PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 سوال در مورد تجهيزات اينترنتي پر سرعت و نحوه انجام آن

Ship Storm
12-01-2006, 06:43
با سلام
باسلام خدمت كليه عزيزاني كه به اين تاپيك مراجعه كردند
سوالي داشتم درمورد تجهيزات اينترنت پرسرعت كه امروزه رايج شده است
سوال بنده اين است كه تجهيزاتي كه ما براي ايجاد يك چنين كاري احتياج داريم جمعا حدود چقدر هزينه دارد و همچنين بنده اطلاعي در مورد وجود داشتن چنين خطوطي با سرعت 56 كيلوبايت ندارم ولي چنانچه همچين خطوطي وجود داشته باشد مورد اول(56 كيلوبايت) و چون خودم مي دانم كه خطوط 128 كيلو بايت وجود دارد در صورت موجود نبودن مورد اول مورد دوم(128 كيلوبايت)را ساپورت كند و توضيح كاملي در خصوص(طريقه درخواست /دريافت مجوز و ...) اين كار ميخواستم .
همچنين سوالي ديگر داشتم در مورد آي اس پي ها كه براي راه اندازي چنين كاري
1-هزينه كامل آن چقدر است
2-چه كارهايي بايد انجام بگيرد تا مجوز آن را صادر كنند
3-آيا محلي كه براي چنين كاري در نظر ميگيريم شرايط خاصي دارد ويا اينكه نه هيچ شرايطي ندارد و در هرجا كه بخواهيم مي توانيم چنين كاري را انجام دهيم منظورم اين است كه محيط آيا بايد تجاري باشد يا مسكوني ويا فرقي نمي كند .

Ship Storm
19-01-2006, 13:55
البته از توجه بيش از اندازه شما به اين موضوع كمال تشكر را دارم

Meisam
19-01-2006, 15:20
سلام دوست عزیز ...

شما تاپیک خودتون رو در انجمن غيرمرتبط با موضوع مطرح نموديد ...
من تاپيك را به انجمن وب و اینترنت منتقل ميكنم ... دوستان ما در این انجمن بهتر میتونند به شما کمک کنند.
لطفا در انتخاب انجمن مورد نظر برای ایجاد تاپیک جدید بیشتر دقت کنید . :happy:

ممـنــون :)
مـیـثــم

Gilopa
19-01-2006, 15:37
با سلام
باسلام خدمت كليه عزيزاني كه به اين تاپيك مراجعه كردند
سوالي داشتم درمورد تجهيزات اينترنت پرسرعت كه امروزه رايج شده است
سوال بنده اين است كه تجهيزاتي كه ما براي ايجاد يك چنين كاري احتياج داريم جمعا حدود چقدر هزينه دارد و همچنين بنده اطلاعي در مورد وجود داشتن چنين خطوطي با سرعت 56 كيلوبايت ندارم ولي چنانچه همچين خطوطي وجود داشته باشد مورد اول(56 كيلوبايت) و چون خودم مي دانم كه خطوط 128 كيلو بايت وجود دارد در صورت موجود نبودن مورد اول مورد دوم(128 كيلوبايت)را ساپورت كند و توضيح كاملي در خصوص(طريقه درخواست /دريافت مجوز و ...) اين كار ميخواستم .
همچنين سوالي ديگر داشتم در مورد آي اس پي ها كه براي راه اندازي چنين كاري
1-هزينه كامل آن چقدر است
2-چه كارهايي بايد انجام بگيرد تا مجوز آن را صادر كنند
3-آيا محلي كه براي چنين كاري در نظر ميگيريم شرايط خاصي دارد ويا اينكه نه هيچ شرايطي ندارد و در هرجا كه بخواهيم مي توانيم چنين كاري را انجام دهيم منظورم اين است كه محيط آيا بايد تجاري باشد يا مسكوني ويا فرقي نمي كند .

دوست عزيز اينترنت پر سرعت بحث مفصليه .شما بستگي داره از بين روشهاي متداول كدوم رو ميخواي.
مثلا كارت --- كه قيمتش از 80 تومان تا 100000 هستش و البته ما مدل هاي ارزون قيمت مد نظرمون وكارش از طريق ديش ماهوارست و سرعتش بته به اشتراك براي مثال 300 مگ براي استفاده (2 مگ در ثانيه تضمينه)
ولي اگه روشهاي ديگه ميخواي مثل adsl يا وايرلس هستش كه در نوع دوم شما احتياج به يك مودم خصوص براي اين كار داري .
بعد منظور ما چيه؟!شما الان اگه از مودم داري استفاده ميكني تا 56 kb حداكثر سرعتت.كه البته تقسيم بر تعداد پروسه ها ميشه .و اگه 128 kbمنظورت مثل كافي نت ها (dsl (اونم روش زياد جالبي نيست.

در مورد isp زياد اطلاع ندارم .ولي بايد مجوز داشته باشي .زير نظر مخابرات .
در حد توانم به صورت خلاصه توضيح دادم....

sa3er
19-01-2006, 15:44
نمونه ADSL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرم درخواست و ثبت نام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdy2021
19-01-2006, 15:51
ولي اگه روشهاي ديگه ميخواي مثل adsl يا وايرلس هستش كه در نوع دوم شما احتياج به يك مودم خصوص براي اين كار داري .
با تشكر از شما گيلوپا جان كه كار من راحت كردي ;)
اول كه هم اينترنت به روش adsl و هم روش wireless نياز به مودم خاص داره (البته لپتابها خودشون مودمwireless دارن)
ولي همونطور كه گيلوپا جان گفت بايد روش استفاده مشخص بشه و شهر(كه تهرانه) اونوقت ميشه قيمت دقيقش گفت

Ship Storm
19-01-2006, 18:02
از همه شما كمال تشكر را دارم

hidroojen
19-01-2006, 21:47
دوست عزيز سلام...
راستشو بخواي من از اين اينترنت پر سرعت يه خورده چيز بلدم.
داداشم اين كارارو مي كنه يعني اي اس پي راه ميندازه .به صورت واير لس.
تجهيزاتش اون جور كه من ديدم خرج بالايي نداره.
اون جور كه تو ذهن من مي آد يه ديش(يا دوتا در صورت سرعت بيشتري خواستن كه البته پول شارژي كه مي دين دو برابر مي شه يه ديش واسه سند(فرستادن) و يكي رسيو(دريافت) ) بعد يه دكل واسه ديش و ... كه سر جمع يه چيزي حدود 22000000 هزينه بر ميداره كه در صورت خريد از دبي ارزونتر ميشه.بعد هر ماه هم مقدار پولي واسه شارژ مي دين.120000 واسه مخابرات و بستگي به تعداد مشتري ها و درخواست خودت پول شارژ پرداختي به شركتي كه از اونجا اينترنت دريافت مي كني متغير است كا از 200 دلار تا 1500 دلار هست . اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم.
باباي

Ship Storm
20-01-2006, 13:03
دوست عزيز سلام...
راستشو بخواي من از اين اينترنت پر سرعت يه خورده چيز بلدم.
داداشم اين كارارو مي كنه يعني اي اس پي راه ميندازه .به صورت واير لس.
تجهيزاتش اون جور كه من ديدم خرج بالايي نداره.
اون جور كه تو ذهن من مي آد يه ديش(يا دوتا در صورت سرعت بيشتري خواستن كه البته پول شارژي كه مي دين دو برابر مي شه يه ديش واسه سند(فرستادن) و يكي رسيو(دريافت) ) بعد يه دكل واسه ديش و ... كه سر جمع يه چيزي حدود 22000000 هزينه بر ميداره كه در صورت خريد از دبي ارزونتر ميشه.بعد هر ماه هم مقدار پولي واسه شارژ مي دين.120000 واسه مخابرات و بستگي به تعداد مشتري ها و درخواست خودت پول شارژ پرداختي به شركتي كه از اونجا اينترنت دريافت مي كني متغير است كا از 200 دلار تا 1500 دلار هست . اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم.
باباي

اقا دمت گرم من هم همينرو ميخواستم