PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه حلی برلی Disconnect نشدن!؟

reza12100
13-01-2006, 10:46
من یک فیل 40 مگ میخوام از rapidshare دانلود کنم

هر دفعه که امدم این فایل 40 مگی را دانلود کنم همچنین که به اخرای کار رسید Disconnect شد ومن بیچاره شدم
یعنی اینکه مشکل از رپید نیست بلکه با این نوع اینترنت بعد از هر 2-3 یکبار Disconnect میشم
رپید هم که resume نداره
راهی وجود داره که به مدت 3-4 Disconnect نشم
مودم من zoltrix 3 چیپ _انصافا مودم خوبیه)
و از اینترنت دایال اپ داتک استفاده میکنم
لطفا فقط در جهت Disconnect نشدن راهمایی کنید نه اینکه بروی adsl بگیر یا.......

sa3er
13-01-2006, 14:16
ISP های غير معتبر و ارزان قيمت بعلت اينکه توانايی پشتيباني و سرويس دهي به تمام کابران پذيرش شده را ندارند به ناچار و به صورت اتوماتيک هر دو يا سه ساعت کاربران متصل را قطع می کنند تا user های پشت خط بتونند بالا بياند.

شما سه راه پيش رو داريد:

۱- از يک ISP معتبر و پرسرعت يک account بگيريد. در صورتی که مايل نيستيد بعد از هر دو يا سه ساعت ديسكانكت شويد بهتره قيمت براي شما مهم نباشه. به مراتب ثابت شده و واضح شده كه قيمت بالا تضمين كننده سرويس بهتر هست و بوده.
۲- به يک کافی نت با سرعت اتصال بالا بريد و اين فايل رو دانلود کنيد
۳- از دوستانی که سرعت اينترنت بالا دارند خواهش کنيد اين فايل رو برای شما دانلود کنند و به شما برسونند و يا در صورت عدم دسترسی اون فايل رو دانلود و به سايتی که از resume پشتيبانی می کنه آپلود کنند.

موفق باشيد.

MaFia
13-01-2006, 18:15
فعلا براي اينكه كار اصلي شما راه بيوفته مي تونيد لينك رو بديد تا براتون جايي كه resume ساپورت ميشه اپلود كنم

Tornado2800
14-01-2006, 00:18
فعلا براي اينكه كار اصلي شما راه بيوفته مي تونيد لينك رو بديد تا براتون جايي كه resume ساپورت ميشه اپلود كنم
مرام رو داشته باشششششششش :laughing:

masoud_35_teh
16-01-2006, 13:22
اول شما بهتر که از download manager استفاده کنی که که اگر dc شدی بتونی ریسام کنی .
دوم اینکه وقتی از داتک استفاده میکنی حتما سرعت مودمت رو روی 57 بزاری .

MaFia
16-01-2006, 22:37
برادر اين سايت resume اصلا ساپورت نمي كنه پس دانلود منيجر اصلا كارايي نداره