PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Activate برنامه handyCafe v2.1.32 (درخواست)

Ehsan756
06-12-2008, 09:23
سلام

من يه نرم افزاري ميخواستم كه باهاش بتونم دسترسي افرادي رو كه از كامپيوترم براي اينترنت استفاده ميكنن كم كنم
خصوصا جلوگيري كنم از ورودشون به سايتهاي غير اخلاقي و در عين حال ميخواستم اينكار طبيعي به نظر بياد
(يعني مثلا وقتي ميخوان وارد يه سايت غير اخلاقي فيل-تر نشده بشن صفحه page not found يا مشترك گرامي دسترسي به اين سايت امكان پذير نميباشد رو بده يا وقتي يه كلمه خاص رو وارد ميكنن اين صفحات باز بشه(همين page not found))
يه سري نرم افزار پيدا كردم ولي اونا براي ورود به سايتها پسورد ميخواستن (تابلو ميشد) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

به توصيه دوستان نرم افزار HandyCafe v2.1.32 رو دانلود و نصب كردم ولي توي رجيستر كردنش مشكل دارم
اون كد و سريالي كه ميفرستن به ايميلم رو وارد ميكنم به اينترنتم وصلم ولي error ميده

نميدونم چرا نميتونم فايل پيوست كنم وگرنه error اي كه ميده رو واستون ميذاشتم

ميتونين راهنماييم كنين ؟؟؟؟؟؟ ديوونه شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

اگه بتونين كرك واسم بذارين كه ديگه عالي ميشه

tnx [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

ashjaee
07-12-2008, 13:38
سلام.
من Child Control را پیشنهاد می کنم.
Child Control / تمامی ورژنها در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید