PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قویترین و بهترین برنامه برای دادن متن انگلیسی به آن و سپس اجرا (صدا) کدام است؟

jedivssith
10-12-2008, 09:33
درود

می خواهم متن Help برنامه هایی را به بشنوم تا گوشم با اصطلاحات این نرم افزارها آشنا شود و از طرفی چون به یادگیری زبان انگلیسی مشغول هستم برایم نیز مفید است.
حالا نرم افزاری می خواهم که متن را داخل آن کپی کنم تا با صدای طبیعی یا حداقل نزدیک به صدای انسان برایم بخواند. اما کدام برنامه؟ آیا برنامه ای است که بتواند این خواسته من را برطرف سازد؟ اگر چند برنامه در این زمینه سراغ دارید بهترین و قویترین را معرفی کنید.

با سپاس فراوان
بدرود

Oracle_Eldorado
10-12-2008, 11:06
دوست عزیز خود ویندوز ( هم XP ، هم Vista ) برنامه ای داره به اسم Text To Speech که کارش همینه .
شما برو توی Control Panel . اونجا میتونی برنامه رو پیدا کنی .

huti_421
10-12-2008, 14:07
برای تلفظ نرم افزار Talk iT خوبه ها ( البته فقط تلفظ ) :

Talk It! و چند نرم افزار دیگه برای تلفظ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با تشکر از فرشید عزیز ( پست ایشون بوده )

jedivssith
10-12-2008, 20:36
دوست عزیز خود ویندوز ( هم xp ، هم vista ) برنامه ای داره به اسم text to speech که کارش همینه .
شما برو توی control panel . اونجا میتونی برنامه رو پیدا کنی .

درود

این را که فرمودید نمی دانستم ولی آیا به خوبی و نزدیک به صدای انسان است یا مثل صدای ربات؟ در هر صورت سعی می کنم پیداش کنم و یک امتحانی بکنم.

بدرود

huti_421
10-12-2008, 20:42
درود

این را که فرمودید نمی دانستم ولی آیا به خوبی و نزدیک به صدای انسان است یا مثل صدای ربات؟ در هر صورت سعی می کنم پیداش کنم و یک امتحانی بکنم.

بدرود

بدک نیس !!!

مفهومه !!!

تنظیماتشم سادس !!!

usgroup1
11-12-2008, 01:42
این لینک یه وب سرویس مجانیه که متن رو میگیره تبدیلش میکنه به mp3 تلفظشم خیلی خوبه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید