PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب گوشی نوکیا تا حداکثر 310 تومن[edited]

شاهزاده خانوم
29-11-2008, 00:25
سلام

یک گوشی به من ( یعنی به داداشم ) معرفی کنید که :

1. نوکیا باشه

2.قیمت حداکثر 310 تومان باشه

3. از همه مهمتر ظاهرش خیلی زیبا باشه داداشم عقل اش توی چشمشه

4. استحکام خوبی داشته باشی

5. امکانات خوبی هم داشته باشه

خواهش میکنم زود جوابم رو بدبد این داداشم دیگه کچلم کرد

s2010
29-11-2008, 00:34
:8:نوکیا6300هم ارزون هم قشنگ جمع جوره ولی یادت باشه هیچ گوشی سونی اریکسون نمیشه

S@nti@go_s&k
29-11-2008, 01:10
سلام............
n78 خوبه ولی اگر گوشی زیبا می خوای samsung و se
انتخاب کن..................
u900 samsung
f400 samsung
i450 samsung
k850 se
c902 se
p1se

YAMAHA-FZ16
29-11-2008, 09:34
میگه نوکیا باشه!شما روی 5320 و ان78 حساب کن!سه سایت gsm.ir برید اونجا قیمت و مشخصات کامل گوشیها زده شده !

m9780d
29-11-2008, 12:49
اگه هزینه ای که میخوای برای گوشی بکنی کمه
اگه امکاناتی که برای گوشی میخوای زیاده
اگه قیافه نسبتا خوب میخوای
در نهایت نوکیا باشه
و هزاریان اگه دیگه تو این رنج
من به شما n78 رو پیشنهاد میکنم
(جدیدا تو هر تاپیکی که میریم امکان نداره n78 پیشنهاد نشه)
نمیگم از همه لحاظ عالی هست ولی کارتو راه میندازه

استبداد
29-11-2008, 18:45
n78 خوب

اما به نظر نمیرسه که استحکام زیادی داشته باشه !!

S@nti@go_s&k
29-11-2008, 19:02
میگه نوکیا باشه!شما روی 5320 و ان78 حساب کن!سه سایت gsm.ir برید اونجا قیمت و مشخصات کامل گوشیها زده شده !

سلام...............
منم گفتم که n78 ..............
گفتم رو اون گوشی ها هم میتونه فکر کنه در ضمن اینجا انجمن مشاورست...........
ملت میان اینجا تا پیشنهادای منو امثالو منو بشنوم و شما رو .................

شاهزاده خانوم
29-11-2008, 20:18
سلام
ممنون از کمکتون

n78 قشنگه خودش هم از اول شدیدا اصرار داشت که n78 بگیره ولی من تو فاروم خوندم که یک سری مشکلات داره حالا نمیدونم اگه شما میگید این خوبه این رو بگیرم من قبل از این که تاپیک بزنم کلی تو فاروم گشتم که بیخود تاپیک نزنم ولی خوب اکثر گوشی هایی که روش بحث میشه رنج قیمت اش خیلی بالاست من دیگه خیلی هزینه کنم 340 تومانه که همون تو محدوده n78 و k850 هستش
که se اصلا نمیخواد و n78 هم که..

@R3Z
30-11-2008, 22:51
اگه قشنگی ملاک باشه n81 به نظر من خیلی بهتر از n78 هست.n78 یه سری چیزاش مثل دکمه هاش حرص آدمو درمیاره

Oracle_Eldorado
30-11-2008, 23:36
سلام
ممنون از کمکتون

n78 قشنگه خودش هم از اول شدیدا اصرار داشت که n78 بگیره ولی من تو فاروم خوندم که یک سری مشکلات داره حالا نمیدونم اگه شما میگید این خوبه این رو بگیرم من قبل از این که تاپیک بزنم کلی تو فاروم گشتم که بیخود تاپیک نزنم ولی خوب اکثر گوشی هایی که روش بحث میشه رنج قیمت اش خیلی بالاست من دیگه خیلی هزینه کنم 340 تومانه که همون تو محدوده n78 و k850 هستش
که se اصلا نمیخواد و n78 هم که..

مشکلات که داره . ( مشکلات نرم افزاری )
ولی از لحاظ قشنگی خیلی قشنگه .
اگه اون مشکلات رو نداشت من الآن خریده بودم ...

Hadi King
01-12-2008, 00:37
N78 گوشي عالي بنظــر ميرســـه و از نظر قشنگي هم قشنگـــه :40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](ELECT.IR).jpg
باتری برای گوش دادن به موسیقی تا 24 ساعت، برای فیلمبرداری مداوم تا 215 دقیقه و برای پخش ویدئو حداکثر تا 280 دقیقه دوام دارد.
زمان مورد نیاز برای شارژ مجدد این باتری نیز چیزی نزدیک به 2 ساعت می باشد.
رادیوی FM با قابلیت ذخیره تا 50 ایستگاه مختلف ازدیگر امکانات صوتی گوشی محسوب می گردد.
و دیگر از امکانات برجسته موجود در N78 گیرنده GPS داخلی دستگاه می باشد که در آن با استفاده از نرم افزار Nokia Map 2.0 ، تغییرات مشخصی رخ داده است که از جمله این تغییرات می توان به این موارد اشاره کرد:
- امکان upload کردن نقشه ها از گوشی به کامپیوتر به همراه نقشه های کامل تری از شهر ها و کشورها
- افزودن حالت عابر پیاده (Pedestrian Mode) که در آن موارد متعدد مرتبط بااین حالت در نظر گرفته شده است
- افزودن دو نمای تازه به نام های Satellite Mode و hybrid Mode که اولی مشابه نقشه های گوگل بوده و دومی این نما را با نمای معمولی ترکیب کرده و در یک قاب با هم نشان می دهد
- افزودن جستجوی سریع (Quick Search) به صفحه Stand-by
- نمایش زنده و لحظه به لحظه از وضعیت ترافیک (البته خوشحال نشوید ربطی به ایران ندارد) که علاوه بر اینکه در تمامی کشورها قابل استفاده نیست، سرویس رایگانی نیز محسوب نمی شود
- همچون گذشته هدایت صوتی نیز در لیست امکانات غیر رایگان این Application قرار دارد و همچنین برای 17 کشور اروپائی نقشه های مترو نیز قابل دسترسی می باشد.
البته تغییرات دیگری همچون کاهش زمان قفل شدن با ماهواره نیز در لیست قابلیت های جدید N78 در رابطه با GPS دیده می شود که بعلت عدم استفاده گسترده از این قابلیت در ایران، از آن می گذریم.
در رده امکانات ارتباطی همانگونه که از N78 انتظار داریم با یک لیست کامل و جامع روبرو هستیم. در اینجا گذشته از پشتیبانی از فرکانس های چهار گانه GSM، برای ارتباطات پر سرعت نیز گزینه های فراوانی همچون GPRS کلاس 11، HSCSD، EDGE و همچنین 3G با پشتیانی از HSDPA را پیش رو داریم. علاوه بر این Wi-Fi با پشتیانی از تکنولوژی UPnP بهمراه بلوتوث نسخه 2 همراه با A2DP از دیگر مواردیست که در این رده می توان به آن اشاره کرد. ارتباطات سیمی دستگاه نیز توسط پورت Micro USB با دیگر وسایل برقرار می شود.
N78 وظیفه اصلی خود یعنی برقراری ارتباط را نیز بخوبی انجام می دهد و صدای دریافتی و ارسالی توسط آن کاملا رضایت بخش می باشد.
موفق باشيد!:40: