PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم توانایی نصب Virtual PC 2007 روی vista home premium

paranoid_android
08-12-2008, 22:38
بنده یک دستگاه vaio cs دارم که روش vista home premium نصبه و میخوام نرم افزارهای virtual PC 2007 و VMware 6.0 v روش نصب کنم که جفتشون هم vista پشتیبانی میکنه اما برای virtula PC 2007 با خطای عدم سازگاری توسط این سیستم عامل موقع نصب مواجه میشم. تو اینترنت سرچ کردم و دیدم که home premium متاسفانه این نرم افزار رو پشتیبانی نمیکنه! اما نکته بسیار جالب اینجاست که من دقیقا همین نرم افزار رو روی Dell 1510 که اون هم روش vista home premium بود بدون مشکل نصب کردم!! و گیج شدم که چگونه است که اینگونه است؟!
موقع نصب VMware هم با این خطا مواجه میشم بعد نرم افزار رو روی Dell بدون مشکل نصب کردم!
کسی میتونه کمکم کنه که چرا اینجوری میشه؟

REGISTERED USER
09-12-2008, 00:55
خوب دیگه ... من از قدیم اینجا گفتم وایوو ها مشکل نرم افزاری و ناسازگاری زیاد دارند

وایوو ها بیشتر بدرد تماشای فیلم و بازی و ارائه پرزنشن و کارهای اداری میخورند !

paranoid_android
09-12-2008, 11:00
:Virtual PC 2007 officially supports the following host operating systems

Windows Vista (32-bit and 64-bit versions of Windows Vista Ultimate, Enterprise, Business editions and European Business N only) not Windows Vista Starter, or European Vista Home N editions).

Some operating systems that are not officially supported, including Windows Vista Home Premium, Windows XP Media Center Edition, or XP Home Edition also work

Wikipedia

با توجه به توضیحات فوق پس چرا روی Dell نصب شد؟! آیا Dell قانون رو نقض میکنه؟!
ممنون از توجهتون.

REGISTERED USER
10-12-2008, 02:13
نه ... ممکنه ویندوز اوریجینال دل حاوی آپدیت هایی باشه / یا نباشه که مانع نصب این برنامه بشه

به نظر من ویندوز وایوو رو میتونی 2 تایی کنی و دوباره تست کنی

paranoid_android
13-12-2008, 22:17
نه ... ممکنه ویندوز اوریجینال دل حاوی آپدیت هایی باشه / یا نباشه که مانع نصب این برنامه بشه

به نظر من ویندوز وایوو رو میتونی 2 تایی کنی و دوباره تست کنی

خیلی ممنونم از شما.
یعنی یک ویندوز دیگه کنار این نصب کنم؟
به نظر شما رجیستر کردن/نکردن دستگاه تاثیری در این قضیه میتونه داشته باشه؟

REGISTERED USER
14-12-2008, 02:30
1- آزه یک نسخه clean که فقط حاوی درایورها باشه نصب کن ... بهتره یک ultimate نصب کنی

2- خیر تاثیری نداره ... نصب شدن یک نرم افزار به آپدیت ها و hotfix های مورد نیازش هم مربوطه ... مثلا جدیدترین نسخه C++ و اپدیت هاش

paranoid_android
21-12-2008, 09:22
1- آزه یک نسخه clean که فقط حاوی درایورها باشه نصب کن ... بهتره یک ultimate نصب کنی

2- خیر تاثیری نداره ... نصب شدن یک نرم افزار به آپدیت ها و hotfix های مورد نیازش هم مربوطه ... مثلا جدیدترین نسخه C++ و اپدیت هاش

متاسفانه من نتونستم vista ultimate رو نصب کنم، و تو وب سایت سونی هم در مورد این سری نوشته شده که فقط xp و vista home premium رو ساپورت میکنن!:41:

REGISTERED USER
24-12-2008, 00:37
واقعا چیز مزخرفی میزنه سونی ... از همون الو خیلی محدودیت از لحاظ ساپورت سخت افزاری و نرم افزاری داشت !