PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رندر های bmw m5

SSS_HHH_OOO
01-12-2008, 23:32
سلام به همه..
میخوام تو این تاپیک هرچی رندر از ماشین bmw که ساختم میگیرم اینجا بذارم برای نظر سنجی..
این اولین رندر منه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وایر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadi665
01-12-2008, 23:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای تو زندگیت ، شهـــــــــــــــــــــــ ـاب

این چیه دیگه

شهاب اگه همین الآن فایلو با متریالش قلوپی برام پ خ نکنی میدم بنت کننا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از این رندرا موخوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SSS_HHH_OOO
01-12-2008, 23:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای تو زندگیت ، شهـــــــــــــــــــــــ ـاب

این چیه دیگه

شهاب اگه همین الآن فایلو با متریالش قلوپی برام پ خ نکنی میدم بنت کننا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از این رندرا موخوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31:
هادی به روح اعتقاد داری؟:31:
:31::31:
مخلصیم

hesam_g59
02-12-2008, 00:01
ووووووووووووووووووااااااا ااااااااااااااااااااااایی ییییییییییییییییییییی
شهااااااااااااااااااااااا اب
بابا.....آخ آخ...یکی منو بگیره
سکته هه ......اه...رد شد...
شهاب؟ خودتی؟من فک کردم عکس کاتالوگ ب ام و خودتو گذاشتی....
آفرین
عالیه
....................
شهاب جان...رینگاشو عوض کن....جون حسام..این تن ...

SSS_HHH_OOO
02-12-2008, 00:04
ووووووووووووووووووااااااا ااااااااااااااااااااااایی ییییییییییییییییییییی
شهااااااااااااااااااااااا اب
بابا.....آخ آخ...یکی منو بگیره
سکته هه ......اه...رد شد...
شهاب؟ خودتی؟من فک کردم عکس کاتالوگ ب ام و خودتو گذاشتی....
آفرین
عالیه
....................
شهاب جان...رینگاشو عوض کن....جون حسام..این تن ...
ای بابا...بچه ها روشهای جدید برای اسکل کردن پیدا کردنا:31::31:
ممنون حسام جون..رینگش رو چه شکلی کنم؟؟؟

sarina_sh
02-12-2008, 00:37
سلاملکم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منو به زور آوردن اینجا که نظر بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل میشه گفت خدا نصفت کنه با این کار قشنگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه چیش عالی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0nd@ct0r
02-12-2008, 00:58
سلام رفیق
خیلی خوب شده

3dforyou
02-12-2008, 08:48
من که نمیدونم چی بگم.
راستش کوپ کردم خیلی عالی شده:15::15:
مخصوصا نورپردازی و رندر و متریال
لطفا در مورد متریال یه توضیح بده دستت درد نکنه - کارت حرفه ای شده
و حالا اشکالات

Farzad.wow
02-12-2008, 10:27
شهاب ديگه خصيص نشو ديگه ............. يه چيز ديرباره رندر و متريال بگو نامرد ونورات ...................... خيييييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييييييييي يييييييييييييييييييلللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللليييييييييييييي يييييييييي
خدا شده ... ناقلا چي كار ميكني اينجور بچه هارو مي كفوني ...............
الان بهت بگم اگه نگي باهات قهرم ...:دي

rozhan_8915
02-12-2008, 10:29
oO
عــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــالـــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــی شده
این رندرا یاد ما هم بده
فقط ای آقای 3dforyou راست میگه مخصوصا" اون کنار در تو چشم میاد...

hesam_g59
02-12-2008, 10:46
رینگاشو عسیسم....مثل اون عکسهایی که برات گذاشتم ...یه کم باید تو رفته باشه....
بینم nfs -undercover بازی کردی؟ قسمت تیونینگش...جایی که رینگ انتخاب میکنی...دیدی یه قسمت..رینگ رو میبره تووو....همونطوری
اگه عکس هم نداری برو این سایت
netcarshow.com

J U N I P E R
02-12-2008, 11:01
خيلي عالي شده شهاب!
آخرم رينگشو يه جور ديگه زدي:31:
ولي جدا حرف نداره!
فقط مارك bmw جلوي ماشين و اون ميله ي بين شيشه در عقب و جلو يه كم تيره شده فكر كنم...
خسته نباشي استاد!

/.,mnb
02-12-2008, 11:49
سلام.

واقعا قشنگ شده. فقط یه مقدار زیادی شیشه سید به نظر می اد.

موفق باشید

Tamirat.laptop
02-12-2008, 12:59
سلام شهاب باچی رندر گرفتی

با رندر Brazil نیست ؟

b3dnet
02-12-2008, 16:52
سلام شهاب جون حرفی برای گفتن ندارم
ایولا داداش
کارت حرف نداره
خیلی عالی شده چه کردی
خیلی حرفه ای کار میکنی
رندرت عالی شده
متریال و نور پردازی هم به همین اندازه
شهاب جون اگه تونستی در مورد متریال و شیوه ی نور پردازی یه آموزش هم بزار...
این رندره اولت که عالی شده چه برسه به بقی...

SSS_HHH_OOO
02-12-2008, 17:47
ممنون از همه دوستان...
خوب در مورد متریال میگم...
متریال این ماشین یه carpaint خود منتال ری هست..... فقط من specular weight رو گذاشتم رو یک همین...البته flakes رو هم 0 کردم..

خوب برای نور من یه سری نور فتومتریت تو صحنه قرار دادم..بعد شروع کردم به تکون دادن این نورها (حدود 6 تا نور) تا جایی که بازتاب نور تو سطح بدنه قشنگ بشه..دونه دونه نورها رو تکون میدادم...البته برای این کار یه متریال arch design به ماشین دادم تا تو viewport تاثیر نور رو، رو ماشین ببینم....بعد هم که رندر کردم.....
کلش همین بود...

afey
02-12-2008, 18:07
خيلي عالي شده آفرين ولي انصافا كار ت خيلي درسته

Borhan72
02-12-2008, 20:41
مععععععععععععععععععععععع:1 8:
خيلی ....:18:
شهاب جدآ رندرت چيزه... نميدونم چی بگم...
هر چی بگم زدم تو سرش...
جدآ گل كاشتی...
به نظر من جاش تو گالری سايته...
باور كن...

SSS_HHH_OOO
03-12-2008, 10:05
خيلي عالي شده آفرين ولي انصافا كار ت خيلي درسته

مععععععععععععععععععععععع:1 8:
خيلی ....:18:
شهاب جدآ رندرت چيزه... نميدونم چی بگم...
هر چی بگم زدم تو سرش...
جدآ گل كاشتی...
به نظر من جاش تو گالری سايته...
باور كن...

ممنون ..... لطف دارید:11::11::11:

armin66
03-12-2008, 18:40
شهاب جان تاپیک ترکید با این کارت دمت گرم پسر

P30SERVER
03-12-2008, 20:22
رندر بسی خفن بیده. اگه اون اشکالای مدلینگ نبودن دیگه میترکوند. البته رندر هم هنوز جای کار داره. متریال خیلی توپ شده . در ضمن یه توضیحی در مورد جای قرار گرفتن و نوع لایت ها بزار. مرسی.

rezamental
04-12-2008, 12:21
نههههه
یعنی تو ایرانم از این کارا هست؟؟
جلوه نورت رو خوب شناختی .
با این شناختت از نور و تاثیرش تو فضا خیلی میتونی موفقتر باشی و سری بینه سرها تو ایران

mohsen770
05-12-2008, 01:19
آفرین....

(چقدر عمیق بود ...!)

Farzad.wow
06-12-2008, 11:09
مرسی تاتوریا خارجی نداری ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟