PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سامسونگ 10 ميليون گوشي با دوربين 5 مگاپيكسلي فروخت !

mobin
01-12-2008, 20:29
خبرگزاري فارس: شركت سامسونگ بر پايه آخرين مطالعات خود در بازارهاي جهاني اعلام كرد كه تاكنون بيش از 10 ميليون گوشي كه به دوربين ديجيتالي 5 مگاپيكسلي مجهز بوده‌اند را فروخته است.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از CNet، سامسونگ در اين بررسي‌ گسترده نشان داد كه علت خريد گوشي‌هاي مجهز به دوربين ديجيتالي 5 مگاپيكسلي چه بوده است و هدف كاربران از خريد اين گوشي‌ها را چه عاملي تشكيل مي‌داده است.

به گفته كارشناسان سامسونگ، برخي از كاربراني كه اين گوشي‌ها را خريداري كرده‌اند، توجهي به دوربين آن نداشته‌اند و كارايي ديگر اين محصولات توجه آن‌ها را به خود جلب كرده است.

در اين ميان، بيشتر كاربران هدف خود را استفاده از دوربين ديجيتالي باكيفيت اعلام كرده‌اند. اين درحالي است كه آن‌ها در طول هفته به صورت محدود از دوربين 5 مگاپيكسلي خود استفاده مي‌كنند و توانايي به كارگيري همه قابليت‌هاي دوربين را نيز ندارند.

شركت كره‌اي سامسونگ اعلام كرده است كه در سال 2009 ميلادي بيش از 150 گوشي جديد را توليد و روانه بازار خواهد كرد.

Vallio
03-12-2008, 08:54
حالا هی برین بگین نوکیا ... ( من که شاید ان هشتاد و یک هشت گیگمو فروختم رفتم اون 8 مگا رو خریدم ) البته من قبلا تمام گوشیام سامسونگ بود ... ؟!