PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ك اسكريپت منحصر به فرد !!!!

negar13
03-12-2008, 11:28
دوستان سلام

من يه اسكريپت نياز دارم شبيه اسكريپت سايت نيازمنديها كه امكانات زير رو داشته باشه فارسي يا انگليسي بودن مهم نيست :
امكان طبقه بندي آگهي ها
امكان عضويت كاربران براي درج آگهي

امكان ايجاد لينك اختصاصي براي اعضا به منظور اينكه اعضا كابران جديد رو سايت معرفي كنند و معلوم بشه كه چه عضوي كاربر جديد رو معرفي كرده ( درست شبيه لينك هاي اختصاصي كه براي زير مجموعه گيري استفاده ميشه )

امكان جستجو آگهي ها (وجود اين يكي زياد برام مهم نيست )
امكان جستجوي كاربران بر اساس نوع تبليغ در گروهي كه قرار دادن ((وجود اين يكي زياد برام مهم نيست )
دوستان اگه چنين سيستمي سراغ دارن چه فارسي و چه انگليسي و يا سيستم هاي مشابه لطفا معرفي كنيد .مهم تر از همه اينه كه سيستم داراي لينك اختصاصي باشه .يه دنيا ممنون ميشم
:40::11:

MeHrDaD_MeNaY
03-12-2008, 12:33
اسکریپت نیازمندیها با نام Craigslist Classified

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mummified
03-12-2008, 14:00
منم قبلاً‌به اين نگار خانم گفته بودم هرنوع اسكريپتي ميخواي برو توي p30vel.ir بگير. ولي ايشون علاقه خاصي به تايپيك زدن داره.

negar13
03-12-2008, 20:18
اسکریپت نیازمندیها با نام Craigslist Classified

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزيز ممنون از جوابتون منتها اين لينكي كه داديد براي دانلود كار نميكنه و اصلا دانلود نميشه جاي ديگه اي بلد نيستيد.
يه خورده هم اگه ممكنه در مورد امكانتش توضيح بديدي چون تو p30 vel هم در موردش چيزي گير نياوردم باز ممنون ميشم

niazeemrooz
31-12-2008, 21:37
با سلام اینم یه سیستم نیازمندیها فارسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sam.sum
01-01-2009, 02:47
من این فایل رو دانلود کردم اما موقع Extract کردن متوجه شدم که توش 2-3 تا تروجان خوابیده ....... حتماً موقع Extract آنتی ویروس یادتون نره.....

tabriz-info
01-01-2009, 11:36
من این فایل رو دانلود کردم اما موقع extract کردن متوجه شدم که توش 2-3 تا تروجان خوابیده ....... حتماً موقع extract آنتی ویروس یادتون نره.....

تائید میشه 100 %

دوستان دقت کنید من هم چند باری با تروجان مواجه شدم بهشون هم اطلاع دادم ولی توجه نکردن

cdcenter
21-02-2009, 03:14
دوستان عزیز از من به شما نصیحت . دنبال این ایجاد چنین سایتهایی نرین که فقط ضرر خواهید کرد . کلی هزینه میکنید هیچ پولی هم نصیبتون نمیشه ... از من گفتن