PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی های نجومی

farbod123
10-12-2008, 17:49
در این تاپیک بازی های مرتبط با نجوم رو قرار می دم ...
حتما برید خیلی جالبن...
تشکر هم یادتون باشه...

farbod123
10-12-2008, 17:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farbod123
10-12-2008, 17:54
لینک بازی:

farbod123
10-12-2008, 17:58

لینک بازی :

ehsan-king
18-12-2008, 23:41
<SPAN class=style18 lang=FA style="COLOR: #0d0d0d; mso-ascii-theme-font: minor-bidi; mso-hansi-theme-font: minor-bidi; mso-bidi-font-family: Arial; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-themecolor: text1; mso-themetint: 242; mso-bidi-language: FA">بازی "ماموریت شاتل فضایی" بهترین و جدیدترین شبیه ساز ماموریت های فضایی است که برای فراهم آوردن تجربه و هیجان ماموریت های فضایی ناسا با بالاترین جزئیات طراحی شده است.

farbod123
19-12-2008, 13:19
<span class=style18 lang=fa style="color: #0d0d0d; mso-ascii-theme-font: Minor-bidi; mso-hansi-theme-font: Minor-bidi; mso-bidi-font-family: Arial; mso-bidi-theme-font: Minor-bidi; mso-themecolor: Text1; mso-themetint: 242; mso-bidi-language: Fa">بازی "ماموریت شاتل فضایی" بهترین و جدیدترین شبیه ساز ماموریت های فضایی است که برای فراهم آوردن تجربه و هیجان ماموریت های فضایی ناسا با بالاترین جزئیات طراحی شده است.

پس لینک دانلود کو؟؟؟

ehsan-king
19-12-2008, 14:25
سلام آقای farbod123 نمیدونم چرا مدیر این فروم با اینکه مطالب مفیدی ارسال می کنم همه ی پست هامو حذف می کنه یا نوشته هامو مثل پست قبلی ناقص ارسال می کنه. به هر حال توضیحات و لینک دانلود رو دوباره در زیر میذارم امیدوارم این بار ارسال بشه!
توضیحات: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_shuttle_mission
لینک دانلود:

مرتضی nvcd
19-12-2008, 23:55
سلام آقای farbod123 نمیدونم چرا مدیر این فروم با اینکه مطالب مفیدی ارسال می کنم همه ی پست هامو حذف می کنه یا نوشته هامو مثل پست قبلی ناقص ارسال می کنه. به هر حال توضیحات و لینک دانلود رو دوباره در زیر میذارم امیدوارم این بار ارسال بشه!

سلام دوست عزيز ...

پست شما رو من حذف كردم به اين دليل :

طبق قوانين اين فروم كه مي تونيد تو قسمت اعلان ها بخونيد ... تبليغات ممنونه ... شما هم بهتر بود تو همون پستتون مطلب رو كامل مي كرديد نه اينكه لينك بزاريد ...

اما اينكه پستتون ناقص مياد تقصير من نيست ... اين يه جور پروسه در پست هاي كاربران جديده ... كه پست هاي كاربران تازه عضو شده بايد به تاييد همكار يا مدير اون بخش برسه ( براي جلوگيري از اسپم و درخواست هاي نا مربوط به انجمن مربوطه) ... پست شما هم در حال انتظار بود ... اما من طبق همون قانوني كه گفتم به جاي تاييد حذفش كردم ...

اين پست شما هم همينطوري بود .. كه تاييد شد ..

اما مشكلي هم داره اينكه يكم بهم ريخته است ... بهتره لينك رو داخل اين
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار بديد ... دكمه اش همون بالا هست ...

ممنون