PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کمک.... طراحی یک صفحه وب با notepad

danial_crazy
06-12-2008, 01:54
سلام به همه ی دوستان. تو مدرسه به ما گفتن که یه صفحه وب با نوت پد با کد های ساده html درست کنید!! به عنوان تحقیق بیارین! حالا یه مشکلی هست اونم اینه که من هیچی سر در نمیارم! خودم با فوتوشاپ صفحاتشو طراحی کردم اگه لطف کنید و صفحاتشو به ترتیب عکس ها برام درست کنید خیلی ممنون میشم.

صفحه یک این باشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه دوم این باشه:

صفحه تصاویر این شکلی باشه ( ادرس عکس هارو تو نوت پد مشخص کنید تا من آدرس عکس های توی هارد خودمو بدم )

و بالاخره صفحه موسیقی هم این شکلی باشه ( آدرس آهنگ ها هم جاشو مشخص کنید تا من بتونم عوضشون کنم )

اگه درست کنید واقعا خیلی ازتون ممنون میشم . با تشکر :11::40:

as13851365
06-12-2008, 10:29
چرا خودتان شروع نمی کنید ؟

شما خودتان شروع کنید هر جا با مشکلی مواجه شدید در این جا مطرح کنید تا به شما جواب داده بشه !

پروژه ی شما خیلی ساده است اگه خودتان بنویسیدش خیلی نکته ها دستتون می آید

David.Jn
06-12-2008, 11:50
چرا خودتان شروع نمی کنید ؟

شما خودتان شروع کنید هر جا با مشکلی مواجه شدید در این جا مطرح کنید تا به شما جواب داده بشه !

پروژه ی شما خیلی ساده است اگه خودتان بنویسیدش خیلی نکته ها دستتون می آید
تایید میشه.:10:

ولی چون داری میگی از هیچی سر در نمیاری من یه راه واست دارم اونم اینه که با استفاده از ابزار Slice تو فتوشاپ قسمتهای اصلی عکسهایی که قرار داری رو برش بزنی و پس از این که برش زدن هات تموم شد بیای تو قسمت Save for Web و Save بکنیش حتی میتونی واسه قسمتهایی که برش زدی link هم بزاری.
حالا وقتی بری تو سورس صفحه ای که ساخته شده یه سری کد Html می بینی و حتی میتونی تغییر هم بدی و اونو بریز او یه فایل Notepad و کارو تموم کن.

امیدوارم متوجه شده باشی.

mummified
06-12-2008, 14:15
فرمايشاته دوستمون عالي بود.
در ضمن ميتوني از ++notepad هم استفاده كني كه مختص اين كار هاست.
فرونت پيچ هم كه ساده ترين برنامه است.
موفق باشي
يا حق

danial_crazy
07-12-2008, 01:26
دوستان واقعا انقدر براتون سخته!!
من با فرونت پیج این صفحه ها رو درست کردم ولی وقتی با نوت پد بازش میکنم خیلی زیاد توش کد داره !!! اینجوری که استادمون میفهمه با فرونت پیج درست کردم!!!!!؟؟؟؟ چی کارش کنم؟