PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه حلی برای کپی dvd

carnation
30-11-2008, 20:15
سلام

راه حلی برای کپی کردن دی وی دی های اصلی که چند فیلم توش هست دارین؟ چون حجمش بالاست اصلا تو یک dvd جا نمیشه!! چاره ای داره؟ تقریبا 8 گیگ

huti_421
30-11-2008, 21:12
سلام

راه حلی برای کپی کردن دی وی دی های اصلی که چند فیلم توش هست دارین؟ چون حجمش بالاست اصلا تو یک dvd جا نمیشه!! چاره ای داره؟ تقریبا 8 گیگ

راهش اینه که فایل های تصویری رو به فرمت های کم حجم تر مثل DivX تبدیل کنید ( هر فیلم میشه 700 مگابایت + زیرنویس ) بعد اونها رو دوباره توی DVD رایت کنید :

به اولین پست این تاپیک مراجعه کنید و از نرم افزار های مربوط به DivX استفاده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

carnation
30-11-2008, 21:27
راهش اینه که فایل های تصویری رو به فرمت های کم حجم تر مثل divx تبدیل کنید ( هر فیلم میشه 700 مگابایت + زیرنویس ) بعد اونها رو دوباره توی dvd رایت کنید :

به اولین پست این تاپیک مراجعه کنید و از نرم افزار های مربوط به divx استفاده کنید :

توی این دی وی دی فیلم ها جدا نیست ها! یعنی فلدر جدا نداره اصلا! با همون نرم افزاره میشه؟

carnation
30-11-2008, 21:36
من پک این conventor ها رو دارم ولی زیاد بهش وارد نیستم از اینا میشه استفاده کرد؟

mpeg4 direct maker , Dvix creat bundle

huti_421
30-11-2008, 21:36
توی این دی وی دی فیلم ها جدا نیست ها! یعنی فلدر جدا نداره اصلا! با همون نرم افزاره میشه؟

یعنی یه فایل که فرضا 12 ساعته ؟ :18::31:

نمیشه که عزیز :دی

شما وقتی از DVD Ripper ها استفاده کنی فایل رو میتونی انتخاب کنی و اون رو به فرمت مورد نظرت تبدیل کنید ...

بر فرض مهال هم اگه 12 ساعت یه سره باشه بازم باید تبدیل کنید و بعد با نرم افزار های Cutter اون فایل رو به قطعات مورد نظرتون برش بزنید !!!

این نرم افزار که مطمئنم با انتخاب فایل اون DVD رو Rip می کنه :

Xilisoft DVD To DivX Converter v4.0.95.1207

carnation
30-11-2008, 21:46
یعنی یه فایل که فرضا 12 ساعته ؟ :18::31:

نمیشه که عزیز :دی

شما وقتی از dvd ripper ها استفاده کنی فایل رو میتونی انتخاب کنی و اون رو به فرمت مورد نظرت تبدیل کنید ...

بر فرض مهال هم اگه 12 ساعت یه سره باشه بازم باید تبدیل کنید و بعد با نرم افزار های cutter اون فایل رو به قطعات مورد نظرتون برش بزنید !!!

این نرم افزار که مطمئنم با انتخاب فایل اون dvd رو rip می کنه :

Xilisoft dvd to divx converter v4.0.95.1207

فایل های جدا هست ولی اینطوری نیست که فایل های یک فیم در یک فولدر جدا باشه!! و قاطیه! مثلا هر کدوم رو که ران میکنم و بعد میبندم و یکی دیگه رو ران میکنم از همون فیلم قبلی نشون میده!!

دوست خوبم لینکش کار نمیکنه!!؟

huti_421
30-11-2008, 21:52
فایل های جدا هست ولی اینطوری نیست که فایل های یک فیم در یک فولدر جدا باشه!! و قاطیه! مثلا هر کدوم رو که ران میکنم و بعد میبندم و یکی دیگه رو ران میکنم از همون فیلم قبلی نشون میده!!

دوست خوبم لینکش کار نمیکنه!!؟

بله دیگه مثل همه ی dvd ها !!! منم به شک انداختید !!!

بله پس همین نرم افزار به کارتون میاد !!!

لینک هم چک کردم ( دوباره ) سالم بود ! :40:

carnation
30-11-2008, 22:10
بله دیگه مثل همه ی dvd ها !!! منم به شک انداختید !!!

بله پس همین نرم افزار به کارتون میاد !!!

لینک هم چک کردم ( دوباره ) سالم بود ! :40:

بلی درست بود:11: ممنون . الان با این کانونتور بازم فکر نمیکنم توی یه سی دی جا بشه ؟! چیکار کنم؟

carnation
30-11-2008, 22:36
ممنون دوست خوبم

x_2007
30-11-2008, 22:38
بلی درست بود:11: ممنون . الان با این کانونتور بازم فکر نمیکنم توی یه سی دی جا بشه ؟! چیکار کنم؟

Ashampoo Movie Shrink and Burn فشرده سازی فیلم های با حجم بالا با بهترین کیفیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

carnation
01-12-2008, 18:51
Ashampoo Movie Shrink and Burn فشرده سازی فیلم های با حجم بالا با بهترین کیفیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من همین رو دانلود کردم ولی فایل های با فرمت avi رو نشون نمیده!! که میخوام فشردشون کنم!