PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گارانتی اصلی - آخرین قیمت ها

Excel-VB
05-12-2008, 10:34
سلام به دوستان عزیز
دیروز من ناصرخسرو را واقعا جویدم!! 5 ساعت وقت گذاشتم و تمام مغازه ها را با دقت تمام گشتم و با هر کدام حدود 10 الی نیم ساعت مفصل صحبت کردم!
گارانتی اصلی دوربین های کنون آفومار است! تمام گارانتی های دیگر که در واقع شرکتی هستند، هیچ کدام کار آفومار را انجام نمی دهند! وقتی دوربینتان به هر دلیلی خراب شود و به یکی از این گارانتی ها مراجعه کنید، آنقدر عیب و ایراد روی دوربینتان می گذارند و در نهایت قبول نمی کنند!! حالا شما بال بال بزنید که ای بابا ما کلی پول دادیم گارانتی شما را انتخاب کرده ایم! ولی افسوس که بی فایده است ....
اما آفومار دوربین شما را به راحتی قبول کرده و آنرا صحیح و سالم تحویل می دهد و در نهایت اگر تعمیر نشود یکی نو به شما می دهد! این را همه قبول دارند ... اما گارانتی سونی
و اما گارانتی اصلی سونی وجود ندارد و تنها گارانتی به نام بازرگانی ایران یا بازرگانی ایرانیان است که آنهم تا سقف 300 هزار تومان دوربین شما را گارانتی می کند و اگر بخواهید کارت گارانتی بالای این مبلغ را بگیرید باید پول بیشتری بابت خرید دوربین سونی خود پرداخت کنید! توجه کنید که برای سونی هم گارانتی های مختلفی وجود دارد اما همه شرکتی هستند و مفت گرون! توجه کنید که اگر می خواهید پول کمتری پرداخت کنید و یکی از این گارانتی های بی خودی را بگیرید، اصلا بدون گارانتی بخرید سنگین تر هستید چون مطمئن باشید اول و آخرش اینها کار شما را انجام نمی دهند و هر بلایی به هر دلیلی سر دوربین سونی تان بیاید اینها قبول نخواهند کرد! این را نیز همه قبول دارند ...
و اما قیمت ها:
توجه کنید که این آخرین قیمت های ناصرخسرو است و همه می دانیم که ناصرخسرو بورس لنز است نه دوربین بنابراین قیمت دوربین هایش بالاتر از نورنگار است اما این قیمت را قرار می دهم به 2 دلیل:
1) مقایسه کنید
2) دوربین های کمی قدیمی تر را نمی توانید از شرکت های معتبری مانند آفومار یا نورنگار خریداری کنید بنابراین شاید این سری دوربین ها که دنبالش هستید را پیدا کنید
SX10 IS که شاهکار جدید سوپرزوم کنون می باشد:
با گارانتی آفومار 470 هزار تومان (یکی از مغازه های ناصرخسرو)
بدون گارانتی 425 هزار تومان
G9 با گارانتی پارس الرمس 460 هزار تومان
G10 با گارانتی ایده آل 520 هزار تومان
1000D با گارانتی آفومار 590 هزار تومان
H9 با گارانتی بازرگانی ایران 400 هزار تومان
H50 با گارانتی پارسه 380 هزار تومان
با گارانتی بازرگانی ایران 425 هزار تومان
توجه کنید که برخی از فروشندگان به نام گارانتی ایران ضبط با همین قیمت می دادند
Coolpix P80 با گارانتی آهونگار 370 هزار تومان
Fuji S5600 با گارانتی پارس الرمس 220 هزا رتومان
400D دست دوم تمیز بدون گارانتی 1 سال استفاده شده با حداقل شات 490 هزا رتومان
S5 IS چینی با گارانتی ایده آل 440 هزار تومان (با آمدن SX10 IS دیگر کسی این مدل را نمی خرد)
توجه کنید که فروشندگان ناصرخسرو کلا آدم های جالبی نیستند! من وقتی وارد هر مغازه ای می شدم فروشنده سعی می کرد با تمام توانش مخم را بزند و دوربینش را غالب کند و جالب اینکه قسم خدا و پیغمبر هم می خوردند که این گارانتی اصلی است و آنیکی فرعی!!!!!!!!!
امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گرفته باشد
«««« این قیمت ها مال دیروز 14 آذر 1387 می باشد »»»»
با احترام
کاویان امینی