PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه پلیر می خوام که کیفیت صداش رویایی باشه

miladmc
29-11-2008, 11:50
سلام به عشق های خودم تو pC wORLD:40::40::40::40:
آقا یک کلمه کمک می خوام ! (مثل همیشه):5:
یه پلیر می خوام که کیفیت صداش رویایی باشه! یعنی نتونه توصیفش کنی (مثل خدا):8:
یه بچه هایی داشتن سرCreative Vision M کتک کاری می کردن!
به نظر خودم ZEN X-FI باحاله
یا چیز دیگه ایی مد نظر شماست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seymour
29-11-2008, 14:05
بحث کیفیت صدا ، البته مقدار زیادی هم "نظری" میشه ... یعنی ممکنه حتی دو نفر کارشناس هم به نتیجه قعطی نرسن ، چه برسه به کاربرهای معمولی که حتی ممکنه یه صدای متوسط اما صرفا با باس قوی رو بهتر از یه صدای عالی با باس مناسب بدونن (بخصوص این قضیه در ایران نمود داره - یعنی هر دستگاهی که باس داره رو خوب تصور می کنن که این اشتباهه)

بهرحال همون zen vision:m که اسم بردید تا مدتها یکی از بهترین ها بود و همین الان هم که شاید یه مدل نسبتا قدیمی به حساب میاد ، هنوزم توی سایت های معروف ذکر خیرش میشه ...

در حال حاضر cowon از نظر کیفیت صدا ، حرف اول رو می زنه : D2 و I7 که هر دو هم در ایران گیر میان ... با قیمت 160 تا 200 و بالاتر

iphone3g
30-11-2008, 08:13
به نظر من هم کارای Cowon از نظر کیفیت بهتر از بقیه هستن (بین اون چیزایی که تو ایران گیر میاد)...ولی کیفیت صدا بستگی خیلی زیادی هم به هدفون داره که اگه بتونی با بودجه ای که می خوای بزاری برای خرید یه تعادل بین پلیر و هدفون برقرار کنی بهترین انتخاب رو کردی....

osmaan
30-11-2008, 14:16
سلام
منم با توجه به اینکه خودم d2 8 گیگ استفاده میکنم بهت توصیه می کنم یکی از محصولات کاوون رو انتخاب کنی صداش واقعا عالیه حتی با همین ارفون خودش چه برسه به اینکه بخوای یه ارفون خوب هم بخری

miladmc
01-12-2008, 18:15
آقا ِd2 از نظر امكانات و كيفيت ال سي دي از اون مدل كريتيو كه گفتم بهتره؟

صفحه لمسي پلير رو حساس در مقابل ضربه نمي كنه؟

تو برند COWON تا سقف 200 تومان همين D2 مناسب هست يا مدلي بالاتر هم هست ؟ (تو ايران)

فكر مي كنم Creative فايل dVIX هم پخش مي كنه cOWON نمي كنه؟

seymour
01-12-2008, 18:44
آقا ِd2 از نظر امكانات و كيفيت ال سي دي از اون مدل كريتيو كه گفتم بهتره؟
d2 بهتره (و البته به همون نسبت گرونتر) ... هم از نظر امکانات ، هم باتری ... از نظر تصویر و صدا ، شدیدا با هم رقابت می کنن و نمیشه یه برنده قطعی تعیین کرد ...

هرچند مثلا یه سری چیزا هم سلیقه اییه ، مثل صفحه لمسی d2 ..