PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درمورد نصب ویندوز 98

Mahiar0
09-12-2008, 00:02
یک سئوال دارم
درمورد نصب ویندوز 98

چطوری میشه اینوطری کرد
چون خیلی دیدم اینطوری رو
گزینه 1 زده normal
گزینه 2 میره تو داس
گزینه 3 و.

چطوری درست میشه؟

king emperor
09-12-2008, 00:23
ميشه بيشتر توضيح بدين

تازه ويندوز 98 به تاريخ پيوسته؟ كي ديگه يادش!!

تليا
15-12-2008, 13:42
من يك برنامه انتي ويروس نصب كردم بعد از نصب يك پيغام مي داد كه ؛كه wormدر سيستم شما هست كه بايد هر چه سريعتر حذف شود.هر چه كه حذف مي كردم باز برميگشت.چند تا هم از همين نوع در درايو cپيدا كرد كه ميگفت بايد بعد از ري استار حذف شود. من كامپيوتر را خاموش كردم روز بعدكه روشن كردم ويندوز بالا نمي امد.و پيغامي ميدهد كه cdبگذار وبا alt+ctrl+deleteرياستار كن اين كار را كه ميكنم باز همين صفحه مي ايد.ايا ويندوزم پريده راهي دارد كه پوشه هاي قبلي ام را بر گردانم.

تليا
15-12-2008, 13:43
من يك برنامه انتي ويروس نصب كردم بعد از نصب يك پيغام مي داد كه ؛كه wormدر سيستم شما هست كه بايد هر چه سريعتر حذف شود.هر چه كه حذف مي كردم باز برميگشت.چند تا هم از همين نوع در درايو cپيدا كرد كه ميگفت بايد بعد از ري استار حذف شود. من كامپيوتر را خاموش كردم روز بعدكه روشن كردم ويندوز بالا نمي امد.و پيغامي ميدهد كه cdبگذار وبا alt+ctrl+deleteرياستار كن اين كار را كه ميكنم باز همين صفحه مي ايد.ايا ويندوزم پريده راهي دارد كه پوشه هاي قبلي ام را بر گردانم.

Mahiar0
22-12-2008, 14:13
یک سئوال دارم
درمورد نصب ویندوز 98

چطوری میشه اینوطری کرد
چون خیلی دیدم اینطوری رو
گزینه 1 زده normal
گزینه 2 میره تو داس
گزینه 3 و.

چطوری درست میشه؟

خوب گزینه هاش اینا بود

1-normal
2- logged
3-safe mode
4-step - by-step confirmation
5-safe mode command promt only
7- pervious version of ms -dos

اینارو چطوری باید گذاشت؟

Hossein bandarie
22-12-2008, 23:28

اگه فايل اصلي سيستم عامل حذف شده باشه متاسفانه نه راهي نداره . البته اگه بتوني از Repair و Recovery Console استفاده كني شايد مشكل حل بشه . البته Repair ويندوز زياد جالب نيست و خيلي زود بايد مجددا نصب بشه .

Mahiar0
25-12-2008, 11:40
خوب گزینه هاش اینا بود

1-normal
2- logged
3-safe mode
4-step - by-step confirmation
5-safe mode command promt only
7- pervious version of ms -dos

اینارو چطوری باید گذاشت؟

کسی اگر میتونه کمک کنه بگه