PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اثر برداشتن تیک Hide Protected Operationg System

Captain MacMillan
12-12-2008, 10:41
من چندین بار این سوالو تو تاپیکها مطرح کردم و جوابی نگرفتم .
سیستم من دچار ویروس autorun.inf شده بود و طبق روش این تاپیک :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رفتم که به صورت دستی پاکش کنم ، و از وقتی که
تیک گزینه Hide Protected Operationg System Files را برداشتم ، مشکلی ایجاد شده ! وقتی توی My Computer می گردم یه ارور میده که فقط گزینه ی Yes , No داره و هیچ پیامی نداره ! وقتی هم که اون ارور زیاد میاد و مدت زیادی درMy Computer می گردم ، یه ارور Don't send , Send Error Report میاد و بعد اکسپلورر می ره ! کسی راه حلی برای این مشکل نداره ؟؟؟! ( البته الان ویروس خیلی وقته پاک شده ،اون هم به لطفا آنتی ویروس نورمن ، ولی مشکل همچنان پا برجاست . من موندم این هم راه حل بود که تیک گزینه ی Hide Protected Operationg System Files را برداریم ؟؟ گند زده شده به سیستم ! )

mahdi7610
12-12-2008, 11:30
سلام

مشکل شما از برداشتن تیک Hide Protected Operationg System Files نیست .

هر برنامه مخربی که روی سیستم باشه بعد از پاک شدن اثرات خودش را برجای می زاره .

برنامه زیر را بگرید و اجرا کنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] um.com%2Fsectools%2FsUBs%2FFlash_Disinfector.exe)

برنامه زیر را هم بگیرید و سیستم را کامل باهاش اسکن کنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینید مشکلتون را حل می کنه یا نه .

یه انتی ویروس مثل کسپراسکای یا نود32 یا بیدیفندر را هم روی سیستم نصب کنید و سیستم را باهاش کامل اسکن کنید .

ممکنه اکسپلورر اسیب دیده باشه . در این صورت باید ویندوز را ریپیر کنید .

موفق باشید .