PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی یک سرویس دهنده اینترنت عظیم

Aryan_electro
09-12-2008, 18:17
با سلام خدمت همه.
بنده قصد راه اندازی یک سرویس دهنده اینترنت دارم.ولی نه مثل همه ispهای کوچک.

در اینجا قصد دارم از افرادی که اطلاعاتی در این ضمینه دارند کمک بخواهم و اگر کسی قصد همکاری دارد دریغ نکند و با بررسی تمامی مسائل چه مالی و چه تبلیغاتی و رقابتی و غیره به حل مسائل و مشکلات و راهکارها و بهبود ها بپردازیم و به نتیجه ای مثبت دست پیداکنیم.نتیجه ای منطقی و با دیدی باز.

در اینجا درباره تمامی مسائل مرتبط صحبت میکنیم.

بعد از تمامی این بحث ها و حل مشکلات موجود،قدم بعدی را برمیداریم و از افرادی که مهارت هایی در زمینه های مختلف،چه بازاریابی،چه شبکه و..... دارند دعوت به همکاری میشود و با کمک هم قدم مثبت و محکمی در جهت کار آفرینی و رشد استعدادها و خدمت به کشور عزیزمان برمیداریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشاپیش از مشارکت شما قدردانی میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aryan_electro
11-12-2008, 00:29
خوب چطوره شروع کنیم؟
اول از همه بعد از اینکه تحقیقاتی در این ضمینه کردم،به راحتی متوجه شدم که راه اندازی یک isp کوچک،حداقل در شهر بزرگی مثل تهران فایده ای نداره.به قول یکی که اینکارو کرده بود و پیشرفت خوبی هم به ظاهر کرده بود،اگر 4 سال پیش نانوایی زده بود،الان مسلمآ پیشرفت بیشتری کرده بود.

با توجه به مشکلات زیاد در ضمینه اینترنت در کشورمان و رشد پرسرعت تعداد استفاده کنندگان از اینترنت و با توجه به هزینه ها،قطعآ با سرمایه های کوچک،میتوان مشاغل پر درامد تری را راه اندازی کرد.
ولی هدف من از این گفتگو این نیست که با سرمایه ای کم چگونه میتوان در بازار اینترنت و شبکه خود را جا کنیم.بلکه هدف پیدا کردن راهکاریست برای تاسیس یک سرویس دهنده خوب با هزینه ای خوب