PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالاخره ویندوز آپدیت کنم یا نه؟

eng2006
07-12-2008, 17:01
من ویندوز xp sp2 (شرکت اهورا) رو سیستمم نصب هست البته با اینکه 1500 تومن خریدمش روی اون نوشته با قابلیت اپدیت ، آیا میشه اپدیتش کنم؟
آخه یه مدت اپدیتش میکردم ولی حس میکنم که سرعت سیستم رو اورده پایین
یکی از دوستام میگفت که اگه ویندوز تقلبی رو اپدیت کنی شرکت ماکروسافت فایل های مخرب رو سیستمت نصب میکنه ،دوستم میگفت که همیشه اپدیت ویندوز رو روی off بزارم
بلاخره چیکار کنم؟

mahdi7610
07-12-2008, 19:20
من ویندوز xp sp2 (شرکت اهورا) رو سیستمم نصب هست البته با اینکه 1500 تومن خریدمش روی اون نوشته با قابلیت اپدیت ، آیا میشه اپدیتش کنم؟
آخه یه مدت اپدیتش میکردم ولی حس میکنم که سرعت سیستم رو اورده پایین
یکی از دوستام میگفت که اگه ویندوز تقلبی رو اپدیت کنی شرکت ماکروسافت فایل های مخرب رو سیستمت نصب میکنه ،دوستم میگفت که همیشه اپدیت ویندوز رو روی off بزارم
بلاخره چیکار کنم؟

سلام

شرکت ماکروسافت این همه هم نامرد نیست .

شرکت ماکروسافت یه سری patch هایی را به صورت رایگان توی سایت خودش قرار داده و وقتی شما اتوماتیک اپدیت را فعال می کنید به سایت ماکروسافت وصل شده و اون فایلهای را دانلود می کنه و نصب می کنه .

اما اینها یه سری اپدیت رایگان هست که در واقع خیلی دردی را دوا نمی کنه . البته موثر هست

این که می گید سرعت پایین می یاد در واقع شما احساس می کنید سرعت پایین اومده در واقع این طوری نیست .

اما فعال بودن یا نبودن این گزینه چندان دردی دوا نمی کنه . اما فعال بودنش خیلی بهتر از غیر فعال بودن اون هست .

اما اگه این تصور را دارید که سرعت را پایین میاره غیر فعالش کنید .

هر چند خیلی ها می گن با فعال بودن این گزینه مشکلاتی هم براشون پیش اومده . ولی من روی هیچ سیستمی مشکلی بابت اپدیت اتوماتیک ویندوز ندیدم .

موفق باشید .