينه ي پايينش به نام هاي hide extensios for known file types و hide protected operating system files (recommended) را تيك دار كنيد. و بعد هم apply و ok كنيد.

حالا ميبينيد كه يه سري آيكون هاي نيمه محو به چشم ميخورد كه رويش نوشته kazm autorun و .... ( روي اين آيكون ها به هيچ وجح كليك نكنيد) حالا بايد هر چي آيكون نيمه محو ميبينيد پاك كنيد.

اين روش را براي تمامي درايو هايتان بايد به همين ترتيب انجام دهيد و آيكون هاي نيمه محو را پاك كنيد.

در مرحله ي آخر بعد از اتمام كارهاي ذكر شده بايد وارد منوي استارت شويد و منوي Run را باز كنيد و در كادر تايپ كنيد regedit و ok كنيد. حالا برايتان يه صفحه باز ميشود كه شما بايد در آن صفحه دكمه ي Ctrl + F را با هم فشار دهيد . بعد يه كادر كوچيك باز ميشه كه شما بايد 3 گزينه ي KEY و VALUE و DATA را تيك دارد كنيد و در كادر مربوطه بنويسيد KAZM و كليد find next را بفشاريد. حالا بعد از چند ثانيه يه سري كليد براتون پيدا ميكنه. حالا شما بايد از بين كليد ها هر كليدي كه ايم kazm و يا kazm gheyz دارد را پاك كنيد.
بعد از پاك كردن كليد هاي kazm دوباره Ctrl + F را بفشاريد و دوباره اين مرحله را تكرار كنيد و اگر باز هم كليدي با نام kazm پيدا كرد پاكش كنيد.

حالا ويندوز شما خيلي از هر گونه ويروس كظم غيظ است. و بعد از يه ريستارت ميتونيد از كار با سيسمتون لذت تمام و كافي را ببريد.
منبع ست ست

gabgab
27-01-2009, 16:08
من یه آنتی ویروس از این کظم غیظ دارم 100% میکشش و خودم تضمینش میکنم 3 سوت ، 1 کلیک

panther99
28-01-2009, 22:08
خب بگو اسمش چيه يا بذارش دانلود كنيم از شرش خلاص بشيم ديگه .

HoJJaT_007
28-01-2009, 22:56
شما فقط Trend Micro نصب کن

picher_s
29-01-2009, 08:46
برو به

موفق و پیروز باشید.

doost joon
30-01-2009, 14:27
سلام دوستان...
من دیروز به طور کاملاً اتفاقی فهمیدم که سیستمم ویروسی شده!
مثل اینکه Kazme Gheyz باشه البته نسخه ی قبلی نه! این یکی فرق می کنه..
به هیچ وجه نمیذاره انتی ویروس نصب کنم...
نه Nod و نه Kasper
کلافه شدم به خدا :41:
2بار هم ویندوز عوض کردم ولی نشد...
Home Page هم نمی تونم تغییر بدم!
روی این لینک قفل شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچی کار کنم؟
کمکم کنید ممنون میشم...
ببین دوست عزیز این کاملا درسته که با دابل کلیک روی پوشه یا درایوی که داخلش ویروس اتوران هستش ویروس اجرا میشه
اگه kazmeghaiz باشه یا با kazmegheiz remover یا با MCAFEE از بین میره اگر IE سیستمت هم مشکل داشت نیاز نیست که دوباره Win عوض کنی فقط نسخه های جدید IE رو بگیر و نصب کن و از اون بهتر Mozila هستش که من اون رو پیشنهاد می کنم چون با هر دفعه که با IE به اینترنت Connect میشیم مطمئن باش ویروسی می شی
اما Mozila امنیتش بیشتره

panther99
30-01-2009, 20:36
من فكر كنم راهشو پيدا كردم .
فقط نصب آنتي ويروس avira و آپديت اون . بعد تنظيمات اسكنش رو رو حالت دستي تمام موارد رو انتخاب كنيد و بعد ديگه اثري از اين ويروس نميبينيد . در پنجره اي كه براي يافتن ويروس باز ميشه فقط delete رو انتخاب كنيد . و در پايان كل سيستمتون تميز تميز ميشه .
حتما اپديتش كنيد . من ورژن پروفشنالش رو دارم واقعا عالي بود .

doost joon
01-02-2009, 10:21
دوست عزیزم qo0oick ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو که این قدر Win عوض می کنی خوب یه بار دیگه هم روش
1)فقط یادت باشه بعد از اینکه کار نصب تموم شد دابل کلیک رو سه طلاقه کنی
2)بعدش از folder option فایل های مخفیت رو ببین
اونجا دیگه اگه خودت می تونی باید تشخیص بدیس که کدوم فایل ویروسه راحت می تونی پاکش کنی
تو همه ی درایو ها بگرد تا همه رو پیدا کنی اون وقط یه چند تااااااا انی ویروس رو امتحان کن
فقط خواهشا با هم نصب نکن بعد اینکه Remove می کنی بعدی رو نصب کن
البته Bitdefender با Nod32 مشکلی نداره ولی برای بقیه این درست نیست
بعد این کار دیگه هر چی خواستی آزادی از کلیک دوبله تا سوبله
موفق باشی