PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سخت افزار لازم براي اتصال 2 كامپيوتر به هم

gog2000
06-12-2008, 13:16
سلام
من ميخام ببينم 2 تا كامپيوتر يا يك كاميوتر و يك لپ تاب را چطور ميشه به هم وصل كرد كه بشه اطلاعات هارد يك رو در ديگري مشاهده كرد

من شنيدم يك سخت افزار خاص ميخاد؟؟
به نرم افزارم نيازه؟؟
اگه كسي اطلاعاتي داره بگه توضيح كامل بده چطور وصل بشن؟؟؟

mavesta
06-12-2008, 14:14
اگه دوتا کامپیوتر شما کارت شبکه داشته باشن(که اکثر کامپیوتر های جدید دارند). فقط به یک کابل کراس(شبکه) نیاز دارید. ولا غیر...

gog2000
07-12-2008, 09:10
اخه من شنيده بودم يك سخت افزار نياز داره؟؟؟

در مورد شبكه كردن من اطلاعات زيادي ندارم اطلاعاتي در اين باره در سايت هست؟؟؟

vioman
08-12-2008, 00:23
اخه من شنيده بودم يك سخت افزار نياز داره؟؟؟

در مورد شبكه كردن من اطلاعات زيادي ندارم اطلاعاتي در اين باره در سايت هست؟؟؟

دوست عزیز
درسته ، شما به سخت افزاری برای شبکه کردن 2 تا سیستم نیاز دارید اما این سخت افزار امروزه به صورت آنبورد روی بیشتر مادربورد ها وجود داره که شما رو از خرید این دستگاه ها بی نیاز میکنه
شما باید یک کابل شبکه به طولی که نیاز دارید تهیه کنید.
درایور کارت های شبکه ی آنبورد رو نصب کنید و با ست کردن ساده ی یک ip ، سیستم ها با هم شبکه میشن

موفق باشید:11:

babreboot
16-01-2009, 09:32
منظور از سخت افزار اينه Local Area Connection 4 توضيح بديد روشش را براي اين کا چگونه

babreboot
16-01-2009, 09:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان کابل درست کردن کاري نداره ولي منظور از کارت شبکه همان local است