PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری که باهاش فیلم برداری کنم و با فرمت swf و .. سیو کنم

Benygh
09-12-2008, 17:45
سلام
برنامه ای میخوام که باهاش بشه فیلم گرفت و حتی اگه نشه هم بتونم باهاش فیلم های کوتاه اموزشی رو به swf و یا gif تبدیل کنم تا بشه در انجمن استفاده کرد .البته خود برنامه ای که فیلم میگیره اینکار رو کنه خوبه ولی فرقی نمیکنه جدا باشه ...
ممنون

huti_421
10-12-2008, 13:58
اول بگو ببینم از کجا می خوای فیلم بگیری ؟ :دی

اگه از دسکتاپ می خوای که اول با SnagIT با پسوند AVI ازش فیلم بگیر بعد با کانورتور اون به سایر پسوند ها تبدیل کن !!!

Benygh
10-12-2008, 18:15
اول بگو ببینم از کجا می خوای فیلم بگیری ؟ :دی

اگه از دسکتاپ می خوای که اول با snagit با پسوند avi ازش فیلم بگیر بعد با کانورتور اون به سایر پسوند ها تبدیل کن !!!
خوب مشکل فیلم برداری نیست تبیدل صحیح به اون فرمت هاست ...
که اگه باهم باشه که چه بهتر ولی اگه مبدل خوب هم دارید معرفی کنید ...

huti_421
10-12-2008, 20:31
Convert Video (AVI, MPG, WMV) to Flash
Flash Conversion Software

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Benygh
11-12-2008, 01:42
هومن عزیز میشه توضیحی راجع به کار این بدید ؟ اصلا گزینه ای که بشه به راحتی کانورت کرد نبود !
لینک خود برنامه است ؟ :دی

usgroup1
11-12-2008, 01:45
این دقیقا همین کاری که میخوای رو انجام میده خروجیش هم flash هستش
Wink 2.0:

Benygh
11-12-2008, 15:29
با هر دو نرم افزار هم نتونستم کار کنم ! البته دومی که نمیشه گفت نرم افزار !
اولی خوب بود ... که دارم یکارایی میکنم ...
چیزی ساده تر نیست ؟

moslem.b
11-12-2008, 21:01
فيلم برداري از صفحه نمايش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BB FlashBack محصولي از شرکت انگليسي BB Software به شما ابزار بسيار قدرتمند و جالبي را ميدهد تا بتوانيد از محيط ميز کار خود فيلم بگيريد و تمام حرکاتي که انجام مي شود را براي شما در قالب يک فيلم فلشي، يا فيلمهاي رسانه اي ذخيره سازي کند. با نرم افزار نامبرده ميتوانيد روي هر بخشي که علاقه داشتيد، متن راهنما اضافه کنيد تا کاربر بتواند به راحتي از فيلم شما سر در بيارد.از اين نرم افزار در بسياري از پروژه هاي آموزشي استفاده مي شود.
کار با نرم افزار بسيار آسان است و هر کسي مي تواند با آن به راحتي کار کند و نتيجه را مشاهده کند. اين نرم افزار قادر است تا فايلهاي شما را به فرمتهاي SWF, AVI, WMV, EXE و PowerPoint خروجي دهد تا شما در هر جايي بتوانيد از آنها استفاده کنيد. هنگامي که شما کار خود را با فرمت SWF ذخيره سازي مي کنيد، اين نرم افزار براي شما فايلي ديگر به همراه فايل SWF فلشي مي سازد که با فرمت HTML مي باشد و در آن به صورت خودکار اين فيلم با يک اجرا کننده قرار داده مي شود تا شما بتوانيد به راحتي از آن در صفحات وب مورد نياز خود استفاده کنيد.

قابليت ديگر اين نرم افزار اضافه کردن صدا روي فيلم خود مي باشد که اين کار را با دو فرمت صوتي MP3 و WAV ميتوانيد انجام دهيد. فايلهاي خروجي حجمشان نسبتاً کم است و تقريباً براي يک فيلم 30 ثانيه اي و خروجي فلش آن 500 کيلوبايت اختصاص داده مي شود.

آموزش کامل و فارسی BB flash Back

Benygh
12-12-2008, 18:50
لینک دانلودش کو مسلم عزیز ؟

huti_421
12-12-2008, 19:47
BB.FlashBack.v2.5.0.683

moslem.b
12-12-2008, 21:29
لینک دانلودش کو مسلم عزیز ؟

شرمنده پیری و فراموشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]