PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید نسخه ی اصل ویندوز ویستا

armin_software
07-12-2008, 22:07
سلام
من نسخه ی اصل ویستا ultimate رو می خواستم.
از کجا می تونم سفارش بدم؟
قیمتش چه قدره؟

aaaammmm87
07-12-2008, 22:13
سلام
قیمتش چه قدره؟

سلام
دوست عزيز منظورتون از نسخه اصل چيه ؟ آيا منظور نسخه رجيستر شده خود مايكروسافت است يا ديگر نسخه هاست ؟
در هر حال اگه بخواهي يه نسخه اصل مايكروسافتي رو بخري 100% بالاي 50 هزار تومن هست (راستش رو بخواهي نميدونم ولي مطمئنم بالاي 50 تومنه) . محل خريد هم نميدونم .:41:
ولي برو 500 تومن بده بقالي سر كوچه يه ويندوز ويستا بگير در ضمن ايراني ها اينقدر پيشرفت كرديم كه بتونيم يه ويندوز رو كرك كنيم و از مايكروسافت آپديت بگيرم
بهتره بگي واسه چي ميخواهي ويندوز اورجينال مي خواهي تا .............:10:

Benygh
07-12-2008, 22:15
سلام
الان شما میتویند در حال حاضر از سایت های مختلف مثل همینجا لینک دانلود ویستای Original ی که به همراه لپتاپ ها میاد رو بگیرید و دانلود کنید و با یک OEM که بایوس لپتاپ رو بر روی سیستم شما شبیه سازی میکنه به راحتی از اون استفاده کنید ! نیازی به خرج نیست !

armin_software
07-12-2008, 22:25
دوست عزیز من می خوام نسخه ی اصل ماکروسافت رو داشته باشم.
شما هرچی خوب کرک کنید و خوب شبیه سازی کنید بازم نسخه ی اصلش نمیشه.
جایی سراغ دارین و قیمتش چنده؟

ORIGINAL
08-12-2008, 20:14
سلام
نسخه هایی که در ایران موجوده مشخص هستند و پیدا کردن نسخه ی اصل اصل فکر نکنم ممکن باشه مگر اینکه بتونید از اینترنت دانلود کنید به هر حال نسخه های مختلف ویستا رو از همین p30world هم میتونید بگیرید....
در اینجا میتونید سرچ کنید....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن اگر بتونید ویستا رو درست کرک کنید هیچ فرقی با ویستا اصل نخواهد داشت...
موفق باشید.

Arashdn
09-12-2008, 11:04
سلام
دوست عزيز منظورتون از نسخه اصل چيه ؟ آيا منظور نسخه رجيستر شده خود مايكروسافت است يا ديگر نسخه هاست ؟
در هر حال اگه بخواهي يه نسخه اصل مايكروسافتي رو بخري 100% بالاي 50 هزار تومن هست (راستش رو بخواهي نميدونم ولي مطمئنم بالاي 50 تومنه) . محل خريد هم نميدونم .:41:
ولي برو 500 تومن بده بقالي سر كوچه يه ويندوز ويستا بگير در ضمن ايراني ها اينقدر پيشرفت كرديم كه بتونيم يه ويندوز رو كرك كنيم و از مايكروسافت آپديت بگيرم
بهتره بگي واسه چي ميخواهي ويندوز اورجينال مي خواهي تا .............:10:
این همه براش زحمت می کشن درسته که تو ایران کپی رایت نداریم تو وجدانمونم کپی رایت نیست؟
شما دوست داری چند سال جون بکنی سی دی بدی بیرون ایکی ثانیه رایت شه بیاد بیرون؟

amsjavan
21-12-2008, 19:56
این همه براش زحمت می کشن درسته که تو ایران کپی رایت نداریم تو وجدانمونم کپی رایت نیست؟
شما دوست داری چند سال جون بکنی سی دی بدی بیرون ایکی ثانیه رایت شه بیاد بیرون؟
کاملا با شما موافقم. من هم خیلی وقته دنبال اصلش می گردم.
دوستانی که حلال و حروم هم براشون مهمه این کار از نظر شرعی هم اشکال داره!

hesamjm
22-12-2008, 18:34
قیمت نسخه های مختلف ویستا بین 200 دلار تا 350 دلاره
تهیه کردنش تو ایران نمیدونم ممکنه یا نه؟؟!!
ولی ویندوز کرک شده با اورجینال هیچ تفاوتی نداره(0%)- اونهایی که از کامپیوتر کمی سر در میارن اینو درک میکنند
ولی اونهایی که حلال و حروم سرشون میشه بهتره با یه مرجع تقلید معتبر و international و آشنا با ماکروسافت مذاکره کنید و در صورت اجازه توسط مراجع یه بلیط به مقصد نیویورک تهیه کنید تا ویستا اورجینال تهیه کنید

----------

amsjavan
23-12-2008, 20:24
قیمت نسخه های مختلف ویستا بین 200 دلار تا 350 دلاره
تهیه کردنش تو ایران نمیدونم ممکنه یا نه؟؟!!
ولی ویندوز کرک شده با اورجینال هیچ تفاوتی نداره(0%)- اونهایی که از کامپیوتر کمی سر در میارن اینو درک میکنند
ولی اونهایی که حلال و حروم سرشون میشه بهتره با یه مرجع تقلید معتبر و international و آشنا با ماکروسافت مذاکره کنید و در صورت اجازه توسط مراجع یه بلیط به مقصد نیویورک تهیه کنید تا ویستا اورجینال تهیه کنید

----------
قیمت ویندوز به کشوری که اونو می فروشه بستگی داره! یعنی تو کشور های مختلف تفاوت داره. مثلا تو مالزی با 100 دلار میشه خرید!
این هم بدونید که فرق ویندوز اورجینال در پشتبانی اون توسط مایکروسافته نه کارایی اون!
این مسئله هم هیچ ربطی به international بودن نداره! این موضوع توی مبحثی به نام کپی رایت بحث میشه که کپی نرم افزار هم شامل اون میشه! (شما که اطلاعی ندارید توهین نکنید)

Love it
25-12-2008, 00:20
سلام
قیمتش چه قدره؟
سلام
منم خیلی ناراحتم که از ویندوز دزدی استفاده می کنم، دنبالشم که بگیرم، بعضی جاها مثل پاساژ های علا الدین،رضا،ایران دارن ولی بهشون اطمینان ندارم، شاید اورجینال نباشند ولی پول اورجینال رو از من بگیرم، البته من بعضی از کارام رو در پارسیکس گنو لینوکس انجام می دم، ولی به دلایلی به ویندوز احتیاج دارم، اگه چیزی پیدا کردی خواهشا من رو هم در جریان بزار.

Farnia
03-01-2009, 13:18
قیمت ویستای اوریجینال حدود 400 دلار است.

amsjavan
03-01-2009, 21:00
قیمت ویستای اوریجینال حدود 400 دلار است.
من یه جا دیدم میده 100 دلار!

luciferwings
04-01-2009, 02:39
من خودم ویستا ارجینال استفاده میکنم.
خیلی خیلی راضی هستم.
تمامی صحبت هائی که شما میکنید به کنار .. ولی ویندوز ارجیتال یا حداقل OEM چیزیست متفاوت تر از نا دیده ها و دیده های شما.
با نظر این دوستمون هم موافقم.

من 22 nov 2006 توسط یکی از آشناها در آمریکا خریدم و کل ویندوز رو که توسط ایشون تبدیل به یک فایل ایمیج 6.5 گیگابایتی بود و share کرده بود واسم رو دانلود کردم با اکتیویشن ارجینال خودش.
بعد از دانلود به همون شکل ایمیج روی دی وی دی 8 گیگابایت رایت کردم و نصب کردم..
میشه گفت کاره زیاد مشکلی نبود.

اما متاسفانه اون آشنای ما همین یک بار و بهتر بگم اولین و آخرین بار این کار رو انجام داد ... برای چند نفر دیگه از دوستان میخواست .. اما دیگه ...!!! فکر کنم برای این کار پدرش رو در آورد...
قول داده پک دی وی دی و ... رو واسه عید امسال که میاد واسم بیاره.

به راحتی اکتیو شد.
هر بار که میخوام به علت تعویض سخت افزار ... ویندوز عوض کنم باید لایسنس رو متوقف کنم ( آنلاین ) و بعد از نصب دوباره....

به راحتی آپدیت میگیرم..

سرویس پک یک رو خیلی راحت نصب کردم .. و خیلی خیلی هم راضیم.

مشتری تو ایران تا 400 دلار هم داشتم .. نقد. اما تا ویندوز سون به صورت کامل نیاد این ریسک رو نمیکنم.

در کل..... چیزیست متفاوت از همه ویندوزهائی که تا حالا دیده بود.

در ضمن من 175 دلار پول برای این ویندوز دادم.( البته اون موقع )

به هر حال :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fujin
04-01-2009, 19:24
من خودم ویستا ارجینال استفاده میکنم.
خیلی خیلی راضی هستم.
تمامی صحبت هائی که شما میکنید به کنار .. ولی ویندوز ارجیتال یا حداقل oem چیزیست متفاوت تر از نا دیده ها و دیده های شما.
با نظر این دوستمون هم موافقم.

من 22 nov 2006 توسط یکی از آشناها در آمریکا خریدم و کل ویندوز رو که توسط ایشون تبدیل به یک فایل ایمیج 6.5 گیگابایتی بود و share کرده بود واسم رو دانلود کردم با اکتیویشن ارجینال خودش.
بعد از دانلود به همون شکل ایمیج روی دی وی دی 8 گیگابایت رایت کردم و نصب کردم..
میشه گفت کاره زیاد مشکلی نبود.

اما متاسفانه اون آشنای ما همین یک بار و بهتر بگم اولین و آخرین بار این کار رو انجام داد ... برای چند نفر دیگه از دوستان میخواست .. اما دیگه ...!!! فکر کنم برای این کار پدرش رو در آورد...
قول داده پک دی وی دی و ... رو واسه عید امسال که میاد واسم بیاره.

به راحتی اکتیو شد.
هر بار که میخوام به علت تعویض سخت افزار ... ویندوز عوض کنم باید لایسنس رو متوقف کنم ( آنلاین ) و بعد از نصب دوباره....

به راحتی آپدیت میگیرم..

سرویس پک یک رو خیلی راحت نصب کردم .. و خیلی خیلی هم راضیم.

مشتری تو ایران تا 400 دلار هم داشتم .. نقد. اما تا ویندوز سون به صورت کامل نیاد این ریسک رو نمیکنم.

در کل..... چیزیست متفاوت از همه ویندوزهائی که تا حالا دیده بود.

در ضمن من 175 دلار پول برای این ویندوز دادم.( البته اون موقع )

به هر حال :

آقا میشه چندتا از تفاوتهاشو بگی ؟؟؟؟؟:31:

Diego
04-01-2009, 19:42
یه جایی هست محصولات نرم افزاری مایکروسافت رو میفروشه.آدرسشو اگه پیدا کردم تو pm میگم.

luciferwings
04-01-2009, 22:43

برای شما قطعآ هیچ تفاوتی نداره.. یعنی نمیتونه داشته باشه..!!!!!!:27::27::27:

fujin
05-01-2009, 17:57
برای شما قطعآ هیچ تفاوتی نداره.. یعنی نمیتونه داشته باشه..!!!!!!:27::27::27:
آره میدونم واسه همین پرسیدم ببینم برای شما چه نفاوتهایی داره :20:

timemachine2029
06-01-2009, 07:37
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینجا ویندوز ویستای اولتیمیت سویس پک 1
250 دلاری رو میده 69 تومن معلومه یه ریگی تو کفشش:18:

Grand
09-01-2009, 12:31
سلام
قیمتش چه قدره؟

از اینجا می‏تونید سفارش بدید:

amsjavan
13-01-2009, 20:34
عزیزم من یه بار گفتم که تفاوتشون در پشتیبانیه !

هيوا(اميد)
14-01-2009, 19:57
من يك مجموعه دي وي دي ام ارتي 8حلقه اي گرفتم كه شامل 55گيگابات نرمافزاروچندين ويندوزويستاوايكس پي وبقيه ي ويندوزااست به گفته شركتش ويندوزهاهمه قانوني وقابليت به روز رساني هم دارند من كه راضيم خيلي خوبه قيمتش هم ارزونه بگيري مطمئناضررنميكني موفق باشي.

amsjavan
15-01-2009, 13:18
من يك مجموعه دي وي دي ام ارتي 8حلقه اي گرفتم كه شامل 55گيگابات نرمافزاروچندين ويندوزويستاوايكس پي وبقيه ي ويندوزااست به گفته شركتش ويندوزهاهمه قانوني وقابليت به روز رساني هم دارند من كه راضيم خيلي خوبه قيمتش هم ارزونه بگيري مطمئناضررنميكني موفق باشي.
مثل اینکه شما متوجه نشدی! ما هم از اونا که شما داری، داریم. اینا همشون کرک شده هستند.

luciferwings
15-01-2009, 22:13

موفق باشین دوست من..
شما هم چه تفکر فرخنده ای دارید.. تبریک میگم..!!!!

V i r u s e r
15-01-2009, 22:28
سلام
دوستانی میگن از کرک شده استفاده کنی بهتره باید به چند نکته توجه کنن:
* اول اینکه نسخه ی دزدی کاملا حرامه هر کار باهاش بکنی حرامه (اینو من نمیگم مراجع تقلید میگن البته به صورت غیر مستقیم)
* اونایی که میگن راحت بروز رسانی میشه توجه کنن که اگه یه هویی یه اپدیت بگیرین که wga جدید باشه باید کل اینترنتو بگردین تا شاید یه کرک (ویروسی بودن یا نبودنش با خدا) پیدا کنین
* همونطوری که دوستان گفتن ویندوز اریجینال ارای پشتیبانیه 24 ساعته هست. چه با تلفن چه با ایمیل

تفاوت رو احساس کردین؟
چرا کپی رایت تو ایران رعایت نمیشه؟ چطوره که خودشون یه برنامه با ویندوز دزدی مینویسن نباید کپی بشه و زندان و ... اینا داره؟

با اینحال منم خیلی دوست دارم ایکس پی اوریج بگیرم با توجه به اینکه حالا حالا ها قصد ارتقا ندارم
کسی قیمت home edition رو نداره؟ قیمت اینترنیشو که 90 دلار پیدا کردم
در رابطه با خرید اگه کردیت کارد داشته باشین میتونین تو گوگل نسه های قایل اطمینان پیدا کنین

[alpha]stam
05-12-2009, 09:50
سلام دوستان

در مورد حرام بودنش باید بگم که چیزی که الان هست اینه که جمهوری اسلامی ایران هیچ قراردادی مبنی بر کپی رایت با کشور هایی مثل آمریکا نبسته و در سازمان های کپی رایت هم اونطور که من دیدم عضو نیست.

یعنی مردم آمریکا هم برای استفاده از محصولات ایران تا جایی که من میدونم نیاز به خرید اصل ندارند. ما هم نداریم.

من یک سری اطلاعات که جمع آوری کردم اینا بود.

اگه کسی اطلاعات دیگه ای داره بگه.

اصغر انتظارریحانی
06-12-2009, 22:45
[quote=armin_software;3249453]سلام
قیمتش چه قدر

ویندوز اصل می ارزه به قیمتش برو به این سایت و قیمتش هم 69 تومن من یه سال و نیم خریدم بسیار عالی هر روز هم می تونم آپدیتش کنم سایت معتبری هم هست

mehran_286
06-12-2009, 22:57
به نظر من تو ایران این خزیرد ها بی فایده هست چون همه جوره تو تحریمیم :31:

بعد اون دوستی که میگه پشتیبانی 24 ساعته داره میشه بگه چجوری میخواد ارتباط برقرار کنه اصلا برای چی ارتباط برقرار کنه !!!1:31:

به نظرم یه ویندوز دستکاری نشده + کرک مناسب + اپدیت دائم + عدم نصب برنامه های الکی + تمیز کزدن رجیستری = حداقل 3 سال کارکرد ویندوز :31:

Win-7
08-12-2009, 16:56
من لایسنس اوریجیناله نرم افزارهای Microsoft رو میفروشم با قیمتی خیلی مناسب

اصغر انتظارریحانی
08-12-2009, 19:57
stam;4460905']سلام دوستان

در مورد حرام بودنش باید بگم که چیزی که الان هست اینه که جمهوری اسلامی ایران هیچ قراردادی مبنی بر کپی رایت با کشور هایی مثل آمریکا نبسته و در سازمان های کپی رایت هم اونطور که من دیدم عضو نیست.

یعنی مردم آمریکا هم برای استفاده از محصولات ایران تا جایی که من میدونم نیاز به خرید اصل ندارند. ما هم نداریم.

من یک سری اطلاعات که جمع آوری کردم اینا بود.

اگه کسی اطلاعات دیگه ای داره بگه.

دوست عزیز مثل اینکه ما امریکا هستیم آمریکا هم ایران !!!! تو ایران چه نرم افزاری درست می کند که ب درد جهاننیان بخوره اونها هم اصلش را نخرند فقط تو ایران یه سری نرم افزارهای اسلامی درست می شه که اونها را هم بیشتر از 99 در صد مردم ایران نمی خرند چه برسد به امریکاییها آدم یه چیزهایی می شنوه که می مونه چی بگه امریکاییها نرم افزار اصل ایرانی را نمی خرند پس ما هم نباید بخریم لطفا چند تا از این نرم افزارها را لطف کن نام ببر؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

اصغر انتظارریحانی
08-12-2009, 19:59
به نظر من تو ایران این خزیرد ها بی فایده هست چون همه جوره تو تحریمیم :31:

بعد اون دوستی که میگه پشتیبانی 24 ساعته داره میشه بگه چجوری میخواد ارتباط برقرار کنه اصلا برای چی ارتباط برقرار کنه !!!1:31:

به نظرم یه ویندوز دستکاری نشده + کرک مناسب + اپدیت دائم + عدم نصب برنامه های الکی + تمیز کزدن رجیستری = حداقل 3 سال کارکرد ویندوز :31:

تازه ما نیازمند این نرم افزارهای امریکا از نوع اصلش هستیم حالا شما نمی خواهید نخرید ! نخرید ! ماهی یه بار ویندوز عوض کن؟وقت ما ایرانیا که از مفت هم ارزونتره !!!

arthx
29-01-2010, 17:11
به این سایت برو اما تشکر بکن
-----------------

nader_233
24-03-2010, 10:38
سلام

تفاوت اصل با کرک شده در چیزهای زیادی هست که ممکنه الان شما ندونین:20:

از فرقهایی که داره اینه که شما وقتی با لپ تاپ وارد کشورهای دیگه میشین لایسنس win اون رو چک میکنن و اگه

اصل نباشه جریمه و لپ تاپ رو توقیف میکنن:45:

پشتیبانی و قابلیت آپدیت:26:

دوست عزیز من تو دبی تمام win اصل رو دیدم که فکر کنم vista ultimate حدود 350 دلار بود:18:

من الان خودم از win اصل دارم استفاده میکنم و راحت هستم:46:

با شما هم برای خرید win اصل موافقم:20:

قیمتش بالا هست برای ما, ولی ارزش داره

شرکتهایی هستند که سفارش میگیرن براتون از اونجا میارن:10: