PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويندوز Xpو آفيس

ali emami
02-12-2008, 11:36
با سلام و خسته نباشيد خدمت همه همكاران و دوستان
از اينكه عضو اين سايت شدم خيلي خوشحالم اميدوارم كه بتوانم از اين سايت استفاده لازم و كافي را ببرم
درخواستي داشتم و اگر امكاندارد بتوانيد كمكم كنيد من امسال مي خواهم در مقطع پيش دبستاني و ابتدايي در مورد كامپيوتر تدريس كنم ولي خيلي مي ترسم كه اين وظيفه اي كه به عهده من گذاشتن نتوانم بربيايم از شما ميخواستم مرا بيشتر راهنمايي و كمكم تا بتوانم به نوگل هاي عزيز ياد دهم و درخواستم اين است كه در مورد آموزش ويندوز Xp همراه با تصاويرو اشكال آنها و همچنين در مورد آموزش آفيس بطورساده (همراه با شكل) كه بچه ها بفهمند مطالبي را برايم ارسال كنيد اگر امكان دارد اين مطالب را به ايميلم ارسال كنيد .از شما عزيزان ممنون و سپاسگذارم.

emami.r2007@gmail.com

king emperor
03-12-2008, 01:52
عضويت شما را تبريك عرض مي كنم

اما اگه من جاي شما بودم براي انها از برنامه هاي تفريحي و سرگرمي كودكان شروع مي كردم مانند گلهاي بهشت و ... (آخه من موندم بچه ي كه هنوز فارسي بلد نيست چه جوري مي خواد با كامپيوتر كار كنه نه بلد بخونه)

بعدش كار با نرم افزار Paint را يادشون بده

ديگه بيشتر از اين نميشه از نوگل هاي عزيزتان توقع داشت

موفق باشي

هر كاري كردي ما را هم در جريان بزار

iammahdi
03-12-2008, 18:52
خب البته کاری خیلی خوبیه ...
خب بچه ها فکر و خیال ندارن و بهتر می تون چیزی یاد بگیرن اما با بازی بازی ...
چیزی که الان داره باب می شه مثل آموزش زبان تو قبل از دبستان ...کار خیلی خوبیه ...
اما نباید زیاد سنگین باشه ...
اما به نظر من مهمتر از نرم افزاری که بتونه یه کمکی برای کسی که داره تدریس می کنه بشه اون نحوه آموزشی هست که بکار می گیره ...
البته آموزش ویندوز رو می شه کاری کرد اما آفیس تدریسش واسه بچه های پیش دبستانی خیلی سخته الان واسه بزرگتر ها اکسس شده یه چیزه سخت اون که واسه بچه ها ست ...
منم با این موافقم که با نرم افزار هایی که توش آهنگ و نقاشی و بازی هست آموزش ویندوز شروع بشه بهتره ...

djsystem
04-12-2008, 13:39
اگه لینکی گیر بیارم میزارم ولی کتابهای خود اموز بهترین منبع میتونه باشه چون همش شکله و فقط چیزهای لازم رو توش گذاشتن و حجم هم کمه و میشه تو 2 یا 23 روز تمومش کرد