PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر ip

micropersian
06-12-2008, 09:41
آی پی سرور من برای ورود به یک سایتی بسته شده. حالا برای ورود به اون سایت میخوام آی پی را عوض کنم .
پراکسی سرور های رایگان کند هستند زود هم بسته میشند . از کجا میتونم پراکسی ip سریع و مطمئن برای خودم داشته باشم البته چند تا .
سرور من چند تا ip اختصاصی داره ولی من دارم از یکی از اون ها همیشه استفاده می کنم راهی هست که بتونم این جور واقع از ip های دیگه استفاده کنم؟. به عبارت دیگه چطور ip سرور را تغییر بدم . می تونم به جای ip proxy در curl از ip های دیگه سرورم استفاده کنم ؟

befermatooo
26-12-2008, 21:36
میتونی از نرم افزار هایی مثل c p r o x y استفاده کنی . سرعت فوق العاده و ......... از مزایای این برنامه هست

البته منم آی پی تو چند تا سایت بسته شده و مجبورم با این برنامه برم .

Bill Gates
26-12-2008, 23:43
سوال ایشون ربط به طراحی وب فکر کنم داشته باشه چون دارن راجع به curl حرف میزنن که در php هستش :)

alizshah
27-12-2008, 00:25
میتونی از نرم افزار هایی مثل c p r o x y استفاده کنی . سرعت فوق العاده و ......... از مزایای این برنامه هست

البته منم آی پی تو چند تا سایت بسته شده و مجبورم با این برنامه برم .
مگه پولی نیست
یادم میاد قبلا اکانت 3 روزه داشت .
نحوه گرفتن رو پ.خ میزینی ؟

micropersian
30-12-2008, 10:26
دوستان من مگه گفتم ف-ی-ل-ت-ر شکن یه نگاه به موضوع بندازین میفهمین من میگم تغییر ip و اونو تو مبحث طراحی صفحات داینامیک مطرح کردم این کارا چیه
حتی خود مدیر عزیز هم تاپیک رو پاک کردن دوباره باز کردن چرا p30world اینطوری شده فکر کنم دیگه عمر forum ها هم تموم شده
اما خداییش تقصیر مدیرا نیست انقدر دوستان مخابرتی ما به بهانه های خنده آور سر سایت های بزرگ رو بریدن که مدیران این نوع سایت ها اگه کوچکترین قصوری داشته باشند بهانه رو بدست آقایون دادند
از بقیه دوستان هم عاجزانه تقاضا دارم اگه اطلاعی درباره مبحث ندارین مجبور نیستین اظهار فضل کنین به خدا مجبور نیستین

Bill Gates
30-12-2008, 11:27
تاپیک رو اگر هم مدیر یا همکار :31: کاری کرده باشه به خاطره این بود که داره از جریان سوال شما خارج میشه که طبق قانون یا قفل میشه یا به Trash میره :)