PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ××× لطفا برنامه هاي درخواستي خودتون رو در اين تاپيك مطرح فرماييد×××

aaaammmm87
03-12-2008, 18:15
سلام
دوستان با توجه به اينكه صفه اصلي انجمن VB همش درخواست هاي دريافت برنامه است لطف كنيد براي منظم شدن انجمن vB درخواست هاي خودتون رو در اين تاپيك مطرح فرماييد . :11:

wickietetsu
03-12-2008, 19:14
با سلام و خسته نباشید
من یه برنامه اینترنتی شبیه ربات نیاز دارم با مشخصات کلی زیر:
زدن خودکار چند next در صفحه و گذاشتن متنی داخل محل مورد نظر.اصلا اگه روشنتر بخوام بگم این برنامه در سطح همون کامنت گذاشتن خودکار در وبلاگها است با کمی اضافات و با این تفاوت که ایمیج امنیتی هم نداره.
لطفا اطلاع بدین برای توافق و ...
منتظر جواب شمام
موفق باشین

j a n
03-12-2008, 21:50
سلام
من برنامه ای می خواستم که برای یکی از سرویس های وبلاگ(بلاگفا-بلاگ اسکای-پرشین بلاگ) اگر بلاگفا باشه بهتره- بتونه نظر بزاره
با تشکر

b3dnet
04-12-2008, 11:27
با سلام به دوست عزیز
من برای پروژه دانشگاهی احتیاج به یه برنامه دارم که sql هم داشته باشه....
اگه شما میتونید لینک دانلودشو برام بزارید ممنون میشم....

aaaammmm87
04-12-2008, 12:20
با سلام به دوست عزیز
من برای پروژه دانشگاهی احتیاج به یه برنامه دارم که sql هم داشته باشه....
اگه شما میتونید لینک دانلودشو برام بزارید ممنون میشم....

سلام ببين اين چطوره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MichaelQwerty
04-12-2008, 13:01
سلام من یه برنامه می خوام که بتونه یه متن ساده رو به یه E-mail بفرسته لطفا برنامش کم حجم باشه و کار کنه

aaaammmm87
04-12-2008, 13:04
با سلام و خسته نباشید
من یه برنامه اینترنتی شبیه ربات نیاز دارم با مشخصات کلی زیر:
زدن خودکار چند next در صفحه و گذاشتن متنی داخل محل مورد نظر.اصلا اگه روشنتر بخوام بگم این برنامه در سطح همون کامنت گذاشتن خودکار در وبلاگها است با کمی اضافات و با این تفاوت که ایمیج امنیتی هم نداره.
لطفا اطلاع بدین برای توافق و ...
منتظر جواب شمام
موفق باشین

سلام
من برنامه ای می خواستم که برای یکی از سرویس های وبلاگ(بلاگفا-بلاگ اسکای-پرشین بلاگ) اگر بلاگفا باشه بهتره- بتونه نظر بزاره
با تشکر

دوستان سلام
سرويس هاي وبلاگ دهي از كدهاي امنيتي استفاده ميكنند

j a n
04-12-2008, 14:00
دوستان سلام

خوب کد رو نشون بده دستی وارد کنیم

wickietetsu
04-12-2008, 15:05
دوستان سلام

بله ! من هم نگفتم که میخوام کامنت بذارم. عرض کردم در سطح اون برنامه هاست و اصلا ربطی به کامنت گذاری نداره و تو اون صفحات هیچ ایمیج امنیتی وجود نداره

j a n
09-12-2008, 15:13
کسی چنین برنامه ای نمی شناسه؟

meisam317
09-12-2008, 19:40
منم یه برنامه vb و ارتباط با sql server 200 میخام که مربوط به اموزشگاه زبان باشه با جدولهای اساتید ، دانشجویان ، لول های مختلف ، دستمزد اساتید ، شهریه دانشجویان ، و .... پروژه درسی هستش کی میتونه کمکم کنه ؟