PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Songbird Player

sudotux
02-12-2008, 23:34
Songbird ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نرم افزار کد باز و قدرتمند پخش موزیک و فایل های صوتی , محصول کمپانی موزیلا است. در این برنامه , همانند فایرفاکس می توانید از افزونه های موجود برای آن استفاده کنید. از نظر پخش صدا کیفیت بسیار قابل قبولی دارد. فایل های صوتی خود را می توانید به بهترین شکل مدیریت و سازماندهی کنید. امکان پخش رادیو اینترنتی , دسترسی به موتورهای جستجو , خرید آنلاین موسیقی , استفاده از سرویس های اینترنتی و ... از دیگر امکانات این پلیر قدرتمند است.

نسخه ی 1.0.0 این برنامه در تاریخ 1/12/2008 منتشر شد. تغییرات بسیار زیاد و پیشرفت های چشمگیری در این نسخه بوجود آمده. رابط گرافیکی برنامه به طور کلی تغییر کرده و از نو طراحی شده. به ادعای تیم سازنده , سرعت و بازدهی برنامه در این نسخه بسیار افزایش پیدا کرده. از GStreamer به عنوان موتور پخش کننده در این نسخه استفاده شده. ایرادهای بسیاری برطرف شده.

از نقاط ضعف Songbird میتوان به مواردی همچون نداشتن اکولایزر ( equalizer ) اشاره کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود نسخه ی بدون نیاز به نصب و قابل اجرا در تمام توزیع های لینوکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش اجرا : فایل را از حالت فشرده خارج کرده و در ترمینال به دایرکتوری آن بروید و دستورات زیر را اجرا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ahmad-Ra
03-12-2008, 21:47
خیلی چیز خوشگلی هست... مخصوصا که حالت کتابخونه ای هست... مثل media player ویندوز... عالی داره میشه... پیشرفت ها زیاد داره میشه تو نرم افزار های لینوکس...
مرسی

h_starboy
05-12-2008, 23:47
سرچش هم خیلی خوبه. برنامه خیلی خوبیه. جای پیشرفت هم زیاد داره.

fun
07-12-2008, 00:05
با سلام
ببخشین من از زوزه 9.2 استفاده می کنم بعد از اکسترکت کردن در ترمینال ارور زیر رو میده:

sudotux
07-12-2008, 06:18
شما باید بسته ی libstdc++6 رو از مخازن توزیع خودتون نصب کنید !

fun
07-12-2008, 08:24
با تشکر
چطوری این کار رو بکنم؟

sudotux
07-12-2008, 16:01
تا اونجایی که من جستجو کردم , به دلیل اینکه توزیع شما خیلی قدیمی هست , این بسته برای suse 9.2 وجود نداره ! بهتره که سیستمتون رو به یک توزیع جدیدتر ارتقا بدید.

خروجی این دستور رو اینجا بگذارید :

fun
07-12-2008, 21:01
با تشکر از شما:
linux:/home/mohammad/Desktop/Songbird_1.0.0-860_linux-i686/Songbird # ./songbird
././songbird-bin: error while loading shared libraries: libstdc++.so.6: cannot open shared object file: No such file or directory

sudotux
07-12-2008, 21:49
تنها موردی که به ذهنم میرسه , همینه :

تا اونجایی که من جستجو کردم , به دلیل اینکه توزیع شما خیلی قدیمی هست , این بسته برای suse 9.2 وجود نداره ! بهتره که سیستمتون رو به یک توزیع جدیدتر ارتقا بدید.