PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور ویستا برای tv card مارک giga byte

هوشنگ پیشدادی
05-12-2008, 17:05
سلام . من درایور ویستا ی یک tv card که مدلش gigabyte هست را نیاز دارم . اگه می شه لینکش رو قرار بدید .
در ضمن مدلش رو هم ننوشته . فقط روی سی دی درایور ویندوز ایکس پی (که اورجینال خودش هم هست) نوشته: 12DC1-11TV01-10R
با سپاس بی اندازه

shahramcat
09-12-2008, 14:17
سلام . من درایور ویستا ی یک tv card که مدلش gigabyte هست را نیاز دارم . اگه می شه لینکش رو قرار بدید .
در ضمن مدلش رو هم ننوشته . فقط روی سی دی درایور ویندوز ایکس پی (که اورجینال خودش هم هست) نوشته: 12DC1-11TV01-10R
با سپاس بی اندازه

این لینک درایورهای کارت تی وی گیگابایت هست باید ببینی کدوم مدل رو داری دقیقا اما باید مدل GT-PTV-AF-RH باشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی کارت گارانتی که باید برای شرکت آواژنگ باشه نوشته مدل دقیق رو ببین و از صفحه بالا دراور مخصوص خودش رو دانلود کن .

farzad goli
26-12-2008, 19:14
سلام من یه کارت ریسیور دارم که خیلی دنبال درایورش برای ویستا گشتم ولی پیدا نکردم تو سایت هیوپگم خیلی گشتم ولی پیدا نشد حالا اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنونش میشم

shahramcat
27-12-2008, 12:37
سلام من یه کارت ریسیور دارم که خیلی دنبال درایورش برای ویستا گشتم ولی پیدا نکردم تو سایت هیوپگم خیلی گشتم ولی پیدا نشد حالا اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنونش میشم

خدمت شما دوست عزیز :‌

WinTV-NOVA-S

Product: NOVA-T/S PCI (Technotrend)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farzad goli
29-12-2008, 20:33
من این ورژن 2.18c را دانلود کردم مال xp و پایین تر هست ولی ویستا نه اگه بازم میتونید کمکم کنید ممنون میشم

shahramcat
30-12-2008, 22:54
من این ورژن 2.18c را دانلود کردم مال xp و پایین تر هست ولی ویستا نه اگه بازم میتونید کمکم کنید ممنون میشم

اگر همونجا تو سایتش نباشه پس نداره برای ویستا ... نگرد !