PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستگاه تشخیص نشت حرارتی

yue bochon
06-12-2008, 22:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خانه های قدیمی معمولا دچار این مشکل هستند که دارای درز و رخنه های بسیاری هستند که پوشاندن آنها تبدیل به کابوس می شود . اما برای صرفه جویی در مصرف گاز ، این کار ضروری است . اما چگونه باید این نقاط ضعف را پیدا کرد . دستگاه تشخیص نشت حرارتی می تواند به شما کمک کند .
کافی است آنرا به سمت یک دیوار معمولی بگیرد تا دمای مرجع را ثبت کند ، سپس به سراغ جاهایی بروید که احتمال می دهید باعث نفوذ هوای سرد می شوند (یا در تابستان باعث خروج هوای سرد می شوند) . طبیعتا وقتی دستگاه متوجه تغییرات دمایی قابل توجه بشود ، با کمک رنگ های روی صفحه ، این مساله را به شما اطلاع می دهد . دستگاه در دو حالت سانتی گراد و ارنهایت قابل استفاده است و ضمنا یک راهنما در مورد درزگیری منافذ نیز همراه آن عرضه می شود . قیمت این دستگاه که البته هنوز عرضه نشده است 40 دلار تعیین شده .

persiantimes.net

satttanism
06-12-2008, 23:47
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خانه های قدیمی معمولا دچار این مشکل هستند که دارای درز و رخنه های بسیاری هستند که پوشاندن آنها تبدیل به کابوس می شود . اما برای صرفه جویی در مصرف گاز ، این کار ضروری است . اما چگونه باید این نقاط ضعف را پیدا کرد . دستگاه تشخیص نشت حرارتی می تواند به شما کمک کند .
کافی است آنرا به سمت یک دیوار معمولی بگیرد تا دمای مرجع را ثبت کند ، سپس به سراغ جاهایی بروید که احتمال می دهید باعث نفوذ هوای سرد می شوند (یا در تابستان باعث خروج هوای سرد می شوند) . طبیعتا وقتی دستگاه متوجه تغییرات دمایی قابل توجه بشود ، با کمک رنگ های روی صفحه ، این مساله را به شما اطلاع می دهد . دستگاه در دو حالت سانتی گراد و سلسیوس قابل استفاده است و ضمنا یک راهنما در مورد درزگیری منافذ نیز همراه آن عرضه می شود . قیمت این دستگاه که البته هنوز عرضه نشده است 40 دلار تعیین شده .

Persiantimes.net

فکر کنم منظور فارنهایت بوده

yue bochon
07-12-2008, 15:31
فکر کنم منظور فارنهایت بوده

بله درسته بنده هم حدس زدم اما گفتم شاید مترادف فرض شده