PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [اموزش] نحوه ی وصل شدن به ایفون با نرم افزار itunnel

khalabane javan
07-12-2008, 15:16
سلام......

بعد از اینکه در اموزش قبلی نحوه ی وصل شدن به ایفونتون با برنامه winscp (مخصوص دوستانی که وایرلس دارند)
را اموزش دادم.امروز هم اموزش وصل شدن به ایفونتون رو برای دوستانی که به وایرلس دسترسی ندارند می دهم.

با من همراه باشید ::::::: >>>>>

مزایا :
خیلی افراد به wifi دسترسی ندارند.
سرعتش بالاتره.
در خیلی موارد کامپیوتر هست ولی wifi نیست. (برای انتقال فایلی ....)

مواد لازم :

نرم افزار winscp (اخرین ورژن )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نرم افزار itunnel

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اول برنامه Open ssh را از cydia نصب کنید و گوشی رو ریست کنید .برنامه winscp را هم نصب کنید. و فایل make_itunnel.exe را روی Desktop قرار بدید.
حالا این مراحل را دنبال کنید :
فایل فایل make_itunnel.exe را باز کنید و در صورت پیغام دادن ویندوز گزینه Yes یا Unblock یا Allow را انتخاب کنید.این پنجره ظاهر میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winscp را باز کنید و فرم رو به صورت زیر پر کنید و save را بزنید.(در صورت ظاهر نشدن فرم New را بزنید)

حالا login رو بزنید .اگر اولین باره که login میکنید ممکنه به یک چنین پیغامی برخورد کنید :
abort را نزنید و صبرکنید . . .

اگر 5 دقیقه شد و به برنامه وارد نشد itunnel و winscp را ببندید و دوباره تکرار کنید(این پیغام فقط برای بار اول ظاهر میشود یا اگر open ssh را نصب نکرده باشید یا reset نکرده باشید !)
در مرحله بعد این پیغام ظاهر میشود yes را بزنید .

حالا شما در دایرکتوری root هستید .

-------------------------------------------------------------------------------------
منتظر اموزش های بعدی باشید .

ebi1111
03-03-2009, 09:29
با سلام به دوستان .من این مراحل رو رفتم ولی ارور میده (network error connection refused )
ممنون میشم راهنماییم کنید

eAmin
03-03-2009, 19:30
با سلام به دوستان .من این مراحل رو رفتم ولی ارور میده (network error connection refused )
ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام.

اول از همه به من بگید که، OpenSSH + OpenSSL رو توی گوشی نصب کردید یا نه؟ خب اگر اینها نصب هست به نظر من فقط یه مشکل هست اونم اشتباه وارد کردن رمز عبور هست، چون خود من هم دراین مورد به مشکل برخورده بودم! جریان از این قراره که نباید حرف اول یعنی A بزرگ باشه، باید به این صورت بنویسید: alpine

psp2004
07-03-2009, 20:34
سلام.

اول از همه به من بگید که، OpenSSH + OpenSSL رو توی گوشی نصب کردید یا نه؟ خب اگر اینها نصب هست به نظر من فقط یه مشکل هست اونم اشتباه وارد کردن رمز عبور هست، چون خود من هم دراین مورد به مشکل برخورده بودم! جریان از این قراره که نباید حرف اول یعنی A بزرگ باشه، باید به این صورت بنویسید: alpine

اگر میشه یه توضیحی درباره ی ریختن این openssh و open ssl بدید.من ipod دارم و وقتی جیلبریک کردم تو سیدیا سرچ کردم ولی این دو برنامه را پیدا نکردم.ریست هم کردم فایده ای نداشت.اصلن برای ریختن این برنامه ها باید یا wifi وصل باشی یا رو خود ipod هست و ما باید نصبشون کنیم؟

ashy
18-08-2009, 09:42
این موضوع برای 3.0 هم جواب می ده؟

alimalakh
26-03-2010, 16:58
سلام
من ipod touch 3.1.2 دارم و این مراحلی که گفتید رو انجام دادم ولی وقتی login رو می زنم ، این Error رو میده :
Network error : software caused connection abort
دلیلش چیه؟

payamf1
26-03-2010, 17:40
میگم آقای خلبان جوان بهتر نبود اول یه توضیحی میدادی که این برنامه چیه و چه کاربردی داره؟

alimalakh
28-03-2010, 14:21
یعنی کسی نیست که بفهمه ایراد کار من از چیه که این Error رو میده؟
من از open ssh رو هم نصب کردم. نمیدونم ایراد کار کجاست . یکی راهنماییم کنه.

majid123a
05-04-2010, 12:50
من اوایل که آیفون گرفتم این برنامه رو تست کردم ولی وصل نشد

به نظر من از هیچ نرم افزاری جز آیتیونز استفاده نکنین

Mohsen-6120
20-07-2010, 20:37
كمك كمك من در حال حاضر يه آيفون 3g16دارم كه به وسيله وايرلس از داخل برنامه rockبرنامه هاي ديگه داخل گوشي رابا آن اپديت كردم بعد ازاتمام اپديت درخواست ري استار از طرف برنامه اومد كه بايد گوشي 1بارخاموش و روشن بشه من هم تاييد را زدم اما از وقتي كه تاييد رازدم وقتي مي خوام گوشي را روشن كنم گوشي تا مرحله شكل سيب اپل مياد و بعد دوباره خاموش ميشه .
خواهشمندم كه يه راهي جلوي پاي من بزاريد باز هم خواهش ميكنم عجله ايه چون تاحالا به اين مشكل برنخورده بودم.
باتشكر

Mohsen-6120
20-07-2010, 21:40
يكي جواب منو بده؟