PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرفتن image بعد از مدتی

sanam.b
30-11-2008, 22:59
با سلام به همه دوستان
من معمولا
بعد از نصب ویندوز و برنامه های لازم از درایو بوت ایمیج می گیرم اما برای یک کامپیوتر نتونستم ایمیج رو بگیرم مدتی (حدود دو هفته ) از نصب اون گذشته .
حالا نمی دونم کاربران اون سیستم چقدر بلا سر اون ویندوز آوردند. به نظر شما اگه من کامپیوتر رو سیستم ریستور کنم ویندوز به حالت اولیه برمی گرده یا اینکه دوباره باید اونو نصب کنم(برای گرفتن ایمیج)؟

moslem.b
01-12-2008, 00:45
دوباره نصب کن خیال خودت رو راحت کن سیستم ریستور همه چیو به حالت اولش بر نمیگردونه اکثر مواقع ضعیف کار می کنه

البته اینم بگم یه بار یه درایو خراب شده رو برا من برگردوند :18:

iammahdi
03-12-2008, 19:08
ببین من که از سیستم ریستوریه ویندوز خیری ندیدم...
بعضی وقتا که اصلا" تغییرات رو اعمال نمی کنه بعضی وقتام یه کوچولو عوض می کنه ...

از این به بعد با نورتون گست ایمیج بگیر ...
از اول یه ویندوز نصب کن بعد برنامه هایی که لازم داری رو هم نصب کن بعد آنتی ویروس و نرم افزار هاتو آپدیت کن بعد از اون می تونی
از اون درایویی که ویندوز و برنامه های کاربردی رو روش نصب کردی یه ایمیج بگیری و اون رو روی یه دی وی دی یا تو یه درایو دیگه بریزی بعد که
ویندوزت خراب شد یا ویروسی شد در عرض چند دقیقه می تونی اونو ریستوری کنی و ویندوز مثل همون روزی می شه که ازش ایمیج گرفتی ...

البته این ایمیج گرفتن رو می تونی رو همه درایو هات اعمال کنی ولی من این کار و نمی کنم چون مثلا" ممکنه بعد از اینکه از کله درایو هات ایمیج گرفتی فرداش یه فایله مهم یا یه آهنگ بریزی مثلا" رو درایو e بعد که ریستوری کردی اون فایلا و آهنگایی که بعد از ایمیج ریختی پاک می شه (البته پاک که نمی شه چون بر می گره عقب اون فایل هاتم نیست چون موقع ایمیج گرفتن نبود )

نرم افزار نورتن گست رو که تهیه کردی آموزشش تو همین فروم یا کلا" تو اینترنت پیدا می شه...
بازم میگم به سیستم ریسترویه ویندوز اعتماد نکنید ...