PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب با notepad

ofoqe
30-11-2008, 23:10
سلام
خدمت دوستان عارضم که من یه سری البته زیاد notepad داشتم که داخلش کلی محتویات بود البته برای یه برنامه هست یعنی یه برنامه هستش تحت داس البته که یه سری اطلاعات داخلش می نویسیم که اون در اخر در یه notepad ذخیره میکنه غرض اینکه من این notepad ها رو طبق معمول همیشگی یه کپی کردم در یه درایو دیگه به دلائلی اما فردایی که رفتم اونا رو باز کنم دیدم در عین ناباوری اون notepad ها یه سریشون داخلشون اطلاعات داره اما یه سریشون نداره و جالب اینجاست که اونایی که داخلشون خالیه فایلشون حجم اطلاعاتیشونو داره یعنی روش زده مثلا 34kb اما وقتی باز میکنم خالیه
به نظر دوستان عزیز علت چیه ؟؟ و ایا راهی برای درست کردنش وجود داره یا نه ؟

gog2000
04-12-2008, 09:57
احتمالا فارسي داخلشون تايپ كرده بودي و هنگام ذخيره utf8 را انتخاب نكردي ايا مشكل همينه يا نه؟؟؟؟

ofoqe
04-12-2008, 23:51
سلام دوست عزیز
نه ... ببینید من داخل نوت پد چیزی نمینویسم یه برنامه هستش که من داخلش مینویسم و اون در اخر توی نوت پد ذخیره میکنه ...

Reza Azimy_RW
05-12-2008, 00:52
مشکل شما اینه :
اول ....
ببخشید یادم رفت !!!
یادم اومد حتما میگم

gog2000
05-12-2008, 12:19
سلام دوست عزیز
نه ... ببینید من داخل نوت پد چیزی نمینویسم یه برنامه هستش که من داخلش مینویسم و اون در اخر توی نوت پد ذخیره میکنه ...

پس مشكل از اون برنامه است شما بايد داخل اون برنامه ببينين مشكل كجاست

king emperor
06-12-2008, 23:38
دوست عزيز برا ي اطمينان بيشتر از صحت فايلهات اونها را با word pad ويا word باز كن. ببين چي ميشه

ofoqe
09-12-2008, 00:27
سلام
این کارم انجام دادم اما جواب نداد یعنی درست نشد که نشد
یعنی چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟ بازم کسی نظری داره ؟؟؟

ofoqe
09-12-2008, 00:29
سلام
این کارم انجام دادم اما جواب نداد یعنی درست نشد که نشد
یعنی چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟ بازم کسی نظری داره ؟؟؟

s2010
09-12-2008, 00:31
سلام
خدمت دوستان عارضم که من یه سری البته زیاد notepad داشتم که داخلش کلی محتویات بود البته برای یه برنامه هست یعنی یه برنامه هستش تحت داس البته که یه سری اطلاعات داخلش می نویسیم که اون در اخر در یه notepad ذخیره میکنه غرض اینکه من این notepad ها رو طبق معمول همیشگی یه کپی کردم در یه درایو دیگه به دلائلی اما فردایی که رفتم اونا رو باز کنم دیدم در عین ناباوری اون notepad ها یه سریشون داخلشون اطلاعات داره اما یه سریشون نداره و جالب اینجاست که اونایی که داخلشون خالیه فایلشون حجم اطلاعاتیشونو داره یعنی روش زده مثلا 34kb اما وقتی باز میکنم خالیه
به نظر دوستان عزیز علت چیه ؟؟ و ایا راهی برای درست کردنش وجود داره یا نه ؟
به احتمال زیادخصلت پنهان گرفتندازحالت پنهان درشون بیار:11:

king emperor
09-12-2008, 00:32
شما مطمئنيد كه قبل از كپي كردن داخل آنها اصلا چيزي بوده؟؟

king emperor
09-12-2008, 00:34
به احتمال زیادخصلت پنهان گرفتندازحالت پنهان درسون بیار

دوست من مشكل رفيقمان با خود فايلها نيست با محتواي درون فايلهاست(جاي ديگه اين رو نگو)