PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش : عکس های بدون بك گراند

hacker3000
10-12-2008, 17:49
سلام ./. من واقعا یه مشکل اساسی دارم ...

اونم اینه که نمیتونم یه عکس رو بدون حاشیه درست کنم ... نمی دونم اسم این کار چیه ؟ ؟ ؟ فقط تنها چیزی میدونم اینه که باید فرمت عکس PNG باشه ...
منظورم اینه که مثلا میخوام این عکس رو طوری edit کنم که فقط نوشته ی IR-MCI بمونه و اون کادر مشکی رو نداشته باشه ( منظورم رنگ نیست )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه ممکنه راهنماییم کنید . ممنون میشم

ctxmonitor123
10-12-2008, 18:45

1.فتو شاپ رو باز می کنی
2.فیل جدید با قابلیت background =Transparency
3.:ارت رو انجام میدی
5.فایل رو با فرمت PNG سیو میکنی
6.Interlaced رو انتخاب می کنی
تمام

hacker3000
11-12-2008, 07:59
ممنون دوست گرامی ... ولی من همه ی این کارا رو کردم . باز هم نشد ... تو همین عکسی هم که شما گذاشتی فقط به جای بک گراند سیاه , اونو سفید کردید ( اگه عکس رو در کامپیوتر سیو کنید متوجه میشید ... )

راه دیگه ای هست ؟ ؟ ؟

adrenaline
11-12-2008, 11:43
همونطور که دوستمون گفتن، شما باید مراحل زیر رو دنبال کنید تا یک تصویر با پس زمینه شفاف برای نمایش در وب داشته باشید. اگر روی کامپیوتر پس زمینه ای به رنگ سفید میبینید، علتش عدم توانایی نمایش تصاویر شفاف توسط نرم افزار شماست.

1- یک سند با پس زمینه شفاف ایجاد کنید و شکل و متن خودتون رو رسم کنید:

2- با استفاده از منوی File > Save for web and devices و انتخاب یکی از گزینه های PNG-24، PNG-8 و یا GIF و تیک زدن گزینه Transparency، کار خودتون رو ذخیره کنید:

3- فایل ذخیره شده رو در صفحات وب بکار ببرید:

Libra
16-12-2008, 00:50
اگه تصویر شما از پیش ساخته شده است

میتونی از منوی لایه ها , روی لایه عکست دابل کلیک کنی تا قفل لایه باز شه , بعد دور عکس رو با پاک کن میبری و با فرمن png ذخیره میکنی

Mohammadali.
23-12-2008, 14:30
من به فرمت png بخاطر کیفیت خوب و حجم پایین علاقه دارم اما دلیلی که ازش تو وب استفاده نمی کنم اینه که تو تستی که ازش گرفتم تو فایر فاکس خوب باز میشه ولی اینترنت اکسپلورر بعضی وقت ها نمی تونه اون رو نشون بده اما gif اینطوری نیست.کیفیت gif معمولا پایین از png هست ولی مطمئن تر هست از این نظر که همیشه قابل رویت باشه.

یا حق

aram24
30-12-2008, 15:19
سلام به آواتار من نگاه كنيد من اين آواتار رو با فتوشاپ به صورت گيف و متحرك درست كردم ولي توي سايت كار نميكنه ./
بعد چطور ميتونم دور شو خالي كنم تا اين لبه ها معلوم نباشه .

aram24
30-12-2008, 15:20
منظورم لبه هاي سفيد دور عكسه .

adrenaline
30-12-2008, 16:35
در مورد انیمیت بودنش که تا جایی که من میدونم فروم به شما اجازه آپلود آواتارهای متحرک رو نمیده و باید یه جای دیگه آپلود کنید و لینکش رو استفاده کنید.

اما برای حذف اطراف عکس، اگر طرح خودتون هست و PSD کار رو دارید، کافیه لایه Background رو حذف کنید. در غیر اینصورت با دوبار-کلیک روی لایه Background اون رو به یک لایه معمولی تبدیل کنید و سپس با ابزار مختلفی مثل wand یا color range یا magnetic lasso پس زمینه سفید عکس رو انتخاب، حذف و سپس با یکی از فرمتهایی که گفتم اقدام به ذخیره سازی کنید.