PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای ساختن welcome screen در tuneup utilities

hamid_Y2K
01-12-2008, 04:13
سلام دوستان
البته من نرفزار logon studio رو دارم ولی خوب کاره نمیکنه آگه نرم افزار دیگه ای هست ممنون میشم بزارید
ممون

huti_421
01-12-2008, 14:19
با استفاده از TuneUp رو تو این پست توضیح دادم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای Logon Screen هم گزینه ی کناریه صفحه اولیس معلومه

hamid_Y2K
02-12-2008, 03:58
با تشکر از شما باید بگم :46:
از نسخه TuneUp Utilities 2008 استفاده می کنم و ببخشید اگه منظورمو درست بیان نکردم از welcom screen :41:
ولی اون لینکی که معرفی کردید مال ساختن بوت اسکرین می باشد ولی من می خوام logon screen درست کنم که فکر کنم با خود TuneUp Utilities 2008 نمیشه درست کرد حالا برنامه ای هست که این کا رو بکنه؟
ممنون:40:

khelane
02-12-2008, 11:44
دوست عزیز با برنامه resource hacker میتونی لوگو رو هک کنی ابتدا باید این برنامه رو بازکنی بعدا" فایلی به اسم ntoskrnl.exe در سیستمک 32 ویندوزت رو بکاپ بگیر و بعدا" بازش کن بعدا" همه چیز میاد روبرو شما فقط باید یه کم حوصله داشته باشی

hamid_Y2K
02-12-2008, 14:24
پاسخ پست پایین
من منظور شما رو متوجه شدم جناب huti_421 ولی منظور من اینه که بتونم خودم یک logon screen سفارشی بسازم.
در این برنامه برای ساختن بوت اسکرین سفارشی گزینه ای وجود داره همون طور که گفتین ولی برای ساختن logon screen وجود نداره .
اون عکس هایی هم که شما گزاشتید فقط برای وارد کردن logon Screen کاربرد داره که من از سایت خود همین tune up چند تا logon screen دانلود کردم و از اون ها خیلی وقت که استفاده میکنم .
برای همین هم در خواست نرم افزار رو دادم که ببینم برنامه ای هست که بتونه logon screen بسازه که در tuneup وارد بشه و کار کنه
البته همون طور که قبلا گفتم برنامه Logon studio درست می کنه و وارد tune up هم میشه ولی وقتی switch User می کنم می بینم
که خراب کار میکنه البته من با resource hacker که دوست بالایی گفتن قبلا کار کردم ولی نتیجه دلخواه رو نداده
با تشکر از شما دوستان عزیز

huti_421
02-12-2008, 16:06
یعنی واقعا تو اون عکس و اصلا به پست من دقت نکردید ؟ گفتم گزینه ی کناریش برای تغییر Logon Screen هست

بفرمایید این هم دیگه عکس خودش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بعد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Have Good Time :-x

hamid_Y2K
02-12-2008, 19:27
سلام دوستان
اینم عکس ها یی از logon screen که در ست میکنم که در خود برنامه درست نشون میده ولی وقتی save and apply می زنم قسمت پایینش خراب میشه

حالا من می خوام یکی مثل این درست کنم باید چیکار کنم هان :31::11:

huti_421
02-12-2008, 20:03
سلام دوستان
اینم عکس ها یی از logon screen که در ست میکنم که در خود برنامه درست نشون میده ولی وقتی save and apply می زنم قسمت پایینش خراب میشه

حالا من می خوام یکی مثل این درست کنم باید چیکار کنم هان :31::11:

سایز تصویرتون با رزولوشن مانیتورتون همخونی نداره !!!

hamid_Y2K
03-12-2008, 03:48
یعنی چی؟ :13:
آقا شما بگو من هر کاری کردم نشد رزولوشن تصویر من 768*1024 عکس با سایز مساوی کم و بیشتر از اینم گزاشتم بازم اون قسمت Turn off Computer سفید نشون داده میشه؟
دیگه چی کار کنم من:19: