PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفع مشكل ويندوز در مورد تبديل شدن نوار ابزار به صورت كلاسيك يا ويندوز 98 در حين كار

camel_60
28-11-2008, 20:39
با سلام خدمت دوستان
يه مشكلي كه براي من بوجود اومده اينه كه با اينكه دو تا ويندوز عوض كردم اما هنوز اين مشكل هست:41:
وقتي دارم مثلا با ويندوز كار ميكنم يهو تولبار تبديل به ويندوز 98 ميشه :41:
براي مثال به اينترنت وصلم يهو اينترنت dc ميشه ويندوز هنگ ميكنه و toolbars هم تبديل به كلاسيك يا همون وينندوز 98 ميشه كه مجبورم ريستارت كنم.
جالبيش اينه كه با log off هم مشكل حل نميشه!
اگه هم بگيم ويروسه من با كاسپر اسكاي آپديت شده اسكن كردم هر چي بود پاك شد :13:
به نظر شما مشكل چيه؟

king emperor
29-11-2008, 20:44
وقتي رم و يا سي پي يو و يا كارت گرافيكي شما كم بياره تم غالب شما را به صورت كلا سيك تبديل ميكنه تا از بار گرافيكي بكاهد تا ساير برنامه ها به كارشون ادامه بدهند.

مشخصات سخت افزاري و نرم افزاري خودتوت را بگيد چيه.

Nih@sh
30-11-2008, 15:05
با سلام خدمت دوستان
يه مشكلي كه براي من بوجود اومده اينه كه با اينكه دو تا ويندوز عوض كردم اما هنوز اين مشكل هست:41:
وقتي دارم مثلا با ويندوز كار ميكنم يهو تولبار تبديل به ويندوز 98 ميشه :41:
براي مثال به اينترنت وصلم يهو اينترنت dc ميشه ويندوز هنگ ميكنه و toolbars هم تبديل به كلاسيك يا همون وينندوز 98 ميشه كه مجبورم ريستارت كنم.
جالبيش اينه كه با log off هم مشكل حل نميشه!
اگه هم بگيم ويروسه من با كاسپر اسكاي آپديت شده اسكن كردم هر چي بود پاك شد :13:
به نظر شما مشكل چيه؟
با سلام:11:
منم الان به همين وضعيت دچار شدم اينترنتم قطع ميشه هرچي روي ايكون اينترنت كليك ميكنم ظاهر نميشه فقط چند ثانيه ظاهر ميشه و دوباره محو ميشه درضمن از دستور sfc /scannow براي تعمير فايلهاي سيستمي خواستم استفاده كنم كه اصلا اجازه ي همچين كاري را بهم نميده رجيستري را پاكسازي كردم ولي موثر واقع نشد سيستم رستور هم جواب نميده فقط در عرض چند ثانيه نوار ابزار تغيير رنگ ميده بقول دوستمون مانند ويندوز 98 ميشه وديگه امكان برقراري ارتباط اينترنت محال ميشه و فقط و فقط با ري استارت ميشه مجدد اينكارو كرد انتي ويروسم مك افي هست كه كاملا بروز هست و چيزي پيدا نميكنه فقط يك چيزي رو در ويندوز 32 كرنل 32 بلوك ميكنه هرچند وقتvirus scan alert يك پيغامي را در بخش buffer over flow protection بلوك ميكنه كه اينهم ادرسشه
D:\WINDOWS\System32\svchost.exe:KERNEL32.LoadLibra ryA BO:Writable BO:Stack
حالا نميدونم اين چيه هر فيلمي هم كه زدم نشد ولي با اين حسابي كه اين دوستمون گفتن يك كرمي تروجاني يا ويروسي هست كه جديده و انتي ويروسها نميتونن انرا شناسايي بكنند بايد صبر كنيم تا فراگير بشه تا بتونن شناساييش بكنند
اگر از دوستان هم كسي ميدونه ما منتظريم ولي اين نظر دوست دوستمونم فكر نكنم درست باشه و به كارت گرافيك و سي پي يو ربطي نداره از اين نظر من مطمئنم فقط اينجا يك تجربه به تجاربم اضافه شد كه با تعويض سيستم هم مشكلم حل نخواهد شد پس
منتظر ميمونم:41:

Nih@sh
01-12-2008, 01:51
دوست عزيز يكي از دوستانم كه خرفه اي هست برام پيغام گذاشته بود كه اپديت ويندوز را باز كنم و اجازه بدم ويندوز بصورت اتومات اپديت بشه والبته در اخرهم يك بار بايد ويندوزت را قانوني كني (شگرد ايرانيها) البته از ظهر كه اپديتهام كامل شده ديگه ان مورد برام پيش نيومده البته فعلا شما هم يك امتحاني بكن
موفق باشي

Persian_Gun's
01-12-2008, 10:46
منم همین دقیقا" همین مشکلاتی رو که دوستان گفتن دارم!!
خیلی اعصاب خورد کنه!
بدرود.

Nih@sh
01-12-2008, 15:21
دوستان من مشكلم برطرف شد و چاره ي قطعي ان فقط اپديت كامل ويندوز توسط خود مايكروسافت هست من قول ميدم همه ي ما كساني بوديم كه از ترس مشكلات اپديت ويندوز را بسته بوديم واين اشكال هرچي هست توسط مايكروسافت ايجاد شده تا ما مجبور به اپديت ويندوز بشيم تا نسخه هاي تقلبي را شناسايي بكنه من يك وليد كي زدم و نسخه ي ويندوزم را بصورت غير قانوني قانونيش كردم و همه ي اپديتهارو گرفتم و مشكلم بصورت كامل برطرف شد پس توصيه ي من به همه ي دوستان كه دچار اين مشكل شده اند اپديت كردن ويندوزشان هست والسلام
موفق باشيد

Persian_Gun's
01-12-2008, 22:43
دوستان من مشكلم برطرف شد و چاره ي قطعي ان فقط اپديت كامل ويندوز توسط خود مايكروسافت هست من قول ميدم همه ي ما كساني بوديم كه از ترس مشكلات اپديت ويندوز را بسته بوديم واين اشكال هرچي هست توسط مايكروسافت ايجاد شده تا ما مجبور به اپديت ويندوز بشيم تا نسخه هاي تقلبي را شناسايي بكنه من يك وليد كي زدم و نسخه ي ويندوزم را بصورت غير قانوني قانونيش كردم و همه ي اپديتهارو گرفتم و مشكلم بصورت كامل برطرف شد پس توصيه ي من به همه ي دوستان كه دچار اين مشكل شده اند اپديت كردن ويندوزشان هست والسلام
موفق باشيد
ممنون از شما...
فقط لطف کنید بگید چطوری آپدیت کنیم...
مرسی.

Nih@sh
02-12-2008, 02:10
ممنون از شما...
فقط لطف کنید بگید چطوری آپدیت کنیم...
مرسی.
دوست عزيز ببخشيد پيام دير شد چون بايد پست من تاييد بشه بعد قابل رويت هست
و اما اپديت .
بسيار ساده شما از منوي start روي control panel كليك كنيد و سپس در پنجره ي باز شده بر روي Automatic update دبل كليك كنيد حالا در پنجره ي باز شده خط اول را تيك بزنيد اين گزينه اپديتها را فعال ميكند و اتومات هر وقت شما به اينترنت متصل ميشويد انها را ميگيرد و نصب انها فقط با اجازه ي شما صورت ميگيرد و البته در اخر در پايين پنجره روي گزينه ي ok كليك كنيد اين نوع گرفتن اپديت پروسه ي وقت گيري هست ولي مطمئن
در چند جا ديدم كه اپديتها را كساني گذاشته اند براي دانلود كه اگر سرچ كنيد پيدا خواهيد كرد شايد همينجا هم باشد كه اين نوع اپديتها را خودتان بايد دانلود كنيد ولي اولي مطمئنتر هست
موفق باشيد

Persian_Gun's
02-12-2008, 17:53
ممنون از شما...
خب میشه بگید چطوری قانونیش کنم؟!

Nih@sh
02-12-2008, 20:33
ممنون از شما...
خب میشه بگید چطوری قانونیش کنم؟!
داداش من اين يكي ديگه شرمنده كلي مطلبه البته انجامش كاري نداره ولي نوشتنش توي حوصله ي من نيست كپي كردن هم تو مرام من نيست شما يك سرچ ساده تو گوگل بكن 100 جا پيدا ميكني همين جمله اي رو كه من مينويسم تو گوگل سرچ كن
چگونه ويندوز را قانوني كنيم
والسلام
موفق باشي

camel_60
05-12-2008, 02:01
آخه چه مشكليه اين؟
من 3 روزه ويندوز رو عوض كردم به هيچ وجه ديگه مشكل نداره :31:
ولي بايد بدونيم واسه چي اين طوري ميشه خو؟

daryani
14-12-2008, 20:51
من هم همين مشكل رو دارم
ديسكانكت هم ميشم
كافي نت هم دارم !!!

daryani
15-12-2008, 22:27
راه حل مشكل رو پيدا كردم ولي بدرد خونه مي خوره
چون با دستكاري رجيستري اين مشكل برطرف ميشه ولي فايلهاي به اشتراك گذاشته شده با سيستم هاي كلاينت مشكل دار ميشه و بدرد كافي نت نمي خوره
دوستان اگر كسي كدهاي دستكاري رجيستري رو خواست بگه تا بنويسم ( ولي باز هم ميگم كه به درد كافي نت نمي خوره فقط و فقط مناسب خونه هست ) :20:

( تيتر مطلب تصحيح مي شود : راه حل مشكل )

king emperor
16-12-2008, 08:37
راه حل مشكل رو پيدا كردم ولي بدرد خونه مي خوره
چون با دستكاري رجيستري اين مشكل برطرف ميشه ولي فايلهاي به اشتراك گذاشته شده با سيستم هاي كلاينت مشكل دار ميشه و بدرد كافي نت نمي خوره
دوستان اگر كسي كدهاي دستكاري رجيستري رو خواست بگه تا بنويسم ( ولي باز هم ميگم كه به درد كافي نت نمي خوره فقط و فقط مناسب خونه هست )

بزار بيبنيم چيه

daryani
17-12-2008, 00:04
اين مشكل به روشهاي زيادي حل مشه كه عاقلانه ترين راه نصب Patch هاي مربوطه از سايت مايكروسافت هست ولي روش رجيستري :
اين روش خيلي راحت هست فقط تنها عيبي كه داره سيستم اشتراك يا Sharing رو قطع ميكنه و ارتباط شبكه شما با بقيه سيستم ها از كار ميافته ولي اين روش بدرد خونه مي خوره ( ما كه تو كافي نت هستيم اين روش كارا نيست ) :

Run - regedit - HKEY_LOCAL_MACHINE - System - CurrentControlSet - Services - NetBT - Parameters
حالا سمت راست يه چيزي به اين اسم هست :
TransportBindName
روي اون كليك كنيد و عبارت اون رو Delete كنيد ( فكر كنم نوشته \Device\)

حالا قسمت بعدي :
HKEY_LOCAL_MACHINE - Software - Microsoft - OLE
سمت راست بدنبال اين بگرديد :
EnableDCOM
روش كليد كنيد ... نوشته شده Y ... به جاي اون بنويسيد N
حالا رجيستري رو ببنديد و سيستم رو Restart كنيد ( هيچ كاره ديگه اي نكنيد .. فقط و فقط Restart)
---- ديگه اين مشكل رو نخواهيد ديد ! 100% تضمين ميكنم !!! :11:

moslem.b
18-12-2008, 19:26
یکی بیاد آنتی ویروس Ikarus رو امتحان کنه ببینه مشکلش حل میشه یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Excel-VB
27-12-2008, 10:59
موفق باشيد

سلام و تشكر از شما دوست عزيز
اتفاقا من هم همين مشكل را دارم ولي ذكر چند نكته را لازم مي دانم:
اگر مشكل از آپ ديت ويندوز باشد،‌ چرا آنتي ويروس اين پيغام را مي دهد؟؟؟؟ چرا مثلا خود ويندوز اين ارور را نمي دهد؟؟ ضمن اينكه وقتي آنتي ويروس اين پيبغام را مي دهد با بستن يا Disable كردن مي توانيم كار را ادامه دهيم بدون هيچ مشكلي!
بنابراين طبيعي است كه به موردي كه شما فرموديد كمي شك بايد كرد .. چون اينجا بحث آنتي ويروس است نه ارور ويندوز!
مورد دوم اينكه دوست عزيز،‌ شما ويندوز خود را با patch برنامه اي به نام Genuine License قانوني كرديد (در واقع كرك كرديد) يا با روش ديگري؟ اگر با روش ديگري اين كار را كرديد خوشحال مي شوم روشتان را براي دوستان و بنده توضيح بدهيد .. متشكر مي شوم
با احترام
كاويان

zidane
27-12-2008, 15:04
کاربرانی که از ویندوز ایکس پی سرویس پک ۲ استفاده می کنند حتما با خطای ویندوز XP با نام Generic Host Process for Win32 Services آشنا هستند .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خطای Generic Host Process for Win32 Services و چگونگی رفع آن
این مشکل از یک باگ توی ویندوز xp سرویس پک ۲ ناشی می شود. از جمله اختلالاتی که این پیغام ایجاد میکند یکی نمایش ندادن اسامی فایلهای ضمیمه شده به نامه های الکترونیکی است.
البته ضمیمه هایی که نامشان بر اساس سیستم DBCS می باشد (Duble bytes character set) و یا نام فایل بیشتر از ۴۲ کاراکتر باشد و زمانی پیغام ظاهر میشود و این اختلالت رخ میدهد که نامه الکترونیکی فرمت Rich text باشد.
» پس از نمایش این پنجره‌ی خطا و پس از گذشت چند ثانیه دریافت و ارسال اطلاعات از اینترنت قطع شده و برای لحظه کوتاهی نیز theme ویندوزتان به حالت کلاسیک تغییر یافته و مجددا به حالت قبل باز می گردد .
» در چنین مواقعی برای برقراری دوباره ارتباط اینترنتی ADSL تان راهی جز راه اندازی مجدد سیستم (Restart) ندارید .
این پیغام مشکلی است که بیشتر کاربران ویندوز XP با آن دست به گریبان هستند.
اما راه حل چیست ؟
ما برای این کار ۲ راه را به شما معرفی می کنیم:

راه حل اول:
برای حل این مشکل مراحل فوق را دنبال و اجرا کنید :
- ابتدا وصله امنیتی مایکروسافت را از

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با حجم تقریبی ۲ مگابایت دریافت کنید و آن را نصب کنید .
- نرم افزار رایگان و کوچک ۵۰ کیلوبایتی Windows Worms Door Cleaner را از

دریافت کنید .
- سپس نرم افزار را اجرا کرده و در جایی که دایره های قرمز رنگ می بینید بر روی دکمه های مربوط کلیک کنید و با کلیک بر روی دکمه yes پیغام نمایش داده شده را تایید کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- در پایان از شما خواسته می شود تا رایانه خود را Restart کنید .
کار تمام است … دیگر با خطای فوق مواجه نخواهید شد .
از ارتباط اینترنتی‌تان لذت ببرید
دریافت فایلهای مربوط (وصله امنیتی به همراه نرم افزار Windows Worms Door Cleaner ) با حجم ۲ مگابایت (سرور Rapidshare):

راه حل دوم:
وصله های امنیتی که توسط مایکروسافت برای رفع این مسئله منتشر کرده است در زیر لیست شده است بنا بر ویندوزتان آنها را دانلود کنید و نصب نمایید

البته اگر با این پیغام در زمان استارت ویندوز برخورد کردید و بخواهید درون my computer جستجو انجام دهید و احساس کردید سیستم بسیار کند شده است تا حدی که چندین دقیقه برای شروع عملیات مورد نظرتان وقت میگیرد مشکل می تواند مربوط به درایور پرینتر hp باشد (اگر استفاده میکنید)
این اتفاق معمولا زمانی رخ می دهد که شما پرینتر HP تان را با درایور قدیمی اش نصب کرده باشید .
راه کار :
۱ . به سایت HP مراجعه کنید .
۲ . درایور و برنامه های جدید را دریافت نمایید .
ادامه …
۳ . رایانه و چاپگر را خاموش نمایید .
۴ . کابل چاپگر را از رایانه جدا کنید .
۵ . رایانه را روشن نمایید .
۶ . درایور و برنامه های سازگار با چاپگر را نصب کنید و مجددا کابل آن را به رایانه متصل نمایید .
مهم : از آن جایی که این مشکل می تواند دلایلی دیگری داشته باشد ، توصیه می کنم قبل از انجام مراحل فوق ، ابتدا فایل زیر را دانلود و نصب کنید ؛ شاید مشکل بر طرف شد .

اگر مشکل بر طرف نشد ، مراحل زیر را دنبال کنید :
۱ . در کادر محاوره ای Run عبارت net stop wuauserv را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید .
۲ . پوشه های زیر را Delete کنید .
X:\WuTemp
X:\Windows\System32\Catroot2
3 . وارد پوشه ی X:\Windows شوید و فولدر SoftwareDistribution را به SoftwareDistributionOLD تغییر نام دهید .
۴ . وارد پوشه ی X:\Windows\system32 و فایل های …
Wuweb.dll را به Wuweb.dll.old
Wuapi.dll را به Wuapi.dll.old
Wuauclt.exe را به Wuauclt.exe.old
Wuaucpl.cpl را به Wuaucpl.cpl.old
Wuaueng1.dll را به Wuaueng1.dll.old
Wuaueng.dll را به Wuaueng.dll.old
Wuauserv.dll را به Wuauserv.dll.old
Wucltui.dll را به Wucltui.dll.old
Wups2.dll را به Wups2.dll.old
Wups.dll را به Wups.dll.old تغییر نام دهید .
نکته :
X نام درایوی است که ویندوز در آن نصب شده است .
اگر کما کان مشکل باقی بود ، به

مراجعه کنید .

منبع:

ferod [TM]
02-01-2009, 18:03
با سلام و با اجازه از دوستان و بزرگان

من هم قبلا دچار این مشکل بودم ولی یه پچ دانلود کردم که خیلی راحت ریجستری سیستم رو به حالت عادی بر میگردونه

اول فایل WindowsXP-KB894391-x86-ENU.exe رو اجرا کنید و سپس نصب کنید لازم به ذکر است که بعد از نصب سیستم رو ریستارت نکنید بعد از نصب داخل پوشه یک فایل دیگه به نام FixItUpDZ1055.exe است شما با اجرای آن و زدن کلید Apply مشکلتان را بطوره کامل حل کردین سپس برنامه را Close کرده و سیستم را ریستارت کنید

امید وارم مفید واقع شود :31:

لینک :

حکمت متعالی
03-01-2009, 11:29
سیستمت از لحاظ سخت افزاری مشکل دارد البته بعضی تروجانها هستند که مصرف cpuرا بحدی می کنند که گرافیگت کم می آورد البته سرویس پک دو مثل آبکش سوراخ سوراخ و پر از باگ هست و باید آپدیتش کنی تا این خطاها و مشکلات کمتر پیش آید