PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای انجام پروژه درسی

mani4779
01-12-2008, 15:41
سلام

میخواستم از اعضای انجمن در خواست کنم که اگه میتونن و زحمت نمیشه توضیحات زیر رو بخونن و پروژه رو درست کنن.
استادمون پروژه زیر رو بهمون داده که انجام بدیم ولی متاسفانه اون قدر خوب توضیح داده درسشو که همه همکلاسیان توش موندن
از اعضای انجمن میخواستم که اگه ممکنه یه زحمتی بکشن.
اجرتون با خدا

توضیحات تکمیلی پروژه:

ساختن پایگاه داده در DBMS – قسمت اول

* - با استفاده از phpmyadmin پایگاه داده هایی طراحی نمایید که خواست های زیر را برآورده نمایند:
1- پایگاه داده مربوط به یک ISP است و مربوط به بخش Accounting است .
2- قرار است اطلاعات مربوط به کارت های خریداری شده در جداول پایگاه داده نگهداری شوند.

اطلاعات :
- نام کاربر
- رمز عبور
- Caller ID (شماره تلفنی که با آن کاربر به شبکه متصل میشود )
- اعتبار باقیمانده قبل از برقراری ارتباط
- مدت برقراری ارتباط
- اعتبار باقیمانده پس از برقراری ارتباط
- توجه(اعتبار همه کارت ها در فیلدی به نام credit مشخص شده است . اعتبار های موجود 2 و 5 و 10 ساعته با قیمت های 1000 تومان ، 2000 تومان و 4000 تومان باشد. )
- کلیدها را مشخص کنید ! (کلیدهای کاندید ، اصلی و super key در صورت وجود هر کدام )
- جداول باید تا سطح BCNF نرمال سازی شوند. (این نرمال سازی را در یک فایل word قدم به قدم نمایش دهید )

...........
پروژه باید همراه با کامنت و از آپاچی استفاده شود.

اسم فایلها هیچ فرقی نمیکنه. هر جور که راحت بودین.
صمیمانه تشکر میکنم:11:

pouya92
01-12-2008, 23:45
من که متوجه نشدم !!

اطلاعات :
- نام کاربر
- رمز عبور
- مدت برقراری ارتباط
- توجه(اعتبار همه کارت ها در فیلدی به نام credit مشخص شده است . اعتبار های موجود 2 و 5 و 10 ساعته با قیمت های 1000 تومان ، 2000 تومان و 4000 تومان باشد. )
- کلیدها را مشخص کنید ! (کلیدهای کاندید ، اصلی و super key در صورت وجود هر کدام )
- جداول باید تا سطح BCNF نرمال سازی شوند. (این نرمال سازی را در یک فایل word قدم به قدم نمایش دهید )الان میشه بگی همه اینارو تو یه table بزاریم مشکلت حله یا باید یه سامانه طراحی کنی؟
بیشتر توضیح بده

taia
02-12-2008, 08:17
اطلاعات :
- نام کاربر
- رمز عبور
- مدت برقراری ارتباط
- جداول باید تا سطح BCNF نرمال سازی شوند. (این نرمال سازی را در یک فایل word قدم به قدم نمایش دهید )

...........
پروژه باید همراه با کامنت و از آپاچی استفاده شود.

دقیقا خیلی گنگ توضیح دادید.
این بیشتر شبیه یک پروژه ی کاغذی هست و نهایتا یک table و ۴ - ۵ تا هم column ولی شما گفتید از آپاچی استفاده بشه! آپاچی برای چی؟!‌ یعنی می خواهید یک سرویس کامل تحت وب طراحی کنید؟ با زبان PHP؟
به نظرم خیلی ساده است،‌ کافی در همین انجمن کمی مطالعه کنید در مورد ورود کاربران که تا بخواهید بحث هست و در مورد بقیه مسائل هم توضیحات هست شاید فقط قسمت گرفتن شماره ی تماس کاربر کمی براتون گنگ بمونه که تا اون موقع که رسیدید بگید تا توضیحات رو دوستان بگویند.
موفق باشید.

mani4779
02-12-2008, 15:17
سلام
خیلی ممنون از توجه شما دوستان اقا پویا و دوست عزیز taia
دقیقا" همون توضیحی که داده بودو من اینجا برا راهنمایی گذاشتم.

خدمت اقا پویا:
اگه با یه table همه چیز حل میشه و میشه این کار ها را افتاد باز حرفی نیس.
فقط مهم اینه که همین چیزی رو که گفته وقتی توی کلاس اجرا کرد بشه جواب داد و مشکلی پیش نیاد.:46:

در جواب دوست عزیز Taia:
فکر کنم دقیقا" همین که گفتین یه table و ۴ - ۵ تا هم column درست باشه:46:
ولی فکر کنم اون قسمت آپاچی ایناش فقط منظورش موقع اجرا اینا باشه.
ولی دوست عزیز من اگه کامل میدونستم و مشکلی نداشتم کل پروژه رو اینجا مطرح نمیکردم.:41:

بازم ممنون از لطفتون. اگه شدنیه که با یه Tbale اینا حل بشه و پروژه جواب بده یه کمکی کنین.:11:

jandedy
05-12-2008, 16:42
سلام
خیلی ممنون از توجه شما دوستان اقا پویا و دوست عزیز taia
دقیقا" همون توضیحی که داده بودو من اینجا برا راهنمایی گذاشتم.

خدمت اقا پویا:
اگه با یه table همه چیز حل میشه و میشه این کار ها را افتاد باز حرفی نیس.
فقط مهم اینه که همین چیزی رو که گفته وقتی توی کلاس اجرا کرد بشه جواب داد و مشکلی پیش نیاد.:46:

در جواب دوست عزیز Taia:
فکر کنم دقیقا" همین که گفتین یه table و ۴ - ۵ تا هم column درست باشه:46:
ولی فکر کنم اون قسمت آپاچی ایناش فقط منظورش موقع اجرا اینا باشه.
ولی دوست عزیز من اگه کامل میدونستم و مشکلی نداشتم کل پروژه رو اینجا مطرح نمیکردم.:41:

بازم ممنون از لطفتون. اگه شدنیه که با یه Tbale اینا حل بشه و پروژه جواب بده یه کمکی کنین.:11:

يك پيغام خصوصي به دوست عزيز Bill Gates ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن مشكل حل مي شود . //:10:

mani4779
05-12-2008, 18:11
يك پيغام خصوصي به دوست عزيز Bill Gates ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن مشكل حل مي شود . //[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما قبل از ارسال 10 مطلب ( گفتگو) در انجمن ،امکان ارسال پیغام خصوصی را ندارید !

چیکار کنم :41::41: یکی از دوستان php کار یه لطف کنه به خدا باید یکشنبه تحویلش بدم :41: